Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Csak két személy esetén nem mindegy hogy van beállítva , mivel több a súly eleve. Neked hogy van beállítva?
A "B" pont lesz a megoldás sajnos.
Eddig mindig olcsóbb sisakot vettem, aminek ez az eredménye...
Igazából arra lettem volna kíváncsi, hogy más sisakoknál/embereknél is megvan ez a gond vagy én vagyok puhány megint...
szerintem próbálgasd ki,
több összetevős a dolog, függ a súlytól illetve az igényektől, hogy vezetsz
bakker zárd el a szellőzőket
ha még mindig bemegy a levegő szar a sisak csere
Van rajta, sőt még "sisakzokninak" hívott cucc is volt rajta, de ezt a belső légáramlást az sem gátolta.
Megvígasztaltak: vegyek egy új sisakot..
Bogárháló van a sisak alján?
Az sokat jelent, hogy ne fújjon be a szél alulról.
Sziasztok! Van egy Kawasaki z 750-es 2006-os évjáratú motorom, és azt szeretném kérdezni, hogy a a rugó-előfeszítés és csillapítás beállításnál melyik fokozat lenne megfelelő, egy valamint két személy esetén magyar utakon? A válaszotokat előre is nagyon szépen Köszönöm: További szép napot!
Sziasztok !

Nincs valakinél 2007-es Z-hez fekete sérült fejidom és első lámpa ?

Köszi
Sziasztok!
Egy darab első gumit keresek, amit a hidegebb esősebb időben tudok használni. Ha tud valaki emberi áron akkor kérem jelezze (30 alatt szereléssel).

A sisakomban van egy kis légmozgás, amitől begyullad a szemem amikor ilyen hűvösebb az időjárás. Van a sisakhoz egy orrvédő kiegészítő, de az sem sokat segít. Maszk nem segít, mert ugye ott is valamiért szabadon hagyták a szemem előtti részt. Még gondolkodom, hogy fordítva veszem fel a maszkot de azzal nem tudom meddig jutok.
ha megkeresel,tudok segíteni.hogy jóval olcsóbb legyen a szervízdíjad!
06harminc95egyhuszon6nyolcvan1
gyertyát én már tavaly megvettem tankot leszedtük, de ott van a vízpumpa vagy a termosztát rész a 2 középső hengernél így megrekedt a project. De tavasszal ki lesz cserélve az biztos.
kuplung bowdent is kell, első fékolaj tartályt is ki kell cserélni.
első hátsó gumit. hátsó fékbetétet.

Karban kell tartani. az a biztos.

Sajnos én sem tudom, hogy volt-e cserélve pl a gyertya vagy nézték-e már a szelepeket.

Inkább én is költök rá most kisebb összeget minthogy szétmenjen aztán zsebbe keljen nyúlni.

Nekem a Székesfehérvári szerviz van közel de elég drágán dolgoznak.

10ezerért raknak fel láncszettet. Mondom nekik a honlapon 6ezres óradíj van áfával mindennel együtt. fél óra felrakni. Ez nem tudom, hogy jött ki.

válasz: az csak akkor annyi ha náluk veszem a láncot elég drágán.

mondom akkor kösz nem.

3500Ft-ért rakták fel máshol.
25 és 30 ezer között lehet a motor akkor már időszerű nem?
Tavasszal én is viszem egy ellenőrzésre. Lehet még sosem nézték meg a hézagot rajta.
42 ezernél már illendő lesz úgy gondolom. Meg gyertya csere, légszűrő, stb...
ez lesz az, csak én másik helyen néztem, de ott most nem lehet rendelni.

de már várok egy árat, hogy mennyiért csinálják meg.

Néha olyan mintha visszadurrogna de igazából csak pöffen, eddig nem csinálta. kecskeméten pályáztunk és azután kezdte el.
de amúgy is időszerű már
OEM Motorparts

Itt van 10 ezer pár száz forintért + posta. Igaz ez most a 2004-es modellhez való, nekem ilyen kell.
bár ha jobban megnézem a robbantott ábrát akkor ez a tömítés amit néztem ez a hengerfej és a motorblokk közé kell.

Van egy másik tömítés is ami olcsóbb, de nem lehet rendelni az a hengerfej és a szelepfedél közé megy. gondolom az kell.

bocs ha zavaros de nem vagyok szerelő.
Én 20 ezerért láttam, kicsit sokallom.

megkérdezek egy szervizt is náluk mennyi.

persze ez gyári, nem tudom, hogy van-e hozzá utángyártott, bár nem is akarok olyat
Én arra lennék kíváncsi, hogy hol tudok beszerezni tömítést?
Mennyi időt vesz igénybe a szelephézag ellenőrzés vagy állítás?

Illetve mennyibe kerül körülbelül?
Szelepfedél tömítésen kívül kell hozz valamilyen alkatrész?

köszi
Sziasztok!
Valakinek nincs véletlen eladó Z750 fejidomja lámpával? 2007től!
Köszi!
Ha 6.ban 10ezres fordulaton mentél végig akkor elhiszem.

de lehet csak " jó be volt állítva " a motorod.

én is 110körül vagyok.

Mindegy egyébként. Én tudom, hogy az enyém ennyit eszik.
A tiéd annyit evett. Motorok és mi sem vagyunk egyformák.
4000-nél
ezt a témát már végigzongoráztuk 2 éve is
Valószínűleg elérhető az 5 literes fogyasztás is,ha 400-nél nem engeded feljebb a fordulatot és vagy 50 kiló...
Én aránylag tempósan közlekedek,vagyok 120 kiló...mondjuk én a Z-vel csak 12000 km-et mentem,nem volt meg sokáig...utoljára 5 literes fogyasztásom a 125-ös gilerámnál volt,a 180-as már 7 körül evett...
a számok nem hazudnak.

Én sem