Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Köszi az infókat!
Jelentem, ma beszereztem a gumigilisztát és már benne is figyel...
(Két gumist kérdeztem, azok nem akartak foglalkozni vele, ezért csináld magad lett a vége)

Z.
A gomba tuti jó...az rávulkanizálódik. A gumigiliszta is jó :) ha nem pályázol. (nekem sajna volt már mind2)
Urak!

2007/8-es évjáratú Z1000 mocimhoz keresnék gyári rendszámtábla tartót indexel.
A vásárolt Z-men LED-es index van, és volt pár izzasztó helyzetem miatta, mivel nappal egyáltalán nem látszik a jelzés.

Köszi:

Imi
Kényelmes motor, nem kell annyira ráfeküdni mint a sima z-re, és kicsit túramotorosabb az üléspozíció.
Tetszett a viselkedése.
Nem kell agyonforgatni.
Ennek ellenére jó motorok ezek :D
Egy hibátlan állapotú motort néztem, illetve próbáltam.
Elég kiábrándító volt a zizegés.
Legjobb tudomásom szerint igen. (De az én véleményem nem mérvadó...)
Eredendően nem tudom megmondani, gyakorlatilag a vásárlás utáni kb. az 5-10. utamon estem el, és taknyolás után, ahogy megcsinálták az idomokat tuti zizeg. Van az a csillagállas, amikor nem zizegett azóta, de nem tartott sokáig...
Sziasztok!
Minden Z 750 S-re jellemző a fejidom rezonancia?
szerintem igen,
hali
a régi Z1000 passzol rá,
az újhoz legyártottat, utángyártottat is rá lehet tenni sk.
Sziasztok!

2005-ös Kawasaki z750S kuplung és fék karja megegyezhet-e a 2004-es z750 karjaival?
sziasztok!2004-es z 750 hez létezik hütő védőídom?az ujabb szériákon nagyonszép!gondoltam szerelekrá ha van régire is
igen, én azt gombának ismerem
annak az a hátrány, hogy le kell szedni a gumit
dugot autonal hallottam ez inkabb a gombara hajaz, mert egy csonka kup szeru gumi megy a lyukba aztan kivulrol levagjak a maradekot.
Hát a dugó elnevezést én még ne hallottam. 2 féle megoldás van: gomba - ennél belülről megcsiszolják a gumi falát és belülről tömítik a lyukat
gumigili - kívülről betolnak egy gumigilisztát
ha nem pályázik az ember, akkor tök elég a gumigili
gumigili == dugó ahogy egyszerű nyelven mondjak ugye?
gumigili jó, és csak 2 rugó
en a futarmotoron mindig osszeszedek 1-1 lassut. gili eddig mindig birta amig a gumi le nem futott. en azt valasztanam
Sziasztok!

Összeszedtem ma egy lassú defektet. A futófelület teljes közepén egy vékony fémdarab (talán tűzőgépkapocs) .
Még nincs 4E km a Supercorsában és jó lenne a jövő évi 2000 km-emet is ezzel lefutni...
Ha valakinek van ötlete, hogy lehet-e vele valamit kezdeni, azt megköszönöm.
Illetve, ha valakinek van tapasztalata defektspray-ről (km, és hogy milyeneket káromkodott a gumis utána...), vagy gilisztáról, azt is szívesen venném...

Zoli
Újban van! Adatlap
SZIASZTOK!
Bagster tanktaska, turaplexi erdekelne 03as ezredeshez.
Hi!

Valakinek elfekvőben fölös kuplung bowden?
1999 zr 750 bontott alkatrészei eladók 06309492804