Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

a sportlégszűrő+kipuf+pc-re számoltam a 7-8 le pluszot összesen,többet nem hiszem,hogy tudnak....a hengerfej munka is kb ugyanennyi szerintem...ha a fordulatszám növelés meg még több módosítást hoz maga után+élettartam csökkenést(ugyanígy a hengerfej babrálás is)...
nem kötekedni járok ide,csak kíváncsi vagyok...a nagy titkolózást sem értem,szerinted meg akarom otthon építeni?
A maradekhoz en olyanon gondolkoznek, hogy sportlegszuro, kipufogo, hengerfej munka, rev limiter modositas.

Ezekkel azert ossze lehet meg csipegetni par eltevedt lovat.
miért ne hinnék neked,ha azt mondod úgy van,akkor mi a francnak nézegessek cikkszámot,nem hiszem,hogy hazudni jársz ide
a maradék 20 le-höz már komoly tunning alkatrészek kellenek,kevés oda a z1000 cucca
Ugyan az a fotengely. Nem kell nekem hinned, nezz cikkszamot Kawa katalogusban.

A maradek 20LE-t a fantaziadra bizom es meghagyom Tibinek a titkot.
ugyanaz lenne főtengely?
érdekes,de ha te mondod,elhiszem
és a maradék 20 le?
Fotengelyt nem kell cserelni, az ugyan az. A Z750 es a Z1000 kozt csak a furat kulonbozik, a loket megegyezik.

Z1000 hengerfejbe egyebkent bele lehet pattintani ZX9R vezermutengelyeket. Mondjam tovabb is?

Egyebkent ezek az infok mind fellelhetoek az interneten, nem ezzel szuletnek az emberek, szoval csak keresni kell.
azt vágom és a főtengely?
ha az is ki van cserélve akkor az már z1000,mert a blokköntvény ugyanaz a kettőben...
egy stock z 1000 125 le,pc-vel legyen 132-133,a maradék 20 le honnan jön?
A blokk lett modositva.

Azzal nem arulok el nagy titkot, hogy a Z750 blokkra ra lehet pattintani a Z1000 hengersort es hengerfejet.
Hali!Érdeklődnék h vki nem-e tud jó állapotú eladó z750-et 2007-es évjárattól?
Szia!

Azt azért elárulhatnád anélkül,hogy meg kelljen ölnöd:
milyen alkatrészek lettek módosítva?
Jómagam és Német István Motorjavíto.hu csináltuk.Az átalakítást vállaljuk,de a technológia az saját tudásunk is tehát nem adom ki.Azt elárulom,hogy nagyon jó és tartós mivel csak 10 a kompressziója az élettartalomra ügyelve.Pisti szerint kb. 170 paci is lehetne ha 12-12.5-ig felmennénk vele.De meddig?
Sajnos már nem praktizál a néni csődbe ment és eladta a gépét pedig nekem is jó volt mert a ruháimat is Ő varta
A te kedvedért leírom neked is jelenleg a motorom úgy néz ki mint ahogy a képen látod, azaz nem ér többet 300 ezer forintnál nagyon jóindulattal sem, így nem tudom eladni az elejét amiből megtudnám venni a zx10-es futóművet ami mondjuk meg őszintén, hogy 100 ezer ft nem futja ki,nem beszélve arról hogy eddig mennyit költöttem rá.Jelenleg is költségvetést készítek arról amit már megszereztem jelen állás szerint 36ezer ftnál tartok ami hihetetlen de igaz!Leírom hogy ebben mi van benne:ZXR első-hátsókerék tárcsákkal,első teló féknyereggel,ZX636farokidom hátsólámpával,fejidom,óra körüli idom,jobb oldaldekli,kipufogó leömlő.A többi alkatrészről még nem is beszélve ami még nincs meg.Én nem tuningolni szeretném a motoromat csak használni amíg jólesik, és nem spórolásból kerül bele ZXR futómű.Neked nem kell hozzá kmórát venned, és első lámpát ami szinte a két legdrágább dolog de ha te összerakod 100 ezer forintból ezt a motort úgy hogy guruljon akkor állok elébe!
Tegnap óta nem írt, gondolom előkerül majd.
kérdeztem tőle,hogy hol csinálták,de nem válaszolt...
gondolom hengerfej,vezérműtengely,dugók vannak tunningolva
Hát nem csak PC van benne.
ki lehet belőle hozni biztosan,de nem egy pc-vel...
Agónál lett mérve és fent is van a ranglistán. Ő is csak nézett, hogy mi van. Szerintem az valódi 152Le.
olyan 152 le,mint a te 276- km/h-ád a a videódon mert ugye 6.-ban sose forgatod le gyári áttétellel,ha megváltoztatod az áttételt,akkor pedig sajnálni fogod 25000-ért a speedohealert(én is sajnáltam)...
nagyon maximum
jó az 120-nak is
Csak a sajátomból tudok kiindulni. Z1000 volt, majdnem annyiért vettem bele a zx10r futóművet, mint amennyiért elvitték a gyárit. Biztosan nem raktam volna bele egy őskövület zxr futóművet 20-30,000Ft-ot megspórolva.
Az a motor amiben a zxr eleje van pont úgy néz ki, mintha összetört volna és olcsón megtákolták volna az elejét.
csinálnak még ilyet ahol készítetted?
15km-re van tőlem
Közben én is megtaláltam és írtam is nekik, kíváncsi vagyok