Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Békéscsabán
Szia!

hol cseréltetted be a suzukidat?
Sziasztok!

Valaki nem tud egy Kawa Z1000 (2004) hűtőt?
Kaptam bele egy kavicsot, vagy valamit és kilyukadt. :/
nekem kozutra marad a Z es palyara meg izzitok valami oregebb/olcsobb gepet amit lezuzhatok. 2004 es 636 vagy ilyesmi
talán 750 gsx-r a jó alternatíva
Nekem is a Z jön be, de néha jó lenne egy sportosabb gép is.
remek motor! en mar eladtam, amugy en ugy irtam le a Z hez kepest hogy egy "halalpontos gyilkologep"

soha nem egykerekeztem, gurultam elso kereken addig amig ezt a mocit meg nem vettem :D

nagyon konnyu gep, persze a kormanycsutkak miatt kicsit farasztobb es butabban fordul

nekem tul eros ahhoz hogy kozuton hasznaljam. nem birtam a csuklommal, mikor ugy dontottem hogy csak 2 motort tartok meg az auto mellett akkor neki kellett mennie. Z maradt
napi használatban mennyire komfortos az ezredes?
egy olyan gsx-r -t nézegetek mind a tiéd.

Én valami becserélős dologra emlékszem szürke bandit, boros z1000 talán. Szóval igazi kereskedő. csak addig vagy jó míg elviszed a gépet.
en mielott megvettem a gixxeremet, neztem naluk is 3 mocit neten.
egy 636os-t, egy 750es es egy ezres gixxert. palyazgatni :) a weboldalon mindharom jo allapotunak volt leirva es nem voltak tul olcsok.

mivel en kulfoldon vagyok elkuldtem egy hozzaerto haveromat hogy menjen el es hivjon fel melyik a legjobb es azt megvesszuk.

nem hivott, hazament pecsre es mondta hogy felejtsem el mindharmat mert abszolut otvar, es latszik hogy rommatort es szakszerutlenul megjavitott gepek.

en ennyit tudok roluk.
valaki itt írt a márkamotorral kapcsolatban?

rossz vélemény azt hiszem. Erre lennék kiváncsi.
miért annyira jó az ABS
a mostaniak jobbak
mert amit én próbáltam pár éve /nem Kawán, valami tesztnapon/ azt inkább kikapcsolnám,
Pont ezt akartam írni Figu koma, hogy a féken megint spóroltak a kuplung és a fékkar még a bumszli alu darab a hátsólámpa viszont tetszik a Z és a tükörképe
azt nem ertem hogy sima Z1000 et miert nem aruljak ABS es verzioban.
az eleje nagyon tetszik, segge nem annyira, kipufogó is inkább egy brácsa tok de a legjobban az bosszant hogy a radiális féket még mindig lespórolták
és amit utálok a mai motoroknál, hogy bármi gond van lap top kell hozzá
nem is rossz az a nyomatek :))

Maximum power
83.0 kW {113 PS} / 10,200 rpm
Maximum torque
83.0 N*m {8.5 kgf*m} / 8,000 rpm
szerintem a Lime partin nem csak szerelők nézték a motorokat,
lehetett köztük értékesítő is, ott nem követelmény a műszaki végzettség
voltam én olyan szervizben /garanciális/ ahol sírva könyörögtem hozzá ne nyúljon a lánchoz jó úgy ahogy van
és azt mondta a szerelő X-km vagy 1 év az olajcsere /ez rendben van/
de azé mert megromlik az olaj /ful szintetikus/
Figu és Panyo... kösz szépen. Azért egy kicsit megnuygodtam :) Mondjuk elég erős, hogy a Lime-Partyn nem tűnik fel a szerelőknek a módosítás. Pedig ők biztosan láttam már néhány Kawát :)
Nem kell sehova vinni
műszakin egyenlőre, hál isten csak azt nézik hogy az a futómű, fék teszi e a dolgát ami rajta van, vagy sem
illetve szerintem nem is értenek annyira hozzá hogy meg különböztessék a gyárit a tuningtól
Remélem nem ment bele. a nyílás nedves volt. vagy vizel is tán. szerintem ahogy a tankról folyt le oda ment.

dunaújváros - orfű + környéke és vissza.

dtmk.hu
A légszűrőbe nem mehet víz csak, ha elmerül a motor
Merre lesz a túra?
Megveszem aztán teszteljük, hogy hova fér be vagy hol fér el.
mostmár nem sügős. hó végén kivonatom és teszem el télire a gépet.

ma lemostam mert holnap túrázás... hát a légszűrő nem egy vízbiztos helyen van.
de a hátsó ülés alatt is volt víz. kifújattam levegővel. kicsit gurultam. mintha nem pörgött volna úgy. de kuplunggal vagy üresben szépen szabályoz. majd holnap tesztelem
Enyém idén vizsgázott a módosításokkal
Nem foglalkoznak vele,mert nem tudják, hogy milyen a gyári,legyen jó a fék minnden a helyén és kész.
De az a legjobb, hogy a Lime Partyn átnézettem a motort és a szerelők sem vették észre elsőre a upgradet
Asszem, ha a tank alá tennéd akkor rövid lenne a vezeték
Az Akra nem eladó ez a 5. kipufogó rajta , de ezt nem lehetett kihagyni, mert benne van az exup is gyárilag