Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

lehet...pl. nem hazudok magamnak
akkor Te valamit nagyon rosszul csinálsz :D
érdekes...én a 3800 km-es túrámat 8.1-el teljesítettem...
Amikor -1+3-as áttétellel mentem,akkor pedig 11 litert fogyasztott,a 6. pedig 180-nál tiltott le
Panyo!
Tegnap nem jártál Szentendrén?
Mintha Téged láttalak volna...,de már nem volt időm villantani sem.
Persze én autóval voltam.
Z.
nekem volt a fogyasztás a Z-n 3,8 is bejáratáskor 6-ba 90-en
de baszki aki spórolni akar vegyen babettát
túra tempoban az FZS1000 fazer(karbis) is ezt produkálta utassal!ugyanazon a túrán kevesebbet evett mint a 600 as motorok..Szlovén túra volt,így nem lehetett okoskodni a tankolásoknál csakis tele így a mendemondák kizárva ...fazerek takarékos motorok
az Xx szomjasabb
Nekem volt Thundercatom és annak a blokkját kapta meg az első Fazer 600. Simán le lehetett vinni 5l alá a fogyasztását. Az injektoros K4 750-em 2l többet evett. Fel voltam háborodva.
Értem, köszi.
Kezd gyanús lenni kollégám fogyasztásmérése, Yamaha FZS 600 1998 körüli, állítása szerint 4-4.5 liter körül eszik neki. Ez még nem injektoros.
Ok. Fagyalo meres miatt kerdeztem
ha ezen a kis lyukon benezel latod a szintet, ha ugyes vagy :)
ha nem akkor kapd le azt a kis takaroelemet es alatta van a tartaly
Sziasztok.
04-es z750-nel szetbontas nelkul,meglehet nezni a hutofolyadekot?
szerintem az úgy teljesen korrekt.
Nekem egyszer volt 4,7liter. 48motor volt egy túrán így nem voltunk valami dinamikusak. utána a végére áltunk. ekkor 5,7 körül lett. aztán mikor ketten lettünk haverral 6valamennyi. utolsó etapot nem néztem de az 7 felett volt.
Vegyesben 6körül eljár velem. 7fölé nem nagyon megy de már én sem nézem. annyit vettem észre, hogy shell-es cuccal többet megy el mint a molossal. szutyok kutakkal meg rémes. ott nem éri meg tankolni
fogyasztások amíg írtam: 6,1 5,7 5,6 6,1 5,5 6,5 5,5 4,9 az utolsó egy kényelmes nyugis 300 km-es út a Balaton körül egyben. A többi teljesen vegyes, 100, 20 50 km váltakozva, feljebb bőven mehetne még, nem szoktam feleslegesen pörgetni annyira, de aki sokkal kevesebbet mond a 4,9nél az már nekem gyanús lenne :D
Írj a basi2(kukac)citromail.hu ra ott megírom. Küld
ök képet is.
áhá értem...és egy ilyen ami a képen van mennyibe kerül nálad? csak a hasidomról van szó most
Az ulespupot csinaltathatod mással.
Ha minden jól megy már nem sokáig leszek itthon.;-)
Bocsi. Üléspúp!
Milyen fogyasztásokat mértél (tól-ig)?
Azt tudja valaki az S verziót miért szüntették meg?
Kerestelek telcsin. A hasidomot megkaptam, köszi. De mi lesz a farokidom sablonnal. Kell? De gyorsan válaszolj mert akkor itt gyártatom le.
Szia.
Hasidom és hátsósárvédőm van hozzá!
Hasidom miatt keresd basi2-t itt a forumon.
sziasztok!
úgy néz ki hogy hozzájutok egy 2008-as kawasaki z750-hez...mit kell tudni a motorról? jellegzetes betegségei esetleg? A másik hogy ilyen üléspúpot és hasidomot honnan tudnék beszerezni ?
előre is köszi
Első fék fékolajtartályt keresek.

Sajna eltört az enyém. Helyén van de nem akarom megvárni, hogy mikor esik le.