Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia!

Ma eljutottam odáig, hogy lemérjem a fékcsöveket

Ezek nem hajszálpontos számok, de aránynak jó lesz:

Első főféktől a jobb első féknyeregig (fékcsővég tetejétől fékcsővégig): ~73cm
Jobb féknyeregtől a bal féknyeregig: ~50cm
Hátsó: ~47cm

Ha jó, és kell, akkor jelezz!

Üdv!
Áhá! Értem, köszi.
Szia! Email: nemesistvan@yahoo.com

Köszi
Sziasztok!

Eladó 2 pár fék és kuplung kar.2500 Ft/pár + a postát Te állod. A fekete (utángyártott) picit sérült, de jelentéktelen az alu színű a gyári kar. (sikerült elcsúsznom a motorral és a vége leért egy kicsit, lefényképezem ha szeretnéd)
Illetve van egy ilyen műanyag takaró a fejidomhoz. Az egyik "lába" hiányzik. Egyébként jó állapotnak örvend.
Kedves István!

Tudunk Önnek segíteni gyári bukógombában kedvezményes áron. Egy e-mail-es elérhetőséget tudna adni és akkor oda elküldenénk az árajánlatunkat.

Üdvözlettel:
Red Line Csapat
Rápattintottam annyira amennyire lehetett (a csatlakozó foglalat alja szinte eléri a fémet.).
A gyertyakra a pipakat rapattintottad rendesen? Viszonylag erosebben kell nyomni oket, hogy teljesen rapattanjon a gyertya tetejere.
nem egy nagy kép, de ilyen van fent
Fellül ducati főhenger van alul meg egy ilyen kis univerzális szar amiből kijön egy kis rudazat aminek a végén munka henger van és az huzza a kart a blokkon.

Majd csinálok róla képet. Nem tudom mi értelme mert nem érzem puhábbnak, mint a bowdenest, de lehet csak felső részt kellene nagyobbra cserélni és jó lenne
Hogy van megvalósítva a hidraulikus kuplungod?
gyárilag van a kuplungnál is mikro kapcsoló?

nekem hidralikus kuplung van fent, de most elbizonytalanodtam, hogy van rajta mikro kapcsoló avagy nincs
Ok, holnap meló után rámérek!
Az is jó, ha leméred, mert akkor én is meg tudom mérni, hogy mekkora az ezresen.
A hátsó szerintem megegyezik, az első ami másabb lehet a teló miatt.
Keresni foglak gyertya miatt. Elvileg megvan a telefonszámod :D
A test rendben van. Valami más érintkezési hiba van, vagy rosszak a gyertyák.

Atom87 Köszönöm az információt!
Szia!

Ezt így kapásból sajna nem tudom megmondani, utána kell néznem!

Üdv!
Sziasztok! Szeretnék segjtséget kérni tőletek nekem van egy GTR 1400-asom 2008-as évjárat és szeretnék rá bukógombát. A gyárit találtam de az piszkos drága van valakinek valami ötlete illetve esetleg honnan érdemes rendelni gyárit mert itthon nagyon drága.
Köszi:)
Tot!

Arra tippelek, hogy egy testvezetéket nem tettél vissza. Méghozzá azt, amelyik a termosztát tetején volt...
Ellenőrizd le ezt is. Illetve ha széthúzgáltad a a gyertyapipák vezetékeit is, azokat is ellenőrizd le.
Ha kellene gyertya tesztelni, tudok adni...

Z.
Ez full gyári összeállítás, gázkar-kormánykapcsoló, fékmunkahenger tekintetében. Z 1000 2008 :)
Pacsi! Én nem cseréltem kormánykapcsolót :)
A szervízkönyvben a FUEL SYSTEM (DFI) 3-33 bekezdés alatt a Self-Diagnosis. Egész pontosan a 97-es oldaltól kezdve a 103-as oldalig.
Igen, ki lehet otthon is ütni.
Az általam leírt második szervizmódba kell belépni, majd kuplung több mint 5 másodpercig behúz, majd elenged és gyújtás lekapcsolása nélkül(!) megismételni a 2-es szervizmódba való lépés procedúráját.

Itt is megjegyzem, hogy első szériás zééére vonatkozik ez.
ha már ennyire benne vagyunk a hibakód olvasásban, törölni is lehet vhogy házilag vagy ahhoz már szerviz kell?
03-as Z1000 heu jó lehet a fékcső? mert akkor engem érdekelne.
Ez csak egy vezeték. Köteggel jön előre. teljesen szét lett szedve a fejidom. nem hiányzott sehonnan. meg le van dugózva és ponz olyan mint ami hátul van
Sajnos nem most csináltam a cserét, hanem pár hetem és voltam akkora hülye, hogy kidobtam a régi gyertyákat (dobozzal, blokkal együtt). Viszont mielőtt kicseréltem volna őket nézegettem, hogy a régi és új gyertya azonos-e, és rosszul emlékeztem mert a régiekről jött le az alátét, ezekről nem. Illetve amit írtatok weboldal az alapján ezek a gyertyák eredeti ngk-nak tűnnek. A régieket egy csepeli szervizben vettem, az újakat a kelomotornál.
Viszont ami látszik, hogy szerintem nincs szikra. A gyertyák tocsognak a tiszta benzinben.
A szervizkönyvben merre van az a rész, hogy mit kell csinálni a hibakód kiolvasásához? (nem találtam meg)