Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok. Üléspúp után érdeklődnék. Sajna én Gyapi elérhetőségét nem találom. Ha valaki segítene.
Holnap megyek szentendrére. részletek dtmk.hu

meg is nézhetitek ha érdekel valakit
Tiéd hány wattos?
Koszi:)
En inkabb kiszedtem,mert majdnem a forgalmi banta. Kawaban meg benne van,talan a motorokat annyira nem nezik,de en inkabb meg kiveszem.
Még gondolkozok én is. szerintem veszek hozzá melegebb izzót 4300 vagy 3500 az nem ennyire feltűnő. mert a 6ezres nagyon fehér feltűnő eléggé.

szép a golf
Bixenon kell akkor viszont ahhoz mókolni kell mert ugya egy vezetéken jön a refi meg egy másikon a tompi. kötözgetni kéne, hogy legyen mind a kettő mind a két oldalon.

múltkor kérdeztem, hogy miért nem tudták úgy megildani, hogy világítson mind a kettő. válasz. balesekvédelem. mert éjszaka úgy látszana mint egy kocsi lámpálya ami messze van. szembejövő meg ráelőz az elötte lévőre mert azt hiszi, hogy jó messze jön egy kocsi. közben meg itt vagy elötte.
En autoba nem tennek,mert azert a rendorok eleg hamar kiszednek.
Az ingyen van. Képeket csináltam róla.

Régebben ki volt égve a tompított. Mondom én szét nem szedem jártam refivel. Aztán az is kiégett. Muszáj volt szétszedni.

Nem is olyan nagy szám. Egy hatos (azt hiszem) inbusz kell hozzá. 8as kulcs.
először úgy csináltam, hogy a refis oldal világítson tompítotton.

Viszont ott más a foncsor vagy a kiképzés ugye az refire van tervezve így nagyon zavaró.

2 este próbálom már, most nincs olyan, hogy versenyeznek ki kapcsolja le később a refit.

Jobb mint amire számítottam. Kocsiba is rakok egyet szerintem
Ebben az árban benne van a know-how is, hogy hogyan sikerül bepasszíroznod a trafókat a fejidom alá? :)
ugyan úgy világít mint az eredetivel.

tompítottal csak jobb oldalt, refivel mindkettő
18ezerért árulom :-) 1év gari (az égőre is!)
rendeltem 5db-ot.
55W-os 6000k-s izzóval (30%-al több fény mint a 35W-os)
Tartozék:
2trafó, 2 izzó, szükséges kábelek, tartókonzol és csavarok (motorhoz nem kell)
Átalakítás, fúrás, faragás nélkül beszerelhető.

nagyon világít, lehúzódnak, nem kanyarodnak ki elém. Plusz sokkal jobban látni.
Bi-xenonnal megoldható lenne, hogy mind a két oldalon legyen tompított meg refi is, nem? Engem mindig zavart egy kicsit, hogy alapból csak az egyik oldalon világít amikor nem refizünk :)
Szerdán rakattam fel gumit, és úgy tűnik fordítva sikerült berakni a kereket... (Ezt a kis nyílból gondolom a felnin.) Úgy derült ki, hogy a gumi eléri a sárvédőt oldalt és bukkanónál erős visszajelzés jött alúlról. Ezek szerint forgástengelyre merőlegesen nem szimmetrikus a kerék? Most szemre sincs középen a kerék a két villa között.
refi oldalon azert az zavaro lenne sztem
Úgy kötötted be hogy mind a két oldal folyamatosan világítson, vagy maradt a külklopsz-effektus?
van valami tipusszama annak amit vettel? lehet en is beujitok egy szettet
xenon berakva.
Mind a két trafó a fejidomban.

Még1x nem állnék neki, nagyon szar volt.

de nagyon világít. megérte

gondoltam megosztom :-)
Igen. Látszott a motor féknyom, meg az autón a horpadás. Olyan mintha nem pont merőlegesen kapta volna el a motor (Gondolom fordulóban volt az autó).
Ő volt?
Van itt valaki aki stone70 néven fut vaterán?
Tegnap itt a cég előtti kereszteződésben ha jól láttam az eredményből egy hölgy bekanyarodott a motoros előtt nagy ívben balra a felsőbb rendű útról. A szemből érkező motoros meg elkapta az autó jobb oldalát. Az eredmény nagyon hasonló volt ahhoz mint amiket itt a képen látni lehetett. Szerencsére sérülés nem volt.
Bár akinek volt hasonló kalandja az tudja, hogy ez visszatérő élmény...
Sziasztok!

Nem tud valaki eladó első tárcsákat kis z-re (2004)?
Küldtem mailt.
Sziasztok! Valakit nem érdekel egy Kappa doboztartó konzol 2004-2006-os évjárató Z750re? Gyári állapotban 10,000ft-ér?
Képek a profilomon.