Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok!
Ha tud valaki eladó, Power Commandert III USB 2005-ös Z1000-hez.
Értesítsen:
Tel.sz:+36-70/321-69-43
e-mail:limepower75@
gmail.com
Köszi
BUEK

http://www.rizoma.com/universa...

Kicsit dragalom ezt a cuccot, tudtok valami hasonloan esztetikusat de kicsivel olcsobabt? :)
Ha 2006os Zrol beszelunk akkor abban nincsen meg O2 szenzor, igy az eliminatorra sincsen szukseged.
Sziasztok!z750 2007-08 kipufogó összekötő csövet keresek!
Mindenkinek balesetmentes szezont a 2013 évre!
Olcsó benzint, sok napsütést, széles utat, örömteli, balesetmentes motorozást kívánok mindenkinek a 2013-as évben!
BUEK arcok :)

a heten nekialltam beuzemelni a powercommandert a kis Z be.
szamitogeppel ra is tolottem egy olyan terkepet ami ilyen nyitott full rendszerhez valo mint az enyem.
egy kerdesem viszont lenne. talaltam a dobozban egy O2 sensor eliminatort. kis kutyu amit az oxigen szenzor helyett lehet/kell bekotni. ez a leirasban sehol nem szerepel es nem is tudom hogy vajon szukseg van-e ra vagy hova kellene bedugni. esetleg? valaki innen vagja?
Kōszōnōm, de hasznàltat vagy bontottat keresek.
Szia!

Ujban tudok segiteni Adatlapon elersz!
BUÉK!
Sziasztok! Keresek Kawasaki Z750 visszapillantó tükröt párban 2007-08-as évjáratra, ha valakinek lenne eladó kérem jelezze!
BUÉK mindenkinek!
itt a környéken nagyon megszűnt az endurozási lehetőség, sm szettel meg nagyon vaddisznó városban hosszú távra meg alkalmatlan ezért kellett váltani,
Neztem is a kepeid kozt, egy olyasmi motort en is szivesen beallitanek a mostani melle...
ma álltam az ablakban és vaciláltam kivigyem-nevigyem között

a ktm el egyszerűbb volt a dolog, az ilyenkor is használható volt
Ismeros erzes sajnos.
nincs kizárva csak úgy általánosba mondtam, itt van letakarva a motor 3 hete már a rendszámára se emlékszek
Lehet megfakultak mar az emlekeim, de en ugy emlekszem, hogy a legszurohazat nem kell leszedni hozza.
Nem is szándékozom itthon nekiállni

Köszi a választ!
igen korongos,
tank légszűrőház, és minden apró hecsedli ami útban van a szelepfedél levételéhez...

nem egy otthon 10 perc alatt elvégezhető munka.
Mennyire kell szétborítani a mocit egy szelephézag ellenőrzéshez/állításhoz?

Itt is a lapkás megoldással kell operálni?
Van egy itt az aprón itt a link
Valaki kawa z750 2005 első sárvédőt nem tud?!
Eladó 2 szett Ferodo 2158ST első szinter fékbetét Z1000-be (2003-2006) 5390 Ft-ért.. Mail: lucifer0820@freemail.hu
Köszönöm! Próbálok csinálni egyet magamnak. Ha azzal sem menne kereslek :D
Kellemes Ünnepeket!
Szia Béla!

Én már lecseréltem iridiumosra a gyertyákat.
Gyári kulccsal, egy picit azzal is kellett ügyeskedni (3. henger), de nem volt vészes. A gyertyapipák lehúzása azonban tovább tartott, mint a gyertyacsere...
Ha gondolod és erre jársz, adok kölcsön gyári gyertyakulcsot!

Z.

Ui.
Boldog karácsonyt mindenkinek!
Boldog Karácsonyt Mindenkinek!