Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Apropó, engem is érdekelne, hogy hogyan is lehet kivarázsolni a két középső hengerből a gyertyát.
A név alapján azt hittem hölggyel van dolgunk. Neked is Boldog karácsonyt
Sziasztok! Június óta olvasom a fórumot (az elejétől kezdve), lassan utolérlek benneteket. Sok mindenkit megismertem, hölgyeket és urakat. Rengeteg hasznos dologgal találkoztam a fórumotokon. Ezúton kívánok minden fórumozónak meghitt, kellemes ünnepet, a tavaszi napsütésig eredményes, hasznos időtöltést.
Milyen gyertyakulcsot használtál? Nekem van két használhatatlan...
A gyári kulcs törött volt (használtan vettem a motort).
Hali!
Nállam gyertyakulcs+csukló+rövid toldó+csukló+racsni párosítással sikerült.(2007,Z750) a hűtővíz betöltőt le kellet csavarozni a vázról!
Kivételhez és visszahelyezéshez gumicsövet ajánlok ami a gyertyára éppen rászorúl.
vedle a tankot
a gyárival próbáltad?
Gyertyát cserélnék a motorban. A két középső gyertya cseréjénél akadtam el. Milyen kulccsal lehet ezeket kibányászni? Aki csinált már ilyet milyen kulccsal csinálta a cserét? Ha képet meg tudna osztani az jó lenne.
Köszönöm!
Heló sziasztok! Érdeklődnék hogy elfogatható áron kawa z750 2005-ös mocira első sárvédőt eladót tud-e valaki!?
Megköszönném!
Na ez igen
Én a kicsi literesemmel így karácsonyozom :D Kellemes Ünnepeket Zélovagok!
Helló.

van 2db K&N sportlégszűrőm Z750hez.

15 pénzért elvihető
Persze tudom... sajnos mostanában nem nagyon volt időm netezni ezért nem is követtem a fórumot se... csak pislogok h mennyi új ember van...
Lett ám de még milyen!
Aszt lett- e belőled diplomás paraszt?
nem a motoron múlik
Szasz! Lehet megint visszatérek közétek
Így is mondhatjuk
kezi csokoládé Janika
LIKE
Én nem
Janika bammeg
Úgy látom egy kicsit mindenki visszasírja a Zét.
akkor jó.

Több embert láttam már ilyet keresni.

kezdtem félni, hogy vigyáznom kell erre is.