Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

de ezek nem stock motorok
egy Pc alapból nem hoz ennyit:légszűrö+légszűrőház+rendszer+pc
az a G Astra
a kadett sorozat folytatása az astra
Ha valakinek a kipuff leömlői mocskosak, annak jó szívvel ajánlom ezt a terméket.
A Bandit fórumban sokan tesztelték.
http://www.darazsgarazs.hu/hir...


én nem akarok vitázni de a Z 1000 alapból 125le vagy 127 a fene tudja, abból nem tűnik lehetetlennek az a 152
lehet hogy rosszul vágom de a második astra, a szögletes
http://www.autobild.de/artikel...
Tudom, ráadásul mi ismerjük egymást személyesen is
Nem lehet csodát tenni egy lebutított motorral. Picit jobban emeli az elejét megtuningolva, de nem lesz belőle sportmotor. Bár a cbr929-nél így is erősebb volt
Nem bántásként mondtam.
Tudtam hogy számíthatok rád
Nagyon sok volt a Z-nél a szűk keresztmetszet. Akinek odaadtam az odáig volt érte, hogy mennyire megy, nekem kevés volt, eladtam. Bosszantott, hogy alig tudtam lehagyni autópályán a Leon CUPRA R-t, közben a sokkal régebbi zx9-cel igazi sportautók is csak mentek összefele a tükörben
A Z a gyári szívósorral még mindig nem lesz ettől a pár felsorolt tuningtól 152 lovas.
Feltöltve lehet 200 lóerő feletti gépet is csinálni belőle, de az már egy új motor ára.
kedvencem
Azért mert neked nem sikerült másnak még sikerülhet.
nem a végsebesség volt a lényeg, hanem a z rövidebb áttétel ellenére is rosszabbul gyorsult 6.-ikban mondjuk 100-nál ahol a légellenállás nem sokat számít még.
Próbáltam Z750 elektronikával is, azzal tovább forgott, de nem volt erősebb.
a légellenállás miatt nem is lehet soha menni egy csupasz motorral 280-at,esetleg egy B-king-el...
Én Z1000-ből indultam ki eleve. Kapott kompresszió növelést, 9-es tengelyeket, 4:1 rendszert, légszűrőház módosítva lett, zx10 injektorok (később gyári vissza), zx10 szívósor, elől -1 áttétel módosítás, mégsem ment úgy, mint egy széria zx9, ami 140 paci. A valós végsebessége 250 körül volt, a zx9-nek (2001) 280.
Azért nem jó a zx9 motor a Z-be, mert nincs hely a légszűrőháznak.
Már megvolt hozzá a kompresszor is, de az már nem került fel rá. Ráfizettem egy K6 1000-re és azt már nem kellett tuningolni
A végén már lehetett vele pályán is karistolni, az én bénaságommal 2:10-et ment a Hringen. A ZX10 futómű utcára kicsit kemény volt, de a fékje legalább jó lett. A lendkerék könnyítés nekem nagyon bejött, fickósabb lett tőle, és elmúlt a rezgés 130 körül.
Lehet sokat reszelni, de olcsóbb venni más erősebb motort. Még mindig azt érzem hogy a 152 ló az mese.
nálam a kuplungot eszi nagyon pedig vigyázok rá,hogy hirtelen ne basszam rá egyesben,de nem bírja,4.-ben,5.-ben s megcsúszik,ha lepadlózom...
Az a B inkább G lehetett és a motor tartó az inkább a váltót és legfőképp a difit ette.
Gyakorlatilag ledarálja a fogakat a diferenciálműben ha nem spéci.
a B astra az milyen autó,én úgy tudom F-el kezdődött jó kis drift autó lehet első kerék hajtással
Na de nem kötekszem,én is tunningpárti vagyok,az RSV-re is 3 hónapja folyamatosan veszem az e-bayről a kiegészítőket
félreértesz

a tunning az tunning...nekem a munkábajárós autóm egy C combo ,1,7 isuzu td,gyárilag 67 le.Került bele UNI chip,Garret Gt30 turbó,nagy intercooler,dupla olajhűtő:lett belőle 115 le...az 5 literes fogyiból 8 lett,de nem lehet összehasonlítani a régi kia ceed-emmel,ami szintén 115 le volt...Olyat basz,hogy beszarás,4.ben elforgatja a kereket,az érdin kiakasztom az órát vele
Vehettem volna eleve 130le-s autót is,de az érzés nem ugyanaz...
Mondjuk erősen az élettartam rovására is megy,az biztos,30.000-et mentem vele idáig,de nyírja a futóművet,kuplungot,egyenetlen az alapjárat,füstöl,mint a barom,és most van a blokkban 130e...Szerintem még van neki hátra egy 30as,aztán lehet felújítani.Fater az isuzu astrájával 600e-nél jár és patika
Giszo volt velem motorozni Ő tudja milyen összetett a gépem
a tuning topiknak Fektitibi gratula szép munka
gab200nak csak annyit hova lenne az izgalom ha minden készen lenne és a szádba repülne
van 1 haverom aki 1.8-as B astrából csinált egy utcai drift/drag autót,
de nem csak olyan himi-humit, komplett motor, váltó, gyújtás (elektronikával), futómű, fékek, kipufogó rendszer, nitro, és vagy 300-400kg-ot kibaszott a kaszniból is, és tuti elfelejtettem ezt azt, ezt kb 2 év alatt sk csinálta benne volt tuti 1-2 millába+ a kocsi, persze mondhatnám faszér nem vett egy Subaru imprezát oszt meg is vagyunk, de bakker minden pillanatát élvezte a szerelésnek, és még én is röhögtem amikor a 3literes Audik, BMWk gazdái ütötték a kormányt
akkor megdolgoztátok rendesen
Nikasziloshenger,dugó,hengerfej,szelep,szeleprugó,veztengely,injektor
,szívósor,kuplung,olajhűtő,vízhűtő+100%,pár szenzor,dugattúcsapszeg,légszűrőház,kipufogó,üzema.tank,szelep dekli,pc,lehet,hogy kihagytam valamit azért bocsi.
Hát csak ennyi?Ez tök jó!Azért hogy ne csak titok vegyen körül elárulom még a tankot is szétvágtuk!Hogy miért a neten mint vala írtátok minden le van írva.A futómű átépítéshez is csak egy villáskulcs készlet és lego tudás szükséges.
Én ha első szériás Z750-ent akarnék komolyan tuningolni akkor ZX-9R blokkot keresnék hozzá nem Z1000-et. Mind a kettőnek az az alapja és az gyárilag tudja a 140 pacit. Kis furkálás, hengerfejcsere és van egy tuning ZX-9R-ed Z750 külsővel.
Gondolom én!
Azért köszi!
Ago-nal ha megnezed a loero ranglistat, akkor egy sima PC-zett Z1000 az olyan 139-141LE kornyeken van. Arra meg 10-et annyira nem nagy ordongosseg ravarazsolni.