Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

szerintem nagyon sokba kerül
Kozben megtalaltam, en ebay-rol rendeltem toluk, indexekkel egyutt:
http://www.spengineering.co.uk...
Nezd meg a kepeimet, nem tudom igenyes-e, nekem tetszik.
Köszönöm!
Koszi szepen!
Szia Béla!

Amit ajánlok, az egy kicsit bentebb van.
Nekem már többmindent javítottak.

1105 Budapest, X. ker. Halom u. 42.
link

Zoli
Sziasztok!
Műanyag hegesztőt keresek a XVI kerület környékén.
2005-ös 750s-hez keresek a kilométeróra körüli műanyagot nem tudom mi az azonosítója. Tud valaki egy árat mondani hozzá?
óóóó drága kománk jobbulást kívánok hál isten hogy semmi bajod
és sok szerencsét a többihez
koszi
En megusztam, bar tobb mint 10 meterre alltam meg az utkozestol. Szerencsere en meg a narancs az utkozes pillanataban kulon valtunk... En santittok, a motorom meg rendesen osszetort.
Minden ok, csak most a motor arat kell behajtsam valahogy... biztositto vagy az autos.
Oh, hát ez nagyon sajnálatos! Te hogy vagy? Te nem törtél össze?
Javítható a motor?
engem is érdekelne
Hali! Srácok valakinek nincs valami igényes rendszámtartó megoldása? Ha akad, akkor képet kérnék tisztelettel! :)
2350000ft
Sziasztok
Valaki nem tudna segitteni? osszetort a motorom mert kihajtott elem egy auto a parkolobol. Szeretnem tudni, hogy mi volt a motoromnak az uj ara es en nem kapom a neten...
(kawa z1000 2003)
Koszi
Üdv mindenkinek!

Van egy eladó sérült sportdobom (2005 z750en volt ) e jelzéses,
illetve egy pár brembo sintert betétem dobozában 90%-osak még !
Dob ára fix15 ezer
Betétek ára 6 ezer a 2 pár.
Tel 30/651-56-32
sajna én nem tudok segíteni
de van egy két kolléga itt akinek lehet cucca, illetve már túl vannak az átépítésen, csak pont nem olvassa a fórumot, próbálj adott témában visszakeresni és esetleg mailben érdeklődni,
Halihó!

Nincs valakinek elfekvőben egy Z1000-es felső villahíd és egy Z750 vagy zx636 első kerék vagy ha jól emlékszem akkor még az R6n-é is jó.Úgy döntöttem hogy elkezdem összerakni és a gépet!
Fehérvári úton vettem a homasitába, érdemes személyesen be menni mert az oldalon annak idején se találtam de az üzletbe volt elég sok féle! az enyém nem is motoros volt asszem, volt hozzá 10 cm kábel azt megtoldottam egy bizti azt kész.
bennem is volt egy anyááád ennyiért nem kell érzés.

majd nézed egy szép dugaljt ami jól mutat.

1000Ft körül gondolkodok én is.
Hidd el oda lehet azt úgy rakni h ne tűnjön fel főleg h fekete és ott a műszerfalnál is minden az. Sok megoldás van, persze az is jó amit te írtál. csak amikor megláttam h 5 ropi egy olyan szar akkor mérges lettem és megcsináltam magamnak kb 1000 ft ból!
Igen én is 5ezer körül láttam őket.

Egyszer láttam 3900ért na mondom gyere a papához megveszem.
postaköltség 1900Ft. Mondom akkor ez nem nyert.

Egy sima aljzat vízhatlan fedővel meg 400-600Ft.
1 biztosíték meg 2-3méter kábel sem több ennél.

Csak a felfogatást kell megoldani.

Lehet úgy lesz, hogy első ülés alá kötöm be és veszek egy hosszabbítót ami elér a kormányig, így ha kell akkor előreviszem ideiglenesen felfogatom.
Ha nem kell akkor meg elteszem, hogy ne csúfoskodjon ott :-)
Hello
Hát igen a motoros szivargyújtó min 5 ropi. Én homasita.hu-nál vettem akkor 500 ft ért most már kicsit több vízhatlan stb... raktam rá egy biztit és kész.
Van valakinek szivargyújtó a mocin?

télen szeretnék egyet beszerelni, de eddig csak elég drágán láttam.

Ha van valakinek akkor mennyibe fájt?
hali
én ismét ott nyomom igaz levelezön,
gumi ügyben érdemes visszaolvasni sokszor beszéltünk róla,
bocs de teloról nyomom, lassú lenne