Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

kötelező
Meg fogod bánni, privátban írok tapasztalatokat.
Én is a villahídból szedtem le az 1mm-t amikor a zx10 eleje bekerült.
Nézd meg hogy jó-e bele méretileg az R1 teleszkóp, azt tudok olcsón, még kényelmesebb is lesz.
Szia!

Esetleg z750-re nem passzol tudtommal a hátulja ugyan az?

Képeket szívesen néznék.

Üdv.: Szigiboy
Hello!
Nekem még megvan a régi hűtőm!
Nem ép, de nem folyik, 6 évig használtam, és csak a 'szememet zavarta' amiatt cseréltem le.
Ha még aktuális este küldök képeket.
Nekem elég volt a gyújtást levenni és nem volt.

Viszont nekem nem is jelezte ha nem húztam 7ezer főlé.

Nálad meg lehet, hogy ráadod a gyújtást akkor ugye egyből "csekkol" és alapból érzi a hibát.

Kösd le az aksit majd vissza hátha megjavul.
Megnéztem a szervízkönyvet. Jól kötöttem be. Akkor ha esetleg áramtalanítom kipuff szelepet törli a hibakódot? Mert autónál magától nem felejti el. De este megpróbálom.
Hali, használ itt valaki kisebb fogaskeret elől? érdekelne a véleményetek róla
Nekem régen a km óra miatt villogott a az FI.

gyújtás levételkor mindig megszűnt a hiba addig amíg egy bizonyos fordulat főlé nem vittem a gépet.
Kicseréltem a jeladót és azóta frankó. Szóval nem kellett törölni a kódot.

Lehet, hogy fordítva kötötted be a bowdent és leégett a motor?

manual

keress rá a service code 63-ra. De 182. oldalon kezdi talán.
Jaja.

Azért valaki le tudná nekem fotózni, hogy a motor bal oldalán a két bowdent, hogyan kell felrakni? Illetve hogyan lehet törölni a hibakódot?

Előre is köszönöm.
Akkor ez olcsó volt
Megvan a hibakód. A gyári kipufogót visszaraktam és ott rosszul rakhattam fel a bowdent. Az a gáz.
Szervizkonyv szerint ilyenkor a kipufogoban levo szelep vezerlo motorjaval nem oke minden.
Köszi. 63 a hibakód. Tudja valaki, hogy mit jelent?
ha villog akkor odo módban a 2gombot egyszerre kell nyomni 2-3mp-ig és akkor ki fogja írni a kódokat
És van erre mód a hibakódolvasón kívül?
Ha a FI villogott, akkor a legjobb megoldas az, hogy ki kell olvasni belole a hibakodot.
Urak, nekem is elkezdett villogni az FI felirat és a piros lámpa, amikor jár a motor. Nem dőlt el, nem történt semmi vele. Egyszer csak elkezdte. Tudtok valami megoldást?
Cserélném Z1000 re ha esetleg valakit érdekelne jelezzen...
Sziasztok !
Eladom a Kawasaki Z1000 2007-es motorra való doboz tartó készletem 3db dobozzal (mivel nem használom és nagyon valószínű hogy nem is fogom soha).
Ha valakit érdekel keressen meg emailon v telon (0630-8473780) egy ajánlattal ha jó akkor már viheti is. Persze képeket kérésre csinálok és küldök is.
Nem azert irtam mert faszabb, hanem mert hekkeles nelkul ossze lehet rakni es fo a biztonsag.

Ha mindenaron esztergaltatni akarsz en inkabb a villahidbol szedetnem le.
Belegondoltam, de örülök ha önerőből megtudom csinálni a motorom abból ami van, mivel még csak az első tárgyaláson vagyok túl ki tudja mikor lesz vége, de azt már elkönyveltem hogy pénzt nem látok belőle ha meg igen akkor én leszek a legboldogabb.Tudom én hogy húú de milyen fasza az a ZX 6-os első teló, meg radiális féknyereg, de nincs rá 150-200 ezer ft-om hogy megvegyem.Visszatérve az eltérésre az alsóra kis bűvészkedés után sikerült ráhúznom de a felsőnél még mindig ott van az a 1,5-2 mm.
Ertem en, hogy olcsobb esztergaltatni valamelyikbol, mint masikat szerezni. Azert abba gondolj bele, hogy mekkora baleset lehet abbol, ha valamelyik alkatreszt tulsagosan elgyengititek es menet kozben adja fel a szolgalatot ...
Ja és még a baleset óta egy fillért nem fizetett senki, és már lassan többe lesz mint amivel számoltam.
Ami azt jelenti hogy másik féknyereg+féktárcsa egyenlő sok pénz ami nekem nincs fölösleges.