Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Metzeler Rennsport! Nagy nehezen szereztem rá egy párat (már nem gyártják 2011 óta, de még bele lehet futni itt-ott. Anno a Hornetemen elnyaltam 2 párat, most a Z1000-en is ez fut és teljesen imádom. Soha semmi bajom nem volt vele. Másik régi nagy kedvenc a Michelin Pilot Sport volt, szintén a Hornettel mentem ilyennel, pályán is. Sajnos már ezt sem gyártják. A BT014-ről tapasztalatom nincs, de ezek szerint akkor hasonló mint a 016 és 012. Jóidőben hibátlan volt, nedves, hűvös úton ratyi :)
Na kérem, Pécsett a STEELHORSE MOTOR KAWASAKI-nál van 9500HUF-ért szelepfedél tömítés, igaz a 2004-es verzióhoz kérdeztem én.
Yeah... Pécs, fősuli, pia, pi*a...

De ennek vége, munka miatt nem tudok csak úgy Pécsre elugrani. Barátom még odajár, őt küldöm el a héten a tömítésért.
Ma egy laza 50km-t letekertünk a csodás napsütésben. Ez most mindennél többet ért, úgy éreztem.
Sajnos az a gyanúm, hogy idén többet nem lehet vele menni, marad az MZ
Hátul egy Bridgestone BT-014 van, háááát nem egy nagy szám így a hűvösben. Elöl Michelin Pilot Power 2CT van, semmi probléma vele.
Jövőre megpróbálok egy hátra is egy ilyet.

Kérdés:
Ki, milyen gumit használ?
Én is ezt használom
bmanual

én ezt használom, ha kell egy motor szervizkönyve. Minden egy helyen.
ahhha kérdeztem
elküldtem neked mailen a címet fene tudja publikus e
de így biztos ok,
Hi!
Ezt most kérdeztd?
A mail sincs meg
sajna nem, mailen nem éred el
http://www.filecrop.com/kawasa...

Ma találtam, PDF formátumban service manual 750-hez, 1000-hez. :)
Hi all!
Körfa elérhetőségét tudja valaki?
Köszi!
hát így kicsit bonyolultabb
nekem az új Z hűtő takaróját kell a régi Z-re feltenni csak lusta vagyok,
van pár 1000-es, Bivaly komának például talán az elsők közt lett
Szőke. Hívd fel basit lehet ő tud segíteni. Ha kell megadom a számát. Hívj ha kell.
Am. Ő a szörnyem :) 2008-as, 7300km-rel, szalon full gyári állapotban. (Mondjuk előző tulaj egy pár sportdobot akaszthatott volna rá, nem bántam volna) Van még valakinek itt 1000-es? :)
Persze érthető, csak elég érdekes a dolog, mert ABS-es a kicsike, annak is ott megy a vezetéke, gyárilag fém fékcső, plusz ezeknek van egy bújtatós füle gyárilag a lengőkaron, ami miatt sehogy nem jön össze. Ha ezek mögé rakom a sárvédőt akkor a lánc oldalon áll el, ha ezeken kívülre rakom akkor meg nem középen fut :D Ma délután már ott tartottam, hogy felgyújtom az egészet
hááát rossz hírem van itt Basi kolléga lefedte a piacot
sárvédő ügyben, nem is tudom hirtelen van e valakinek,
de nem bonyolult cucc ez próbáld fel a sárvédőt,
kartonból vágd ki a rögzítő lemezt ha okés másold át lemezre
remélem érthető
Üdv srácok! Friss Z 1000 tulaj vagyok, 1 hónapja van nálam, most kezdem "belakni" a pacit. Vettem rá Bátsziéktól egy hátsó sárvédőt, de sajnos a képen látható rögzítő lemez nincs meg hozzá. Kérdésem az lenne, hogy valakinek itt van ilyen PUIG tipusú sárvédője? Ha igen, akkor nagy tisztelettel ezt az alkatrészt kölcsön tudnám valahogy kérni mintának addig, amíg nem gyártok magamnak ilyet?
Köszönöm szépen az infokat!
egy hete volt téma. meg már azelőtt is volt párszor téma.

röviden: tavaly és idei év elején kényelmetlen volt.
Most már kényelmes, (Megszoktam ?!). egy nap 300-400km-es túrákat le lehet nyomni persze meg kell állni közte. 70-150km-ig lehet egy seggel menni. fogyasztás 5-7 liter

ha veszel akkor ne feketét vegyél. Zöld és a narancs mellett béna :-)
Hellosztok!Érdeklödni szeretnék h venni akarok egy z750et 2007 évjárattól és h olyan mint kényelem fogyasztás ilyenek érdekelnének_!Válaszokat előre is köszönöm
Én még nem szedtem ki. Bár az enyém meleg helyen van. félidőben feltöltöm aztán jó napot.

Holnap kivonatom ideiglenesen. Nekem drága nagyon a biztosítás.
én kivettem az aksit, feltöltöttem
de visszaraktam hátha még 1-2 kört lehet menni
bár nem úgy néz ki
Én ma raktam el
mi a fax van
alszik mindenki, vagy annyira téliesítettetek hogy fórum sincs
én nem igen megyek két személlyel,
de ha ritkán még is, nem állítok át semmit,
a telo alján a kis tekergetéssel sok változást nem észleltem,
a rugón lehet észrevehetően állítani, a gyárihoz képest feszesebbre állítottam, de én egyedül is vagyok 100 kiló
ha jol emlekszem nekem a gyari rugostaggal 2 szemelyre mindent maxra kellett tolni.

elofeszites es csillapitast is.

mondjuk szerintem a csillapitas maxon is keves :P