Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A képeken a motornak döntve az egy bukókeret? Esetleg Z750-re is jó, mert akkor engem az érdekelne!
Szia!

Van gyári kawa olajam! Adatlapomon elérsz!
Szia! Hát ez nem csoda, mert boltunk nincsen, csak nagyker és net... De most a telephelyen tartunk egy ilyen egynapos "raktársöprést". A körforgalom meg a vasúti átkelő között vagyunk, a vasúti átkelő most le van zárva, de ide be lehet jönni Dorog felől.
Hááát ez szégyen,dorogi vagyok de még sosem jártam nálatok.Jövök üccsizni
gondolom műszakilag tudod mi a különbség,
próbáld ki, nekem a 750-es is elég /keveset túrázom, akkor is utas nélkül/, pedig mentem 1000-sel is,
nyilván túrán felpakolva az ezredes nyomatéka hasznosabb,
hali
használd a keresőt, kb 15x kitárgyaltuk,
és mégse tudtunk megegyezni
Helló srácok!
Motorvásárlás előtt állok és két motor között vacilálok de nem tudok dönteni. Szóval néztem egy 2007-es z750-t, és egy 2008-as z1000-t.
Arra lennék kíváncsi hogy szerintetek hétköznapi használatra és kisebb túrákra melyiket érdemes megvenni?
Hali, az enyémben 10w50 repsol van a kezdetektől... (lassan belefordul a 40be). A szerelőm viszont folyton azt hajtja, hogy a 10w40 bőven elég neki...
http://www.hasznaltauto.hu/motor/kawasaki/kawasaki_z_1000-6943602
Tavaly 10w-50 volt benne. az még jó ha nagyon nyúzod melegben.
Szerintem a tervezo mernokok kelloen okosak voltak amikor kitalaltak, hogy a 10W40 jo bele. Ha nagyon vedeni akarod, akkor ne inditsd be, ugy nem kopik.
Esetleg valami más viszkozitásút a jobb védelem érdekében? Vagy maradjon a gyárilag előírt 10w40?
Motult rakj bele.

5100 és 7100 is kipróbálva. Ha érdekel tudok segíteni is emberi áron.
Sziasztok! Ki milyen olajat használ a motorjában? Most akarok cserélni a kis Z-mben és nem tudom milyet vegyek (márka)! Szervizben mondtak olyat is, hogy 9000 Ft/l Ezt inkább meg sem akartam hallani! :D Gondolom ezen az ő hasznuk is rajta volt, de nem tudom milyen fajta olajat raktak volna bele. Tapasztalatok olaj téren?
Sziasztok!
Mindenkit szeretettel várok a kiárusításunkon június 16.-án!
Zéések vendégeim egy üdítőre!
Aki eltéved, hívjon fel!
Akkor jól szét kell szednem :SSSS Köszi
Belülről rá van csavarozva
Valaki ?
Szia Budha007!

Elérhetőség kéne! Már majdnem elindultam! A következő hétvége jó lehet! Hívnálak hogy egyeztessünk!

Üdv.: Szigiboy
A mutatványt nem láttam. Csak az, hogy körözgetsz.

Mondjuk én 3kor leléptem. Addig csak egy hayabusát láttam eldőlni.


Szerintem sok ember látta, azt hogy hogyan is szállok le a motorról.
Nekem így szokásom...
Ha a gyártatás csak utólagosan és házilag megy, akkor lehet hogy megpróbálok itthon valamit összedobni, bár nem vagyok az a nagy műszaki fajta...
Láttalak ám :-)

bukócső jobb. Szerintem csináltatni szokták.
Sziasztok!

A hétvégén eldőltem a motorral egy vezetéstechnikai tréningen, és most azon az elhatározáson vagyok, hogy kell egy bukócső.
Tud valaki segíteni, hogy honnan lehet egy ilyet beszerezni?
Gombát azért nem akarok felrakni, mert szerintem nem ad teljes értékű védelmet.
A fejidomnál ez a kis műanyag lejön külön, vagy le kell szedni azt az egész cuccot ami a km óra körül van? Nemtudom mennyire merjem feszigetni