Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

a negyedik kepeden szereplo plexi a gyari plexije a fejidomodnak
ez meg egy tarto hozza link
Bocsi, tehát ilyenről lenne szó. Ha jól tudom a 2005-ös gyártású motorokon vannak ilyenek.
A motor nem az enyém és nem is Kawasakira fog felkerülni, de ilyen fejidomunk van és szükségünk lenne hozzá egy plexire..
Én még ezeket találtam, amik elviekben hozzá valók.
Az idom és a plexi közti tartóról tudna nekem valaki képet küldeni?
Köszönöm a segítségeteket..!
van náluk termék kereső, keresd ki, és hívd fel őket előtte,
félre teszik, és nem mész hiába, bár lekopogom eddig szinte mindig mindenük volt
Hali.

Sajnos nekem nincs és ha valakinek lenne sem tudná hogy neked milyen motorra kell, esetleg ha kitöltenéd az adatlapod illetve tennél fel képet nagy segítség lenne.
Szia!

Gyári-Újban tudunk segíteni kedvezményes áron ha érdekel

Üdv.
Heloó!

Olyan ügyben kérném a segítségeteket, hogy a fejidomunkról még hiányzik a plexi, hol találhatnék, láttatok-e valahol, esetleg nincs-e elfekvőben valakinek? Milyen áron lehet egyébként kapni őket?
Még talán a fejidomot tartó konzol is érdekelne. (a lámpa száma pedig "P3071")
Előre is nagyon köszönöm a segítségeteket..!
Magára a tréningre nem jelentkeztem mert tavaly már részt vettem rajta és nem akartam elvenni más elől a helyet.

Én 8-9 fele megyek. Ha nem fúj nem esik akkor motorral megyek ha szar az idő akkor kocsival.

Én mint DTMK-s tag leszek jelen.
Hello

Ok, szoktam arra járni, úgyhogy hamarosan jelenkezek, ha van privát elérhetőséged megköszönöm: szigligeti@gmail.com ra küld el és kereslek.

Üdv.: Szigiboy
Király!

Jössz a vezetés technikai tréningre?
Én már reggel fél8-kor a rendőrségen kezdek.
Hali mint mondtam szerintem jó lenne de ha Veszprém környékén jársz/járnál akkor szólj és felpróbáljuk rá.
Én ott leszek
Sziasztok!

Jön valaki holnap a dunaújvárosi motoros napra?
Köszi

Ismerem őket vettem már én is cuccot onnan. Azért gondolkodtam pesti üzletben mert oda még neki állnék elgurulni motorral ebbe a szar időbe is .
De szombaton ha nem lóg az eső lába lehet leugrok a pinkhez.
hali
én a Pink motorsnál vettem, ők Tatabányán vannak szinte az autó pálya lehajtó mellett, JT lánckerekük van, szerintem jók, és postáznak is ha jól emlékszem
Fateromnak van, de mentem én is vele pár kört.
5000től nagyon megindul mint a vadállat, bár az előző 2008as Z1000-hez képest nem megy sokkal jobban. Kellemes a testtartás rajta. Annyi hogy én 192 centi vagyok, nekem a lábam már beleér az oldalidomba ami elég kellemetlen tud lenni hosszabb úton.
Nagyobb sebességnél viszont van egy kis rezonancia, de ez csak 200 felett, amúgy sem arra tervezték.
Összességében nagyon jó és szép motor, ezektől eltekintve.
Elég hamar le akarod cserélni
Sziasztok!
Olyan kérdésem lenne,hogy milyen tapasztalataitok vannak Z1000SX-terén,mert a CBR600F4i-met szeretném leváltani rá.
Hossszab úton is használnám,valamint egy-egy páyanapra is kinéznék vele. Mindenféle információ érdekel vele kapcsolatban.
Szia!

Tudunk segíteni a beszerzésben. Elérhetőségünk az adatlapon

További Kellemes Napot!
Marás és esztergálás után már már összeáll az eleje.
Marógépben a villahíd, kiórázás után jöhetett a marás
pesten hol érdemesebb lánckereket venni? van vkinek vmi bevált hely?
vezérműlánc feszítés? szerintem az automata feszítős...

írj egy emilt a redline nak adnak árajánlatot
A vezermulanc feszites az ingyen lesz, mert automatikus a feszitoje.
Sziasztok! Ismét kérdezősködnék! :D Mit kóstál úgy nagyjából egy z750-en egy olajcsere szelephézag állítás és vezérműlánc feszítés egy szervízben? Ez így komplett kb mennyiben fog fájni nekem? :D Valakinek vmi saccolása? :D
Sajnos az adatlapján ne mtaláltam elérhetőséget telefonon meg nem akarom ilyesmivel zaklatni kingmidas t! :S