Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia!

Fel kellene próbálnom :), vagy ha van valami típusszáma, vagy valaki hozzáértő ránézne Utána tudnék nyilatkozni, hogy "mennyire" kell.

Üdv: Szigiboy
jó lett... én se értettem, hogy esténként mért vannak olyan sokan fent az utcában mikor megyek haza

végül vmeik nap szólt az egyik szomszéd, hogy szép motor jó motor de azért ha jövök haza eset akkor lehet finomabban is gurulni
Főleg a polgárőr... mindig rám hívja a rendőröket
de szerethetnek mikor 5:30kor indulsz munkába keresztül a falun :-)
kingmidas szerelt bele anno olyant, ha jol emlekszem csak a feknyergek ala kellett kis tavtartot gyartania a tarcsak merete miatt de keresd meg, biztos segit.
ez engem nem érint az enyémben nincs immob :) szóval akkor azt mondod ha szerválok egy 2004-es z1000 alsó felső villahidat és egy 2004-es 636 villát meg gondolom féknyerget akkor az úgy jó lesz a felnimmel és a tárcsámmal?
fenyo Enying

nagyon ugyes
Sziasztok!
Ha valaki tud normális sportdob összekötő cső gyártót (Kawasaki Z1000 2007-es) Veszprém környékén akkor az elérhetőségét megköszönném. Vagy ha valakinek van gyári dobja amiről levágható a cső akkor bátran keressen megegyezünk .
koszi, ez 2006 os 636 eleje, z1000 2006 villahiddal
erdemes arra is figyelni hogy immobos motorhoz immobos z1000 felso villahidjat vedd. alsonal meg kormanyhatarolo miatt erdemes z1000-et hasznalni
Ahh köszi ezzel nagyon sokat segítettél! :) A tiedben minek az eleje van és milyen villahidakkal? Amúgy frankó a jószág nagyon szép! :) Gratula hozzá! :)
mint irtam a 2003-2004eshez nem kell kereket cserelned, tehat annak a mintaja teljesen mindegy, mert nincs ra szukseged.
a 2005-2006os nak meg a mintaja ugyanaz mint a kis Z, de a tarcsak, fekek, tengely nem stimmelnek.

esetleg ranezhetsz az en kepeimre is

amugy nem kell sokat keresgelned , eleg itt a forumon, nagyon sokszor kitargyaltuk mar az atalkitast
Ez sztem téves megállapítás. A 2003-as 2004-es 636-ok felni mintája nem olyan mint a kis z-jé az 1000-esével eggyeznek meg! a 2005-ös 636 felni mintája ugyan az mint a z750-é csak az a kérdés hogy a villahidak meg a tárcsa passzol e. Sokat kutakodtam ezek után az elmúlt pár napban! :D a Z1000 villahídja meg azért jó mert a gyújtáskapcsoló is ugyan ott van és ugyan az csak ugye vastagabb villát tudsz belefogni. szóval azt hiszem villahíd adott.. ami z1000 vagy ha mondjuk a 636 villahídján is ugyan ott van a gyújtáskapcsoló akkor az meg faintos úgy kompletten ahogy van az lenne a legegyszerűbb, de kétlem hogy a 2005-ös 636 gyújtáskapcsolója ugyan ott lenne :S ezt sikerült leszűrnöm a sok okosságból az interneten, de javítsatok ki ha tévednék, mert jó lenne biztosra tudnom hogy mit vegyek hozzá :)
2003-2004 es 636 elejehez nem kell kereket cserelned, amugy meg a 636 kerekek mintaja ugyanaz mint a kis Z-e
Egy komplett z1000 eleje nem lenne egyszerűbb esetleg? Vagy vmi alternatíva? A szavaidból úgy vettem ki hogy a 636 eleje az kompletten jó? Esetleg valami olyan megoldás nincsen, hogy a felnit ne keljen cserélnem? Mert ha az elsőt cseréli az ember akkor illő a hátsót is és ez megint súlyos 10 ezrekbe kerülne :S
Van elfekvőben egy Michelin Pilot Road 3-as hátsó gumim.

2013as gyártású, vadi új.

44900Ft
Posta nem gond.
Nem érdekel valakit?
Hali.
Az első teló+tárcsa+féknyereg+első hátsó kerék egy ZXR750-es amihez szinte ingyen jutottam hozzá, a villahíd az Z1000 kell bele mivel az teljesen megegyezik a Z750-nel kivéve hogy az már fordított telós.Mivel én nem átépítem hanem újra így ez volt a legolcsóbb megoldás, mivel nincs annyi pénzem hogy megvegyem a zx636-os elejét, a gyárit lebontotta egy fa és egy bicikli, és ha már újra építem nem akartam a gyári telót beletenni. Annyi eltérés van hogy a felső villahíd befogó mérete 2 mm-el kisebb mint a villa.Így egy kicsit kell rajta faragni és azért nincs a képen, de ha minden jól megy akkor a héten az is meglesz.Ha építeni akarsz akkor kezd el Z1000 villahidat keresni!Nekem sikerült szereznem 100 fontért de ennél drágább!
AGO Motors - Kawasaki Z1000 (2011) teljesítménymérés

Akrapovics Dual kipufogó
Gyári légszűrő
Power Commander V

152 Le / 112 Nm

Jóféle... :D Az első teló miből lett szerválva és hogyan lesz megoldva? Mert látom a felső villahíd még nem került fel. Én is szeretném az enyémnek az elejét átépíteni és ehhez kellene némi információ! :D Előre is köszi! :) Ha már itt tartunk akkor dobok fel én is egy képet az enyémről! :D
Köszi. Küldtem email-t.
Szia!

Mi tudunk segíteni Adatlapon találsz elérhetőséget.

Üdv.
Sziasztok. Érdeklődnék fehér irányjelző búra után. Z750 09 Valaki valamilyen linket ?
Sziasztok!
Úgy tűnik a kormánycsapágyammal gond van. Tudna valaki gyors szervízben segíteni XVII kerület környékén.
nullahatharminc353kilencven961
Kösz!
szerintem sincs ilyen....