Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hát muszáj cserélnem mivel összetört ami benne volt. elég olcsón sikerült vennem egy motorhibás ZXR750-et annak az eleje fog beleépülni fékekkel tárcsákkal, ami még kapóra jött az egy ZX636-os farokidom lámpával, és az első hátsó kerék.Ez után a ZXR-t eladtam majdnem annyiért amennyiért vettem, persze már ami maradt belőle
Örülök h sikerült :) A többi cuccot sikerült már beszerezned?... Mert gondolom cseréled az elejét.
Hali!
Sikerült megvetetnem link már csak haza kell hogy kerüljön.De lehet már jövőhéten itthon is lesz!
hali
szerintem igen de nem vagyok szerelő
Hello!
Lenne egy gondolom a Kawasaki z1000 2005-ös motorommal.
Amikor alapjaraton mérem az aksi toltéset és nincs,de ha túrázom 2-3-4 000 ig akkor felmegy 14.5 V-ra.
Ez normális?
Köszi szépen, sikerült !
ja és ODO módba kell rakni először.

És most cseréltem spedd senzort.

cigány egy meló :-(
gyújtás rá.

nyomd és tartsd a mode gombot.

majd nyomd meg a reset gombot.

Ilyen sorrendbe fog váltani.

1: Km/h + C
2: mph + F
3: mph + C
4: Km/h + F

majd kezdi elölről.
okok köszi szépen... :D
Szerintem a gombokkal kell

késöbb meg tudom nézni a könyvben.
légyszi segítsetek ! Hogy állítom vissza a km órát hogy ne mérföldbe mérjen és ne farenheit mutasson?
Már írtam is egy havernak aki kint van remélem olvassa az üzeneteit sűrűn!
Azért erre még rájön a szállítási költség, hacsak nincsen valami megoldásod a hazahozatalra. És sztem ne tökölj vele sokat mert ennyiért Buy it now-ban nem hiszem h nagyon sokáig fent fog maradni.
Köszi, az tényleg elég baráti ár amit linkeltél amit kérdeztem bontóst csak az alsót adta volna ennyiért!Nézelődni fogok ha nem sikerül akkor más variáció lesz!
Vagy ha a német ebayen keresed akkor Gabelbrücke, ha meg a csodálatos ebay.co.uk-n akkor Bri'ish English-ben Yoke néven. :)
Mint ez is ITT, ami nincsen is olyan rossz árban, csak haza kell hozatnod.
Ha lenne rá éppen egy kis lóvém (ahogy nincs) akkor biztosan leütném.
Ebayen triple tree neven keresd.
Sziasztok!

Z1000 villahidat keresnék(alsó felső) ha valakinek volna azt megköszönném illetve aki tudja hogy keressek rá ebayn annak is hálás lennék vagy egy link is elég
Írtam pár magyarországi bontónak és 1 helyen volt csak az is alsó és horror áron.
Vasárnap beröffentettem a gépet. Elsőre indult. Hiába Kawa.
Egyedi Somoto ülés Kawasaki Z750-re 2007-es évjárattól. Gyönyörű, igényes munka. Az ülés teljesen új, sosem volt használva. Ár megbeszélés szerint. Érdeklődni e-mailben: swissmoto@hotmail.com
Köszönöm! Külföldi papíros az én motorom és cirkuszolnak velem, hogy mi az, hogy nincs beleírva a papírjaiba a tömege.
Szia.
G 232 kg saját tömeg
F.1 412 együtes tömeg

Nálam így van a forgalmiban.
KAWASAKI TESZTNAP AKCIÓ!

Ezúton tájékoztatunk titeket, hogy az április 12-én lévő Kawasaki Tesztnap alkalmából szervizünkben 20% kedvezményt biztosítunk minden, április 12-én 09-17 óra között leadott gyári Kawasaki alkatrészekre, kiegészítőkre és ruházatokra értékhatártól függetlenül! Megrendeléseket e-mailben adhatjátok le. A 09-17 óra között beérkezett árajánlat érdeklődésekre legkésőbb a következő munkanapon válaszolunk. Természetesen rendelés esetén a 20%-os kedvezményt biztosítjuk.
Mai naptól honlapunkon az „Akciók” menüpont alatt Óriási Kawasaki alkatrész és kiegészítő kiárusítást találhattok akár 60% - 70%-os kedvezménnyel is.
Link: (http://www.red-line.hu/akciok.... )
Az akciók nem vonhatóak össze!
Télen megrágták az egerek. ahhoz, hogy lekoptasd nem kell kakucsra menni.
Hali!
Kakucsra jön valaki?
Le kellene koptatnom a gumidarabokat a széléről, mert nem tudom, hogyan került oda
Sziasztok! Most szeretnék egy 2011-es Z1000sx-re gyári /amúgy Givi V35n/ oldaldobozokat feltenni. A hozzá kapható konzolszettből, ami tourer kivitellé alakítaná, azontúl hogy horor áron van, nem mindegyik alkatrészre van szükségem. A kérdésem a következő lenne: nem tudja véletlenül valaki, hogy hol lehet simán csak a doboz oldalához illeszkedő, hajlított téglalap forma vasat venni. A givi ezt a kozolszettet PLXR4100 cikkszámon adja és cak kompletten lehet rendelni. Előre is köszi!