Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hol máshol spammeljek? :) A pénz már egyben van, a ruha is megvan, jogsi is rendeződött, szóval most jön egy nem elkapkodott motorvétel :p Igen, arról hallottam én is, de azt garanciában javították tudtommal. Talán visszahívás is volt, de ezt passz. Te milyen magas vagy? Hosszabb túrán voltak komolyabb gondok?
Mar itt is spammelsz?

A ketto kozul en a Z-t valasztanam inkabb a helyedben. Talan az elso ER6 szeriaval nehany embernek olyan problemaja is volt, hogy a vazon repedt el egy heggesztes?
sziasztok! következő szezonra vennék motort, úgyhogy elkezdtem komolyabban nézelődni. Sajnos állambácsinak köszönhetően megrekedtem a 25kW-os kategóriban, de nem ezzel kapcsolatban lenne kérdésem. Ezt már jól körüljártam, és van megoldá, hogy bármilyen motort visszafolytassak, csak elég borsos ára van. Kawasaki márkakereskedésben aztmondták, hogy az ER-6 és Z750 típusokat vissza tudják folytani, lényegesen kedvezőbb áron. Nekem nagy szerelmem a "kissebbik" Z, ezért elég valószínű, hogy ő lesz a kiválasztott. Azonban a kérdés még fennt áll, és a két típus között vacillálok még. Rövid távon próbáltam már mindkettőt. Karakterisztikára tudom mi köztük a különbség, csak az érdekelne, hogy hosszabb távon milyenek lehetnek? Elég magas vagyok(198cm), de a felhúzott láb, és hasonlók sosem okoztak kényelmi problémát. Az ER-6-os összeszerelési és anyagminőségét gyengébbnek találtam valamivel, jónéhány használt darab átnézése után. Itt gondolok arra, hogy csavarok rozsdásonak, és a fényezés is elég sérülékeny. Valami tanácsotok lenne esetleg?
40 fölött már öröm ha beletalálok pisilésnél a WC-be. .
má a szemed sem a régi
bár én is benéztem illetve bizonytalan voltam
Áronnál sosem lehet tudni, ha van egy kis szabadideje egy hip-hopra átalakítja a gépet, én meg a rohadt hűtő takarót nem rakom fel 2 éve
Tévedtem ez az áron gépe.
szerintem ez egy sima Z1000. 2007 utáni. Neki más a hasidom is.
Az Ároné régi Z, más a fejidom és egy csomó apróság is már.
A cikk író meg egy hülye. A képen látható motor max. 5 éves lehet, mert 2007-óta van. Mint az enyém. Ennyit a motoros újságírókról.
Sokkal jobb lett :D
A szerelőt az tévesztette meg, hogy még filccel a féktárcsára ellentétes irányban rá lett rajzolva egy nyíl...
szerintem mindenképpen legyen megfordítva.

ha úgyse jó akkor valami el lett rontva.

hát igen. neki ez a munkája és mégis.
Igen a szervizkönyvet olvastam, csak ott a tárcsán szerepelt a nyíl. De hogy nem vette észre a gumis srác a nyilat...
szervizkönyv azt írja, hogy amikor tesszük vissza akkor nézzük meg a felni forgásirányát. Ennek helyesen rakjuk vissza. Majd a távtartók amik egyformák.

Megnéztem egy katalógust, hogy ha rendelni kéne akkor egyforma-e és ott is egy cikkszám alatt fut.
Nem tudod véletlenül a két távtartó egyforma hosszú/széles?
Szerintem nem jó ott valami de milyen kókler gumis vagy szerelő ski fordítva rakja vissza ?
Mivel nem érkezett válasz a kérdésre, ismétlek hátha tud valaki válaszolni rá:
Ha fordítva rakják be az első kereket normális, hogy nem középen van a kerék a két villa között?
háát lehet is meg nem is,
nagyon hasonlít, viszont amikor utoljára láttam ezres blokk volt benne,
és a hétsó ülésnél bukógombesz mint nekem /tőle van nekem is/
jo alatta a szoveg: Ez lenne az átlagos import motor?
Hat, nem! semmikepp sem atlagos :D
lehetséges.

És szerintem Dunaföldváron. a fagyizó parkolóban
ez nem az Aron atepitett mocija?
link
adó 15körül, biztosítás egyéni. nekem 30 egy évre.

szervizelni még nem kellett. csak azt cseréltem amit másnál is kéne.

fékolajok, gyertyák, fékbetétek, lánc
Sziasztok!

Z750 vásárlás előtt állok. Írnátok pár szót légyszi a fenntartási költségekről. Adó, biztosítás, szervízköltség, fogyasztás, stb.

köszi szépen!
Visegrád környékén találkozhattam innen valakivel?
Sajna már nem foglalkozik vele, de elküldi a formát. Itt Miskolcon beszéltem egy sráccal aki ilyennel foglalkozik, így remélem lesz továbbra is gyártó.
Hálám üldöz.
majd írj légyszi, hogy mire jutottál, lehet engem is érdekel