Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok!
Eladó a barátom Z1000-re patika állapotban,ha valakit érdekel:

http://www.kepesmotor.hu/kawas...
szinten
En szemely szerint egyikbol sem probalnek meg esztergaltatni. A ketto kozul inkabb megprobalnek masik telot szerezni, ami passzol bele (pl. ZX-6R).
Z750-el én 60 km-t mentem villogó Fuel jelzéssel a benzinkútig, normál tempóval. 50-60 km-t simán bírnia kell, ha bizonytalan vagy benne, akkor próbáld ki.
(Amikor annó átadták az új M7-est, elfelejtették közölni, hogy a határtól Siófokig nincsen benzinkút... )
Tegnap sikeresen megérkezett hozzám a Z1000 villahídjai, de van a párosítással egy kis bibi, mivel én egy ZXR 750-es telóra akartam feltenni mivel ez már fordított teló.A különbség nem sok, az alsó villahídnál kb 0,5 mm a felsőnél viszont 2mm.Véleményetek szerint melyikből érdemes esztergáltatni, a villahídból vagy a szárból ?Nem volt egyszerű beszerezni és olcsó sem és nem szeretném elbaszni.Ha a villahídból esztergáltatok akkor nem gyengítem e nagyon le, bár csak 2mm átmérőből de akkor is, falvastagsága 6 mm-es a legvastagabb pontján a legvékonyabb pedig 5 mm.De viszont ha a szárból szedetek le akkor meg az lesz túl vékony.Vagy mind kettőből 1-1 mm-t ?Ti melyiket javasolnátok?
Jaaaaa köszi ,de már vele felvettem a kapcsolatot és tervben van hogy odagurulok próbálgatni.
Ma megérkezett a villahíd fülig ér a szám
koszi
ennél a srácnál láttam lámpát, fejidomot meg sárvédőt

link
Z1000, 2003

szuksegem lenne:

elso sarvedo
lampa
fejidom + konzol
plexi + konzol
hutto
jobb oldali huttotakaro

VALAKINEK HASZNALTBAN?
kereső a barátod

jelcsa
Ok és hol tudok utána nézni valami honlap vagy elérhetőség.
Köszi
Sziasztok!
Van valakinek tapasztalata azzal kapcsolatban, hogy a z750s első burkolat zizegést hogyan lehet megszüntetni, csillapítani?
A burkolat sajnos törve volt, így az egyes elemek műanyaghegesztéssel voltak összerakva. Aki látott már ilyet szétszedve az tudja, hogy az első lámpa hátul 4 csavarral van rögzítve a burkolathoz (nem egy stabil rögzítési ponthoz). Szemre rendben vannak az illesztések, de szemből nézve a lámpa, és a burkolat eleje között van kb 1/2mm távolság, amit ha egy szigetelőszalaggal összehúzok megszűnik a rezgés. A gond az, hogy ez a rezgés a perec előtt is megvolt és szerintem ez inkább hibás tervezés miatt van mert mások is panaszkodtak erre (gyakorlatilag a lámpát tartó csavarok meghúzásán sok múlik az előbb említett távolság, mert az meg tudja egy kicsit tekerni a burkolatot).
Kösz!
Bocs ezt nem tudtam kihagyni
volt idő amikor én is hokedlin gurultam
Kipufogót Jelcsától
Hi all!
11:30 körül fehér Z 750 lágymányosi híd, 14:30 körül Zöld Z 750+er6n Ráckeve, 18 körül Zöld Z 750 Lágymányosi.
Ma ennyi
Figunak Ez nem robogo, hanem egy robogó ruhába öltöztetett sportmotor!
És még a nyalánkságok, full Malossi tuning, Malossi teleszkóp féktárcsa, Bitubó hátsó teló, fém fékcsövek, stb...
Sziasztok!
Ha van valakinek egy 2007-es Z1000-hez megszelelően szép és hangos dobpárja és vagy üléspúpja akkor szóljon.
Előre is köszi
Hát gondolhatod hogy én sem húztam neki mint az állat :)
Imádkoztam hogy ki tartson.
Gázfüggő. én 80-90re áltam be de 25-30km-t lehet vele menni. 750essel
Na ja, én is igy jártam a hétvégén ezért kérdem,mert mire el jutottam a kútig,ami olyan 10 km volt,már szinte száraz volt a tank.
Nekem elég drasztikusnak tűnik.
nekem z750 van de lehet segít. 5lityi az utcsó kocka és 3nál kezd villogni. ercsi-dunaújvárost mentem már úgy, hogy villogot de be voltam fosva, hogy kifogy
Üdv,valaki akinek már nagyobb tapasztalata van Z1000 be.Meg tudná mondani hogy üzemanyag óránál mikor már kezd villogni az utólsó kocka és a fuel felirat is előjön,mennyi Killómétert tudok még menni kb. Ja egy 2007 esről van szó.
hali Panyo koma
ez nem is motor robogó