Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Köménymag tea ha jól tudom.
A has gyengéd masszírozásával is tudsz neki segíteni és adjatok neki babáknak való szélhajtó teát. Mi adtunk ilyet a fiunknak ls minden oké volt. Igaz fingott mint a ló. :-)
Tiszta apja a kis gyönyörűűűűűűség!
Gratula még egyszer Apuka!
Tot,Robis,ez nem sima baby víz
"Hatás
Woodwards hascsikarás elleni gyógyvíz. Angol víz. Gyógyhatású kszítmény.
Gyorsan enyhítheti a baba kellemetlen puffadásos, hascsikarásos tüneteit.
A szérum lágyan feloldja a megrekedt légbuborékokat, megnyugtatja a görcsös hasizmokat és gyors, kellemes enyhülést hoz. A Woodwards hascsikarás elleni gyógyvíz 1 hónapos kortól adható, ha a szelek és a hasfájás okoznak gondot. A csecsemők szélgörcsének és ezzel kapcsolatos fájdalmának kezelésére (1 éves korig) ajánlott, kísérletileg igazoltan alkalmas szer. Nagy-Britanniában már több mint 100 éve használják
Összetétel
2,3mg terpénmentes kapormagolaj, 52,5 mg nátrium bikarbonát 5 ml folyadékban.
Fontosabb segédanyagok: répacukor, glicerin, nipasept-Na"
Na ilyen kellene
Köszi remélem hamar kinövi, mert aludni szeretnék már
Az én gyerekeim 4-5 hónapos korukig folyamatosan bömböltek, csinálhattam akármit, amit hasfájás ellen kitaláltak. Szerencsére nem mindegyik ilyen (állítólag...). Én lehoztam volna a csillagokat is az égről, csak legyen pár nyugodt órám. Szerencsés vagy!
Én se ittam baby vizet mégis felnőttem :-)
Csucsu semmit nem változtál. Király lett a géped. Egyszer meg kéne nézni jobban. Bivaly szerezne hozzá csajokat és lefotóznánk. ;-)
Hát apám mi egyik gyereknek sem adtunk baby vizet. vettünk egy víztisztítót és abból iszunk. A víz finom és tiszta és olcsóbb mint a palackos víz vagy a baby víz. Ne dőlj be minden szarnak. Higgy nekem. Van tapasztalat. Ráadásul a fiúk hasfájósabbak és fiamnak semmi baja nem volt (most 5 éves).
2004-2006 évj. z 750-hez van eladó fékbetétem előre 2 pár. Bontatlan, elbambultam és sikerült rosszat vásárolnom, a boltos pedig egy büdös köcsög, és nem veszi vissza. Ferodo Platinum betét, a bolti ára 6990/db, én a kettőt odaadom 10000é akinek kell. Sok puszi
Panyo, Párkányban nincs? Itthon úgy látszik, már nem forgalmazzák, pedig tavasszal még vettem.
Bakker, lemaradtama a hírekről vagy mi van?
Ha beépítesz egy víztisztító készüléket azzal jobban jársz, de ez csak magánvélemény. 30 korul mar nagyon jó minőségűeket lehet kapni. 80-ert mar reggelre le is főzi neked a kávét. Na jó ez nem igaz.
Komolyra fordítva a dolgot lassan egy éve használok egy ilyesmit, de nem bántam meg eltűnt a víz vas/klór íze.
Panyo! A remény hal meg utoljára... Ettől nem fogja abbahagyni a bömbölést a csemete... Illetve igen, amíg megeszi, mert van, amelyik gyerkőc szereti az ízét. Én mindent megpróbáltam, semmi nem segített... Kitartás, hamarosan kinövi a hasfájást! Elkezdi érdekelni a világ, és már nem a pocakjával fog foglalkozni.
Remélem jól vagytok! Dobhatnál egy képet!
Szia!
Nincs ismerősöd aki mostanában jön haza Angliából?
Gripe water bébivizet keresek, de itthon nem lehet kapni
(Csak a Magyar változatot)
Ó, vágom én hogy nem olyan egyszerű ez a dolog ahogy én emlékeztem rá :) azért is javasoltam hogy olvassa a kollega a másik topikot. Én egyébként azóta is maximálisan elégedett vagyok a PCIII-mal :)
küldtem mailt a profilos címedre
rakj fel egy képet is
zx10r
És milyen motorod van? Adatlapból nem derül ki
Én meg azt hallottam, hogy azt nézik ki megy közúton vágott slickkel és ha igen, akkor ott régi módú akasztást hajtanak végre.
Esetleg opcionálisan fejlevágás. De az is csak akkor, ha nincs hely felállítani a mobil akasztófát...
De ez nem veszélyes?
Én azt hallottam, hogy ezt figyelik, és kiszűrik, aztán elkobozzák a motort!
Atviszem a kerdest a PC-s topicba, hogy ne ezt offoljam szet.
giszo,

erről azért többet kellene tudnom.
Olyat nem vállalunk, hogy szétvágjuk a kábeleket, meg forrasztgatunk, stb... nem "kókányolunk"...
Arra van lehetőség, hogy olyan motorba is beépítsünk esetleg PCV-öt, amibe nem létezik. Ilyenkor átnézzük a PCV-öket és feltehetőleg van olyan, aminek a csatalakozói megfelelnek, esetleg csak a lábakat kell a csatlakozóban megcserélni, stb...
Vallalsz PCV beepitest olyan motorokba is, amihez gyarilag nem arulnak ilyesmit?