Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok!
Van egy eladó blokkom 750 2007'-es 7000 km-es.
Két blokktarófül a henger mögött kinyílt(javítható),injektor nélkül!
1 pár memory szivacsos ülés, és 4db átlátszó búrás indexem,egy darab első féktárcsa. akit érdekel keressen.
Nehezen és türelemmel.
A kicsit tartom meg.
Ha nem volt nagyon nyírva akkor ez jó ár volt érte. Az enyém szegedről való, áprilisban lesz 5 éves, elsehiszem...
Jól megjártad Béla, de legalább neked nem lett bajod... Kitartást a rendbeszedéshez.
Köszi!:) 2007-es 11. havi 28500km-el és 1.1 millióért hoztuk el Békéscsabáról
szép
Balesetmenteset hozzá. Majdnem ikrek az enyémmel... A mivvet szeretni fogod... (városban) Paramétereit szabad tudni? Forgalombahelyezés, km, ár esetleg? Itt vetted Hajdú-Biharban?
A gépem
Valakinek nincs eladó gyári tükre 2007-es és AZ utáni z750-esre?
Köszi szépen a hozzászólást.
Ha minden igaz jézuska be csempészi a karácsonyfa alá.
Hy mivv gp dob? Vélemény infok arak help please
racefit utan keresgeltem de semmi
most raptor van ennek sincs rossz hangja de vadabbat szeretnék
Hogy-hogy eladod?

Mi lesz helyette?
szinte ugyan azokat lehet elmondani a nagy tesóról is király
a blokk ugyan az csak feljebb van fúrva, erősebb, nyomatékosabb, jobb első futómű talán ennyi ha kihagytam valamit szóljatok
és persze ugyan úgy elnyűhetetlen,
Valamelyik nap nézegettem ezt a motort és nem tudtam rájönni milyen sárvédő van ezen elöl, csak mert az enyém is valószínűleg megkapja a ZXR 750-es futóművét elöl és hátul részben.Na meg hogy hogy barkácsoltad fel a fejidomot bár igaz hogy nem gyári!

fiu
Nekem meg pont ellenkezőleg egy jobb oldali lábtartóra és egy bal oldali hűtőtakaróra lenne szükségem!De viszont tankot itt találsz az aprón ha még megvanTank Az enyém is sérült de nem vészes, javítható.
Ugy nez ki, hogy szuksegem lesz bal oldali labtarto konzolra, tankra, bal oldali gyari tukorre, jobb oldali huttotakarora...stb. Z1000(2003)
Valakinek ilyesmi
Eladó sorba került kedves motorom ha valakit érdekel egy különleges Kawa:http://www.hasznaltauto.hu/motor/kawasaki/kawasaki_z_750_rrr-63525
29
Hy srácok racefit puffrol vkinek tapasztalat vmi info z750 06-oshoz zx10r nagyon brutalt szol vagy hasonlo kaliberû slip on dob infok tapasztalatok is erdekelnek koszi mindenkinek
Sziasztok!

Sikerült egy olyan nevetséges szitut összehoznom, hogy inkább el sem mesélem:) Az első sárvédő rosszul járt, úgyhogy most színkódért kell könyörögnöm nálatok. 2007, Z750, fekete. Tudom, előzmények, de nem boldogultam, ezért nagyon megköszönném ha tudnátok segíteni! Valaki? Esetleg Kawazsolti? Előre is nagyon köszönöm!
A betétekkel semmi gond nincs , z750 be voltak , de eladtam a motorom ár alatt és az új tulaj nem tartott rá igényt .
Szia ! A betétek miből lettek kiszedve, nem voltak elég fogósak ,vagy mi volt a gond?
Nekem is házi van és még a gyári indexet is tartja. Semmi nem látszik belőle.
Helló. Bocs hogy visszakanyarintok egy pár oldallal korábra.
Leírtatok sok szépet és jót a 750-ről.
De mi a helyzet a Literes Z-vel? 2004'
Engem az érdekelne. Konkrétan bele vagyok zúgva
Előre is köszi.
hát még 5-be se került
kell hozzá egy kb 20x15cm es saválló lemez, de ha nem az akkor sincs gond, kis kézügyesség, satu, kalapács, fogó, fúró és 1 kis szabadidő ki jön max 1 ezresből
de sokszor tárgyaltunk már erről is
én 5ezer körül áldoznék rá.

az a baj vele, hogy rezeg, meg dögösebb lenne egy olyan mint a tiéd az biztos.

de 10+ezerért nem kell :-)
Nekem minden penzt megert, hogy lecsereljem azt az undormanyt ami gyarilag van rajta. :D