Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Itt van, igaz használt és 45e.,de hátha alkuképes.....

http://www.batszimotor.hu/inde...
Hát ha nem egy baleset után akarnám összerakni akkor nekem a gyári is megfelelt volna az elvárásaimnak, a fékek kivételével.De mivel most olyan állapotban van inkább megpróbálom a lehető legkisebb összegből motorozhatóvá tenni a számomra.Szerintem már a 4 dugattyús féknyergekkel is sokkal jobb lesz nem beszélve az állítható fordított első telórol ami lehet már nem mai gyártmány de mégiscsak fordított!Képek természetesen lesznek majd!
Sajnos nem
És azzal nem tudsz szolgálni?
Igen kell, jól tudod.
Hello,

ehhez kellene PCIII is gondolom, ez nem a különálló verzió?!
Ja, a z750 gyari futomuvenel tenyleg barmi jobb. Sportmotoroknal nagy altalanossagban elmondhato hogy egyre jobbak a futomuvek, egyre konnyebbek is szoval en a leheto legujabb evjaratut szerelnem bele :)

amiket en anno fontosnak tartottam:

-futomu teljes allithatosaga
-radialis fekfelfogatas
-hullamos tarcsa (mert tetszik)

ezert kapott anno egy 2006os 636os futomuvet.
sok szerencset a te projektedhez, majd mutass kepeket :)
SZia!

NAgyon szép a motorod,látom sok munka van benne.
A kérdésem a következő:mitől lett 152le?
a pc-t látom,hogy írtad,van benne gondolom hengerfej ,vezérműtengely módosítás,ezek hol készültek?
Gabi
Nekem 30000ért csinálták úgy hogy a tankot oda vittem és egy télen át készült!
Most mit kérdeznél? Te nem tudod a donor előéletét tehát nem tudunk miről beszélni.
Mi a baj a ZXR futóművével ?Csak mert az enyém is azt fogja megkapni részben, vagyis az elejét, de csak azért mert ez volt a legolcsóbb megoldás és a gyári futóműnél még ez is jobb!
Akkor miért nem raktál bele rendes futóművet jó fékkel?
Legalább egy zx6-osét.
Sziasztok!
Hétvégén rámoltam otthon, s megtaláltam kinyomtatva, bekötve a volt 2003-as Z1000-m komplett szervízleírását.
Ha valakit érdekel szóljon és viheti!
szia,

van tükröm,ha érdekel 70 3179083.

üdv,P.
Én ezt értem és tiszteletbe is tartom! Ahhoz még nem kellene szétszedni,de te tudod! Nekem is ilyen van én is 3 éve csinosítgatom, megértelek! Nem tudod hol tudnék hozzájutni emberi áron?
Esetleg tudnál képet feltölteni róla?
Én is gyári tartón egy elég nagy dobozt használok. Sima ügy. Ha tele van, ne húzd ész nélkül, mert nagyon könnyen hátraszaltózik.
Nekem 2005-ös z750s-em van. Ahhoz van "gyári" tartó is. Nekem semmi gondom nem volt vele eddig. (Esetleg annyi, hogy figyelni kell arra, hogy ne menj ész nélkül, és persze ha tele a doboz másként irányítható a motor.)
Sziasztok! Van valakinek tapasztalata hátsó dobozzal? Érdemes rátenni? Esetleg örülnék ha képet tudnátok csatolni róla.
Ja és 07-09 Z1000 vagy 2006- Z750. Köszi!
Netalán, ha valakit érdekelne, holnap, jan.5-én a Shox-ban akciós: Kawasaki Z750/1000 LED hátsó lámpa (1db), ára:14 990 helyett 6990 Ft. http://www.shox.hu/content/nap...
Ne haragudj de a motort nem bontásra ítéltem. Amint a leírásból látod ez egy odabaszs motor és nem egy tucat amivel a Limepartin találkozhatsz.Ez a motor nem motor birtokló egyénnek való hanem valójában motorozni vágyónak.Ezzel nem fogyasztási versenyen kell indulni hanem a Horvát tengerparton büntetni és adrenalin bombával szétlőni az agyadat.A ráköltött összeg meghaladja a 1.5 milliót és 4 éves munkámat.
Szevasz! Külön a tankbőr véletlenül nem eladó?
érdekelne!
kosz az infot. en is igy gondoltam :)