Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Valakinek jobb oldali huttotakaro 03 ezredeshez elfekvoben?
Tádáááám.......
Z ügynök lettem... :)
nekem bejön, olyan Triumph-os.
ebay, vatera, apród itteni apró. Én itt vettem, kb 15e Ft volt postával.
Mondjuk én eléggé zs*dó vagyok és nem veszek újonnan semmit, inkább keresgélek fél-1 órát és találok egy szép használtat. Újonnan Szatuna, vagy motorosbolt. Nekem Givi van, de mindegyik nagyon szuper.
nekem nem tetszik.

bocs.
Elkészült a légterelőm! Milyen lett?
Rendben,köszi az infót ennyi pénzért,egy próbát meg ér.
H7es mind a kettő.

Én kocsihoz valót vettem. 55w-os slim trafós így elfér a cucc a "fejidomban"

Ami szopó lehet, hogy nekem gyárilag vagy nem tudom hogy volt a leszorító és az izzó között egy távtartó. Na az nem lehet rátenni a xenon izzóra. Így azt máshogy kell megoldani. ennyi a buktató
Szia,konkrétan arra hogy úgy olvastam a H7 es izzóknál,a reflektor és a tompított,más fajta,mert én csak a reflektort szetetném xenonra cserélni.
Nekem xenon a tompított és a refi is.

Magamnak raktam be. Bár nem ilyen típust mint amit linkeltél.

mire vagy kíváncsi?
Üdv,valaki használt már ilyet,vagy esetleg épített be,reflektornak ?

H7 Xenon
Szia Tudok segiteni!
Sziasztok!

Köszi a hozzászólásokat!
Most van egy amit kinéztem hátsó dobozzal, túra plexivel, szivargyújtó kiállással, eléggé túrásra alakítva.
Mondjuk az ár is tükrözi, hogy cserélni kell rajta a gumikat, láncszettet, első fékbetéteket.
Lehet, hogy ő lesz a kiválasztott, de azért megnézegetem a sima Z-ket is.
Plexit hol lehet rá venni, ha sima Z-t néznék?
Szia ne aggódj a szélvédelem miatt. Ha sima Z-t veszel, teszel rá egy kis plexit akkor 200-220-ig nekem tökéletes. Jó 170 felett már kuporogni kell, nade úgysem sokat mész ekkora tempóval. 150-ig full egyenes háttal ülök rajta.
típus hiba nincs, jó kis motor
ha a részletek érdekelnek használd a keresőt, szinte mindent megtárgyaltunk
az S pedig csak ízlés kérdése, azt tudom hogy a fejidom nem dísznek van, szélcsatornában tesztelték
Sziasztok!

Motor vásárlás előtt állok, egy Z750S-et szeretnék venni, ezért írok ide nektek, ha esetleg van valakinek ilyen típus akkor felvenném a kapcsolatot vele.
Egyébként mi a véleményetek erről a típusról.
Mindenképpen S-et szeretnék venni, mert azon van fejidom, és ez némi szélvédelmet biztosít.

Köszi a válaszokat.
Na , hát ez lenne az...remélem szerencsém lesz vele
Szia!

Én Pirelli Diablo Corsat szoktam venni 18-20.000-Ft-os áron,szintén régebbi gyártásúakat ,de eddig csak jó tapasztalataim voltak.Nem csúsztak,nem volt velük semmi probléma.
Igen minden műveletet fényképekkel dokumentálom.Sajnos a festés az időjárás miatt csúszik de remélem most már azért haladok vele.
hmmm....akkor lehet hogy csak egyet veszek meg kipróbálásképp de ha versenygumi az alapból puhább mint egy utcai....ha öregszik az abban mutatkozik meg hogy felkeményedik, de akkor ez ugye nem lesz olyan kemény, meg is nyomkodtam nem egy kopogós fajta volt :P vagy van más is abban ha öregszik a gumi?
Ez d211 ha jól látom. inkább versenygumi mint utcai.

40-50körül van zsír újjan.

5évig nevezhető újnak egy gumi. sötét helyen. vegyszerektől mentes helyen, 10-30fok között kell ehhez tárolni. de ha a környezetében töltöd az aksit az is árt neki.

az eladó azt mondja amit hallani akarsz. azért adja egyben mert olyan régi gumit a kutya nem veszi meg. és elhiheted, hogy eladásn az lesz az első kérdés, hogy mi a gumi dot száma. Nálam a 2012es gumikra is sírnak. pedig az aztán nem régi.
az egyik megmaradna a másik meg eladó lesz

http://www.ircstore.com/media/...

asszem ez az
minek kettő
én megvenném feltéve hogy utcai, ha pálya akkor nem mert seggbe vernek a poliszok érte
Hello!
Szerintetek megérné az az üzlet ha 2db új 180-as dunlop gumit megvenném 20.000/ db áron? Annyi a bökkenő hogy a gumi 2006-os gyártású de végig napmentes helyen volt tárolva, a másik meg hogy félig utcai félig verseny gumi(ezt mondta az eladó)...szal ha keményedett annyira nem lett merev :P
Vélemény?
Na ez már egy egész komoly kis projektmotornak tűnik Remélem dokumentálod az átalakítást... nagyon érdekelne a dolog.