Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia!

Érdekelne az is, főleg az ára. Mert legutóbb, amikor kérdeztem, iszonyatos pénzt mondtak rá
új dekliben tudok segiteni!
Sziasztok!

Valaki nem tudja véletlenül, hogy a 2003-06ig Z750 fejidom megegyezik-e a 03-06ig Z1000-rel? Kicsit vagányabban néz ki, ha nem horror az ára, és stimmel, szívesen kicserélném

Másik kérdésem, hogy valaki nem tud véletlenül egy 2004es Z750hez bal oldali deknit? Vagy egy bontót, ahol lehetne találni?

Előre is köszi!
szeva Panyo koma,

küldtem levelet,

ü
nem tudok rola hogy valaki mostanaban menne de szolok ha megy valaki
Ez a folyadék!
A posta sok lenne azért kérdeztem, hogy hátha jön haza valaki és tudna hozni
Szia!
Sajnos kb 6000 Ft csak a posta
aha, ugyanaz
A 2004-es z750 első telója és a 2005-ös z750s telója csereszabatos ugye?
Tegnap hazafele az M3 kivezetőn megálltam a pirosnál nem volt erős fékezés kontrázás stb. Az utóbbi időben mar úgy állok meg, hogy nézem ki lesz az a barom aki letapos az útról. Láttam a tükörben egy kb 100-150 méterre érkező autót. Amint letettem a lábam a sávomban egy szürke Merci kombi húzott el mellettem bele a pirosba. Ezek után hol merjek megállni?
Szia!

Tudok segiteni Adatlap!
ment a level
705334288 ezen elérsz bármikor
Tank,műszerfal,fejidom,kormány,kapcsolók.Egyenlőre csak puhatolózom,mi hogy mennyiért.
felhívnálak ha lehet ez ügyben
hali. Nekem van gyári 2009re. Biztos jó a tiédre is.
Aranyos a gyerkőc :D
A víztisztító dolgon érdemes lesz majd elgondolkodnod...
Ez a fajta víz nekem új dolog, mert az én "gyermekeim" kicsit idősebb. Fiam és köztem között van kb 1-2 centi most még az én javamra, de lassan vigyázzba állhatok ha valamit akarok, és dughatom el a motor, meg autó kulcsot...
Hello!
Motoreladás miatt megmaradt 2 pár első Brembo sinter fékebtétem 1000km et használt . ár 10.000ft
Ha érdekel valakit jelezze
Mi kéne ha vóna?
Tökös. Már viheted is. flairbar82@gmail.com, küldd ide a számod és felhívlak, mert a számod már nem tudom, és te sem az enyémet, mert már új van, kb 2 hónapja, az összes
Sziasztok.Sajna összetört a z750-em és kellene egy csomó alkatrész.Valaki tudna nekem ebbe segíteni?
szeva Csucsu koma
hogy áll a fékbetét projekted,
nekem most veszett nagy szükségem nincs rá,
pláne mert megyek vagy 1-2 ezret nyaranta, de ha nem volt rá jelentkező elteszem későbbre
Sziasztok ! Nincs valakinek z750-re gyári kormánya eladó 2008ra ?
biztos tudok kuldeni
ez valami por vagy mar maga a folyadek?
SZia!

Elvileg innen tudsz rendelni és Mo-ra is hozzák:
http://www.britsuperstore.com

Üdv,
Csuszka