Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szerintem is vissza a régi gyertya tesztelésre!
A fejidomban nem szabadna plusz csatinak fityegni, mindennek meg van a helye
Ajjaj. Ezt tenyleg beneztem. Nem tudom honnan szedtem h a kolleganak a regebbi ezrese van. Ettol eltekintve van valaki aki mar csinalt ilyen cseret? Marmint a zx6/636 jobb oldali kormanykapcsolojat felszerelni egy 1. generacios 750-re vagy 1000-re?
nekem 2007es van.

Ha a motor mögött állok akkor bal oldalt lóg ki a kábelkötegből. Egyszer visszabontottam mert érdekelt mi a szar az.
De nem láttam, hogy hiányozna valahonnan. Írtam egy kawa szerviznek is de semmi válasz. Aztán hagytam a picsába.
Ősszel szereltem be a xenon-t a motorba és láttam, hogy ott is van egy ilyen. Azt hittem ezért nem megy a km órám mert ez nincs bekötve de nem hiányzik sehonnan. Ugyan úgy néz ki, le van "dugózva" egy műanyag szarral. egyébként elég vastag kábel.
A másik vége az ECU-ra van rákötve, több erre szolgáló tyúkbél meg nincs. Legalábbis az első szérián.
Én is találkoztam már ezzel a kábellel. azt hittem mókoltak a motorral. de akkor megnyugodtam.
fejidomban ott a másik vége vagy egy másik ilyen.
Én eladtam már pár gyertyát meg nekem is van ami még nincs berakva de az alátétet nem lehet leszedni egyikről sem. rakd vissza a régit és teszt
Ha ez nem hoz sikert, akkor a másik módot kell alkalmazni a kiolvasáshoz:
2 másodpercen belül 5-6x kell hozzáérinteni testhez a vezetéket, majd az utolsó esetében ott is kell tartani.

Ez minden korábbi hibát, amivel az ECU találkozott "levillogtat".
Ok köszönöm!
Az akksi környékén van egy szabad vezeték(nem csatlakozik semmire), sárga színű ha jól emlékszem, a vége le is van szigetelve.

Gyújtás ráadása után ezt a csatit le kell testelni, pl rákötöd az akksi negatív pólusára.
2 másodperc után az FI LED levillogja a hibakódot(ha van), amit meg tudok nézni neked, hogy mit jelenthet.

Gyújtást leveszed és eltávolítod a testelést, ha már nincs rá szükség.

Szervizkönyvből veszem ezeket, nem saját kitaláció
Az alátét lecsavarható, de a többi dolgot is leellenőrzöm majd ha kiszedtem a gyertyát.
Hibakódot z750s esetén nem tudom én egyszerű halandóként hogyan tudnék kiolvasni.
Indítózik, és néha olyan mintha elkapná, de aztán ennyi.
Hibakódot ír-e ki?
Eredeti NGK gyertya vagy csak NGK-nak címkézett került bele?
link

Én először is megbizonyosodnék arról, hogy mindent a jó helyre kötöttem-e vissza. Aztán ha már semmi nem segít, akkor gyertyák ki és megnézni őket, hogy adnak-e szikrát...

Hirtelen ennyi
Elcseszni nem lehet, ha csak nem tört el a porcelán a visszatekerésnél, de nem valószínű
Részletesebben írd le mit csinál vagy mit nem.
indítózik, de nem indúl vagy nem jár egyenletesen vagy néha beindúl és simán jár, de leál vagy . . . .
Ha jól látom csak a karok lettek kicserélve mást nem változtatott a kollega vagy mégis
Mit lehet elb...ni egy gyertyacserében? Nekem sikerült valamit...
Ami a lényeg kicseréltem a gyertyákat, és indításkor időnként elkapja a gyújtást, de aztán vége (kb 5 mp-ről van szó). Elvileg minden a megfelelő helyre lett visszadugva (a könyv által ajánlott ngk gyertya került a motorba). Tud valaki segíteni, hogy hogyan tudom megtalálni a hibát?
A riderforumson olvastam h mivel a radialis fofeknek is alul van a kivezetese mint az eredeti kapcsolon a gazbowdennek ugyh eleg nehez elvezetni mind a kettot. Ezert szoktak hasznalni a zx6/636 gazbowden-hazat ami ugye a kepen lathato modon megvezeti a bowdeneket. Akkor viszont mar nincsen szukseg a nagy bazi ronda eredeti kapcsolora es fel lehet tenni a sokkal keskenyebb es csinosabb 636-oset. :) pusztan esztetikai szempontbol erdekelne a dolog :)
Miért kellene kicserélni a kapcsolókat?
Hi!
Szép lett!
Kipufogó ügyben Jelcsát keresd
Figyu szoke... Okozott valami gondot kicserelni a jobboldali kormanykapcsolot? Volt valami gebasz a bekotes korul vagy csak plug-and-play az egesz?
Üdv!

Megleptem a Z ezredest ilyen kis Braking márkájú ékszerekkel :) Még valami jóféle dobokra vadászom a szezonra. Valakinek valami ötlete? Használt is jó, ha kifogástalan állapotú. (Z1000 2008)
Sziasztok!

Ha esetleg valakit érdekel, színcsere miatt eladó a motoromon lévő fém fékcső szett!

FÉM FÉKCSŐ SZETT Z750
Köszi, ezt láttam én is. Az a baj, hogy ez a 2004-06-os Z750-hez van nekem az ez utáni tükör kellene.
szaszaboy80,

utángyártott van újban:
http://www.agomotors.hu/websho...
Igen már beszéltünk, sajnos csak bal tükre van és kérdeztem több bontót is mindenütt csak bal tükör lenne. Gondoltam hátha valaki vett a motorjára kicsi tükröt és el akarja adni a gyárit.