Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem, itt a forumon talaltam a sracot, o csinalta meg, minosegi munka, szerintem van olyan jo mint a tommot, de harmad annyiba kerult. :)
Milyen típusú Tommot?
En gyari ulessel keptelen voltam masfel oranal tovabb ulni rajta, biztos en vagyok puhapocs. :) Csinaltattam ra zseles ulest, azota elobb gemberedik el a labam mint faj a seggem. :)
Ne haragudjatok, de feldobnék egy másik témát.
Cserélem a Z750 első telóját és fékjét ZX6-éra. Elég hosszú ideje tartó projekt már, de lassan látszik a fény az alagút végén, mert az alkatrészek nagy részét beszereztem. Csak az jutott eszembe tegnap, hogy ez után nem kell majd megint levizsgáztatni a motort? Vagy nem kell valami hihetetlen hatósági vizsgálatra vinni?
Csak egy vélemény:
Én szerintem nem feltétlenül a km határozza meg, hanem az,
hogy hány órát ülsz a motoron és milyen úton közlekedsz.
Erő nyomaték vele van és MAGYAR! Ha kell segitség tudok adni a mocidra! Adatlapomon elérsz!
Az, hogy k.rva draga.
Bodis dobokról mi a véleményetek?
3-400 km nem téma egy Zével. Most nem azért, de melyik túramotorrral (akár csupasz akár idomos) probléma pár száz km? Az alatt el sem indul az ember!
hali,
javaslom használd a keresőt
ezt nem szemétségből írom, csak azért mert rengetegszer volt téma, és megoszlanak a vélemények róla,
saját tapasztalatom szerint simán vállalható, bár én nem vagyok kényes, nem bánt a menetszél stb.
Bivaly koma például eszeveszett túrákat csinál Z 1000-rel, és tudtommal elégedett
Sziasztok!

Arra hajlok, hogy a Honda CBF500 után átülök egy Z1000-re. Nyugtassatok meg, hogy túrán kényelmesen le tudok tolni vele napi 3-400 km-t. Szívesen olvasnék véleményeket, hogyan érzitek magatokat a nyergében túrákon.

Köszönöm!
gonosz lett, bár szerintem sokaknak nem fog tetszeni.
Sziasztok!

Régen jártam erre. Z800 nagyon jól néz ki.

Üdv!
Köszi,

ez nem jó hír :(

ez is slim trafós de nekem 2 trafó lesz.
tank alatt gondolom a hő miatt szar. Már azon is gondolkodtam pedig.
tank alá és a váz belső felére felkötegelni ( ha van hely ) vagy a tank aljára 2oldalú ragasztóval.

Abban nem bízok, hogy jövőre kifejlesztik az ultra kicsi trafót.
kipudat mennyire tartod? ha eladó persze
Nekem van benne, de csak a tompítottban.
Nehezen fért el pedig slim trafós
Szia!
Persze! A Bering érdekel vagy a másik női dzseki? Írj kérlek egy e-mailt az info@mivesmotor.hu címre!
elvileg pór, ütés és vízálló. garival
Fejidomban nagyon kevés hely van. Azt is elfoglalják a kábelek.
Majd ha itt lesz akkor megpróbálom összelegózni.

elsőre amit néztem úgy lenne, hogy a két trafót a két villaszárra raknám fel. a belső oldalára. pont elfér csak ott szerintem nincs védve. meg a rendőr is meglátja egyből. Bár amúgy is észre veszik...

Viszont van az 2 kisebb baszás is a kábeleken. Azt is be kell zsúfolni valahova.
a fejidomban nincs hely
szerintem oda tutira elfér, ha a víz nem árt neki,
Szeva!

Érdekelne a kipufogó!
Dobnál fel egy képet?!

köszi
Szia!

A női dzsekiből vennék egyet az asszonynak,meg tudod mérni a 42-esnek a valós méreteit?
Az szerintem se jó. mondjuk elég vekony darabot veszek. 85x60x17 mm es 1 trafó.
védett helyre kéne rakni
Nekem a tank alatt volt, de az igazán nem jó hely.
Hy,,

Akinek van xenon a motorba az legyen kedves leírni, hogy hova helyezte el a trafókat.
Köszönöm a segítséged! Igen én vok...Siettem a fotózásnál és csak gyorsan felkaptam,h kb hogy néz ki a cucc...nem figyeltem arra h minden a helyén legyen...
Amúgy pont passzentos a holmi ("L"), nincs kinyúlva. Az "öv részéből kell bevenni majd,ha megveszem,de az is benne van a kialkudott majdani árban...