Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

mennyi volt?
Romatech (német cég, nem kisebbségi fémgyűjtő egyesület neve) gyártmányú rendszámtartó a kicsikémre. Alakul a popsi :D
Volt egy érdeklődő az alu színűre, a fekete még megvan. Ha érdekel írj, az e-mail címemre. VALAKIT a gyári plexi?!
Megvan még a kar?
Köszi.
A hibakód kiolvasáshoz kellene segítség.
A leírás alapján leszedem a szigetelést a szabad sárga kábelvégről, ráadom a gyújtást, majd két másodpercig hozzányomom az aksi - pólusához, és folyamatosan odanyomom. Majd számolom a villanások számát és idejét.
A kérdés az, hogy az első két másodperc után ahogy én gondolom nem húzom el az aksi pólustól, hanem folyamatosan odanyomva tartom.

A másik kérdés, hogy melyik gyújtásrendszer biztosítéka? Hogyan szedem le a gyújtásdoboz tetejét?
Kösz!
Köszi srácok!
Nagyon jó betét! Ha kell van raktáron!
ha a suly/loero aranyt nezed akkor sajnos egyre gyengebbek a Z-k
Szia!

Nyugodtan megveheted, az egyik, ha nem a legjobb minőség a piacon!
Azért menjünk csak biztosra
Üdv. Tud valaki valamit az EBC HH fékbetétröl jót vagy rosszat? Elöre kellene és nem szeretném ha megenné a tárcsákat. Köszönöm.
kishapsi@vipmail.hu

de szerintem nem nagyon változtattak a kis és nagy testvéren ilyen dolgokat.
Szia!

OK, szerintem kb március elején fogok begurulni vele a szervizbe, úgyhogy majd akkor tudjuk megoldani a szállítást, ha Neked úgy megfelel!

Még annyit megtehetnénk, hogy lefényképezem az összes fittinget, és átküldöm mailben, hogy meg tudd nézni azt, hogy a Tiéden is ugyanazokban a szögekben állanak!

Majd dobd át az emil címed!

Üdv!
csak a Z800 E a gyengébb.
Z800 gyengébb,mint a 750?!
szia

lemértem a féket, elöl kb 73,5
az átkötő az 49-50
hátul 50et mértem nagyjából

úgyhogy szerintem jó lesz, értekezzünk majd ha leszedted a tiedről.
Szia! Én segítséget kértem és Alfi beírására reagáltam. Hidd el nem akarom mocskolni a fórumot. Esetleg Alfit lehet megkérdezni mi a szándéka.
Üdv: Steve
Semmi közöm hozzá, de a "barom"-kodást hagyjátok abba, vagy folytassátok máshol.
Ha számít engem a másik lebarmozása zavar.
Szia! Nem tudom milyen összes fórum-ról beszélsz te barom. Nem lehet segítséget, ajánlatokat kérni? Zavar téged? Akkor ne olvasd. Nem értem a lázongásod okát. A fórum azért van, hogy kérdezgessünk. Vagy szerinted minek van a fórum?
De jó segged van bury!
Te valami igazi barom arc lehetsz az össze létezö fórumot körbeirtad a hülyeségeddel tiplizz be a kawasakihoz és adnak neked OCSÓN!
Szerintem meg kisebbre a felsőt
A Ducati multistradan nagyon finoman működik a gyári hidrós kuplung, csajoknak ideális.
OK, majd jelezz!
köszi

holnap megpróbálom elő ásni a Z-t és lemérem és jelzem, hogy mi a helyzet