Hozzászóláshoz be kell jelentkezned


amugy ezt mar a tank felrakasa utan hoztad ossze vagy ez meg az elotti serules?
Halli! Nincs valakinek elfekvőbe egy Z1000 gyári dob?
Köszi!
Épülget a Vas.
Akkor már esedékes a szerviz és olajcsere is. szóval végülis hívhatjuk annak. bár én nem szoktam ezt megvárni :-)

szar motort így eladni, hogy az csak azért világít mert esedékes az olajcsere... na az már geciség. és biztos van ilyen
Szerintem ilyen figyelmeztetés nincs a Z-ben.
Viszont, ha a piros is villog mellette akkor nincs olajnyomásod!
van olyan?

nem is tudtam
hali! nem tudja valaki, hogy torlom vmi gomb kombinaciokkal az olajcserere figyelmezteto olaj szimbolum villogasat a muszerfalon? udv. Adam
ha már lámpa kérdés, a balos tompított és a jobb a refi, vagy fordítva? mikor szétszedtem az elejét nem emlékeztem hogy volt
Érdekelhet
De szerintem passzolna de biztosra nem tudom mondani :(
Szia akkor itt vannak a képek ::
kosz steve
ma a történet nem vicces de ez vicces volt :-)

Azt hozzáteszem, hogy csak akkor szántam rá magam amikor kiégett az mind a 2 lámpa és helyzetjelző izzó.

De azóta már xenon van. nem kell vele foglalkozni.
még mindíg jobban oldottad meg mint fiu kolléga a 49308 as hozzászólásban szemléltette....
én az üveg felül kifúrtam és csipesszel szedtem ki.

de akkor elbasztam szerintem
mint minden gépjárműből:megfogod és kihúzod a csatlakozóval együtt
levettem a fejidomot de az izzó hogy jön ki arra voltam kiváncsi
Elado
+tankbor, csomagtart, uj fekbetetek...
frissen cserelve olaj, olajszuro, legszuro, fekolak, teleszkopolaj, dupla x gyurus lanc...
felkeszitettem a szezonra, csak csatt lett belole
az ara 2000 euro
Nekem Ducati1098 futómű van az R1 alatt mégis működik. A fék szerintem neked is 300-as.
Egy a baj... :/ A gyári első felnit szeretném vissza rakni, mert küllőzetre az ugyan olyan mint a hátsó és ha nem ugyan olyan az első meg a hátsó az sztem elég bután néz ki :S
fékek darabja 8000Ft jó betétekkel (adom a főfékhengert is karral együtt), első teleszkópok párban tengelyekkel, csavarokkal 2 villahíddal mintának való csapágyakkal együtt 40,000Ft. Első kerék jó gumival 2 féktárcsával csapágyakkal legyen mondjuk 25,000Ft.
Egybe 80,000Ft és adom a sárvédőt is.
A féktárcsák 300-asok, és 130 mm a közép távolságuk.
A felső villahídban ki van alakítva a kormánykiemelő helye és a gyújtáskapcsolóé is persze.
Bontós árak: teló 35/db, villahíd 25, csupasz kerék 25-30, tárcsa 15/db, sárvédő 8, fék 10-12 + az apróságok.
A teleszkópban 1 éve cserélték az olajat és a szimeringeket. Jól működnek, jelképes összegért adom a hátsó minden irányban állítható rugóstagot is. Ha szépet szeretnél építeni adok VFR egykarú lengővillát is kerékkel együtt. Ha mindent elviszel adok 4 ledes indexet és fém fékcsövet is ajándékba
Nincs az egész alkatrész egy havi fizetés (szerencséseknek 1-2 heti) és sportmotoros futóműve lesz a Z-nek
Beépítésben tudok segíteni.
Komplett eleje alatt mit értesz? Felni vajon jó lesz bele a saját felnije? Ha igen akkor mit kérnél érte?
A végkövetkeztetés: egy streetfighter R1-el harmadannyiból mostanában sokkal jobbakat motorozom. Persze ezen is lesz tuning, de itt már nem azért mert a gyári nem elég, csak bennem van a hülyeség.
Az elavult karbis motor nem eszik többet mint a Z (de jobban megy), alapból sokkal jobb a fék, teljesen állítható a futómű, picivel hátul is kényelmesebb, nekem kanyarban is jobb, vigyorogva mentem vele hazáig az első 100km-en, pedig hideg volt.
Örömmel húzom neki a gázt, és ha elesek olcsóbb hozzá az alkatrész is. Mindezt úgy hogy 5x annyi km van az órájában.

Ha valaki tud olcsó Z1000 lámpát szóljon, a barátomnak már csak ez hiányzik a gépéről.
A gyári festés minősége is hagyott kivánnivalót maga után. Futómű túrázgatni jó volt, a motorja nem tetszett egyáltalán, fék is csak közepes kategória. Ahoz képest hogy gyárilag is ment 250-et elég jelképes még utas nélkül is. Pedig kapot fém fékcsövet, radiális főfékhengert is nem sajnáltam rá a pénzt.
A legnagyobb bánatom mégis az volt, hogy -elég sokért- vettem egy kifogástalannak tűnő motort, és már a hazaúton megbántam a vételt, eladáskor pedig egy nagyon leharcolt motor árát kaptam csak meg érte.
Autópályán belementem egy kátyúba összehajlott az első kerék pereme is, kilencesekkel sokkal többet mentem nem történt ilyen.
Van még egy balos sportdobom ha kell valakinek.