Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok!
Olyan ügyben kérném a tanácsotokat/szakértelmeteket, hogy az új szezonra cserélni szeretném a visszapillantókat a Z750-en (2003'). A kérdés az lenne, hogy milyen adatokat kell figyelembe vennem a termék leírásban, hogy biztos ne vásároljak rosszat pl a Louis honlapról...azt tudom, hogy 1/4-es menetemelkedésű...
Köszönöm előre is!
Üdv!
Sziasztok!
Eladó az autóm, ha valaki tud rá vevőt ajándékot kap
Vecta a2 1995 1.7 TDI isuzu, 5 ajtós, törésmentes, klíma, tempomat, stb... vizsga 2014.06 299eft ér vihető.
ooo meg "Cégléd" en is, jajj neeeeeeeeeeeee
Céglédieknél is jól leszerepeltél ennyi
Eladó használt PP Tuning arany fék- és kuplungkar párban.
Felhajlós és előre hajlós kivitel, fokozatmentesen állítható, csapágyazott.
Ár: 25.000HUF (Eredeti ár: 54.900HUF)

Az alábbi modellekre jó:
GPZ500S (1990-2009)
ER-5 (2004-2005)
Er-6n/ER-6f (2006-2008)
Versys (2006-2008)
ZX-6 (1998-2004)
ZX-6R (2000-2004)
ZX-6RR (2003-2004)
ZX-600 (1990-2004)
ZZR-600 (2005-2007)
ZX-10R (2004-2005)
Z-750S (2006-2008)
ZX-9R (2000-2003)
ZX-12R (2000-2005)
ZR750 (1991-1993)
Üdv az uraknak

03-04 es Z1000 vásárlásán töröm a fejem, van esetleg vmi olyan tipushiba/árulkodó sérülés amire érdemes odafigyelni vételkor?

esetleg ezt a motort ismeri vki?
http://www.hasznaltauto.hu/motor/kawasaki/kawasaki_z_1000_csere-6
396650
már az idén is volt szó róla pár spanommal hogy 2-3 napra kiugrunk,
akár vadkemping hálózsák, de talán valami hegyi panzió is akad, hogy ne keljen sok cuccot vinni, nyáron feldobom ide is
na aaaaz igazan kiraly lenne
hagyd a picsába, és lófaszt találkozzunk itthon, inkább az Alpokba csináljunk 2-3 napos gurulást
ez nagyon tetszik...
itt a forumon midenki tudja hogy azert menekultem kulfoldre mert megoltem egy csomo ovodast unalmamban es nem azert mert itt tobbet keresek.

ja meg egy csomo arcot jol at is basztam innen a forumrol mert amikor lecsora vagtak a Z juket, olcson, neha tok ingyen adtam nekik par alkatreszt ami nekem volt elfekvoben. felreertes ne essek nem ebbol elek, nem hirdetem a cuccokat sehol.

amugy tervezek hazakoltozni tavasszal (nyarra mindenkepp) szoval akkor mi is megismerkedhetunk hetha teged is jol at tudlak baszni valamivel
nem írtam hogy kötelező, de alapvető udvariasság szerintem
persze lehet kamuzni, stb de még is
nyilván a magánéletét nem ismerjük egymásnak /van kivétel/
velem eddig korrekt volt mindig, ha segítséget kértem
Szia! Beszéltünk tegnap talán a szélvédőmosókról.

Merre fele laksz? Lehet, hogy bejátszik a személyes átvétel is.
osztom a véleményt
Miért kötelezö hogy kitöltve legyen?
Nem véletlenül tünt el onnan ahol lakott!

Te csak azt hiszed hogy ismered!
azt mondom akinek nincs kitöltve az adatlapja az ne pofázzon
ráadásul mi itt páran ismerjük egymást személyesen is ezért ha Stevere gondoltál akkor még hülyeségeket is írsz
mar bocs de szerintem ezt nem ide akartad irni vagy ha igen akkor mirol beszelsz?
Tankra várhatsz hónapokat ! Ilyen gerilla marketinges embertöl sokat ne várj ,csak egy jótanács!
Atis is megmondta!
most tudom hogy nemetorszagban van anyamnal, de elvileg holnap hazaer akkor gondolom meglesznek a kepek :)
Hellosztok,
nem tud valaki 37mm-es átmérőjű villára csutkakormányt, vagy valamilyen alátéttel nagyobbat is fel lehet tenni?
Szia
Kertem batyadat, hogy keszitsen fotokat a tankrol...vane?
(utolso este nem sikerult beszeljek vele...)
Sziasztok! Raktam fel a Vaterára újra sok motoros holmit 1 Ft-ról induló aukcióban! Licitálj a barátnődnek karácsonyi motoros ajándékot az olcsóbbnál is olcsóbban! Ha valaki szeretne bármit megnézni, megpróbálni, szóljon! Csere-berélek is!
Vatera link
Szia!

Nálunk 15500ft