Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Erre biztos nem gondoltam volna magamtól...
Viszont mennyibe került a benzinpumpa? Az enyém indításkor néha nagyon idétlen hangot ad, tartok tőle előbb-utóbb megadja magát.
Szeretném megköszönni az ötleteket .

Nekem momentán a benzinpumpa ment tönkre, 23-24 ml nyom át egy indításra, amire a szerelő azt mondta, hogy rendbe van mert átnézte.

Kértem kölcsön egy komplett tankot pumpával együtt,
és elkezdett menni a motor.
Ezt szintén lemértem, 84 ml nyomott át.
Azért majd osszátok meg a nagyérdeművel mi lett, mert szerintem másokat is érdekelhet a dolog.
De ugye működik még a fórum, vagy mindenki még Lime party-n van?
Szia!
Megoldódott a probléma?
Bár nekem más a motorom és z750 -em van de hasonló dolog merült fel az elmúlt napokban (tegnap) konzultálok majd szerelővel de érdekelne mi lett a motoroddal hiszen könnyebb volna nekem is.
előre is köszönöm.erre a címre is írhatnál kanaba.istvan@gmail.com
Én is, de kb háromnegyed hatra érek ki. Majd fényképezek jó sokat.
En, bar itt a tarsasagban mar csak megturt szemely lehetek.
hali
én megyek bár ezt tudtad,
ha jönne még valaki
találkozhatunk 14.30-kor McD-os kút M0 Szigetsz.miklósi kijárat, 45-kor indulás, a Maglódi Auchannál is megállhatunk,
Hali!
Gyere ki a Lime partyra ott ellátunk jótanácsokkal

Apropó jön valaki?
Köszi!
Rendben megbeszéltük.
Sziasztok!
Gyertek el, mert meglatjatok, hogy megeri!
jolvan, 35 jo nekem is meg neked is
kuldok egy mailt a cimedre
30 és 40 körül.
ok, neztem bontoba 50 felett van, neked mennyit erne meg?
Szia!

legjobb választás! ha szervizre odafigyelsz olaj fék szörő stb akkor még 10 év múlva is motor marad! Ha bármi kell hozzá keress meg adatlapomon elérsz!

Üdv.Kawazsolti
Sziasztok! Viszonylag rég motorozom - bár enduro/cross vonalon inkább, de most vettem meg az első nagyobb utcai vasamat, egy Z1000-t. A motor 2003-as, közel 40.000 km-rel, első tulaj, szervizkönyv...stb. A tapasztalataitokra lennék kíváncsi, hogy mire érdemes figyelni egy ilyen idős Z-n, ekkora futásteljesítménnyel és úgy általában is, amit fontos/jó, ha tudok?! Próbáltam elolvasni a fórumot, de pár nap után feladtam. Esetleg egy-két tanáccsal ha el tudnátok látni a típust illetően?! Ugyan sokat nyálaztam utána, de egy-egy személyes vélemény mindig jól jön.
Köszönöm,
Roland
Juhúúú, gratula! Akkor még biztos alvósbaba, de hamarosan kibújik az a kisördög....
Sziasztok!Esedékes lett az olajcsere az első telóban.Érdekődnék milyen olajat tegyek bele és mennyit.
Szia engem lehet érdekelne a lámpa.
szerintem jobb mint városban nyúzni
bury,

pont nem jó hosszabb úton bejáratni egyenletes járással. Annak azon kivül, hogy megy bele a km, semmi értelme....
Stevesaki,

Mi is fogallkozunk fékpadi bejáratással az amerika eljárás szerint. neve hard breaking.

Amugy ha ért hozzá valaki, elmondhatná, hogy miért kell bejáratni egy motor?! És miér tnem kell egy autót?!...
Most már mind1 ne bánkódj rajta.

4ezer felett jön valami erő. ajánlatos alatta maradni.

4-6ezer körül szoktam közlekedni ha hosszabban megyek. Persze azért nem mindig.

ajánlatos hosszabb úton bejáratni szerintem. egyrészt gyorsabban tekeredik a km és egyenletesebb a járás nem úgy mint városban.
persze a váltót is járatni kell így a pálya nem játszik.

Ezt csak úgy józanparaszti ésszel gondoltam ki. Nem tudom mit ír a könyv.
1000km az első szervíz/olajcsere. Természetesen nem hagyom ki.
Hogy mikor lesz legközelebb 0km-es motorom? Ne is kérdezd :) 33 éves koromra sikerült apránkét félreteszegetnem annyi pénzt, hogy végre összejött az első 0km-es járgány.