Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A kereskedésből hazafelé (kézikönyvet ugye még nem olvastam) a kereskedő ajánlása alapján max. 6000-ig forgattam, aztán még gurultam vele 150km-t, szintén max 6000-es fordulaton. Ez sajnos több, mint a kézikönyv által előírt maximum 4000 az első 800km-re, de remélem ezzel még nem tettem kárt a gépben.
Ma reggel ismét mentem vele egy kört, próbáltam tartani a max 4000-et de ez ugye kb 95km/h végsebesség, amit elég nehezen tudok nem túllépni, de igyekszem.
Köszönöm srácok a tanácsokat!
Egyébként nagyon jó ez a gép, egy aprócska gondom van: nem látok hátra rendesen a tükrökből...
en anno sokat olvasgattam a temarol
vigyazz a bejaratassal, itt fog eldolni hany pacid lesz kesobb.

tartsd be a leirtakat

van egy foszer, (asszem USA) aki azzal foglalkozik hogy padon tekeri bele az elso X kilometert az uj mocikba es igy nyer jo par loerot.
szerintem a bejáratás nagyon fontos.

Én figyelembe venném azt amit leír a kézikönyv.

500 vagy 1000km után olajcsere azt hiszem stb.
Ne ezen spórolj.

Ki tudja mikor lesz megint egy 0km-es mocid
Sziasztok!
Tegnap végre én is boldog Z750 tulajdonos lettem :)
Tudnátok nekem tanácsokat adni a bejáratással kapcsolatban? Mennyire kell szigorúan venni a kézikönyvben leírt max 4000-es fordulatot az első kilómétereken? Mire figyeljek oda, mit tanácsoltok?
Köszönöm!
Remélem kijutok
Köszönöm!
Hali!
Köszönjük szépen!
Megpróbálok odaérni
Gratulálok Panyó. Megyek én is, de kb hatra érek ki, mert 5-ig melózok. De igyekszem.
Gratula Mester :)
hali Panyo
nagy nagy gratula és jó egészséget mindenkinek,
add át asszony pajtinak is,

időpont hogy legyen valami konkrét 14.30-kor McD-os kút M0 Szigetsz.miklósi kijárat, 45-kor indulás,

FIGU
Sziasztok!
Régen jártam itt
Én is mennék, de nem tőlem függ, megjött Jázmin 2012.08.04 én!
Figu írj időpontot hátha tudok menni
Szívesen csatlakoznék,ha nem Újpestről mennék. Még nem voltam de kiváncsi vagyok erre a rendezvényre.
hali komák, LIME PARTI
nem tudom hogy az idén is így lesz e de tavaly, tavaly előtt előre megbeszélt időpontban az M0 Szigetszentmiklósi kijáró McD-os benzinkútnál, utána pedig az M0 Maglódi Auchan kútnál is megálltunk és az éppen oda érkezőkkel bővülve mentünk tovább, közbe aki akar tankol, iszik 1 kávét, dumálunk, szal jó kis csapat építés is, sajna azóta 1-2 törzstag kiesett, de ha igény van rá dumáljunk le egy időpontot, ez nem kötelez senkit ha jön jön, ha nem nem, de meg kell jegyezzem szuper kis "bandázás" volt
hy! küldtem egy mailt a profilodon megadottra
megpróbálom!örökhála!
Csak a 25kW ütötte meg a szemem, a 2007 nem.
én meg írtam h 2007estől. ez 2006os. de azért köszi
Pedig három hsz-el előrébb pont egy ilyet linkeltek be....
Valaki esetleg nem tud 25kw-os papíros z750-et 2007-es évjárattól eladót? tudom apró rovat meg minden, de mindent átnyálaztam, de hátha nincs oda írva vagy valami.. köszi a segítséget előre is.
milyet
a régihez valót bontóban, ebay stb.
az újét van aki gyártja üvegszálból,
pl. régebben Gyapi mester csinált innen a fórumról,
nekem is tőle van nagyon tuti, nincs rajta csavar lyuk, oda fúrja az ember ahova akarja,
köszönöm!hol lehet ilyet szerválni?
Hello!Tudom, hogy nem erre van a fórum,de egy próbát megér... Eladó a motorom:
http://www.kepesmotor.hu/kawas...
Üdv
Helló, én tervezem, hogy megyünk, veszprém mellett lakunk, ha gondolod mehetnénk együtt :)
motorom jobbkormanyositasa soran megmaradt egy elso lampam
serulesmentes
z750 be es z1000 be is jo 2006os evjaratig
(nem az S es verzioba nem jo )