Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

csavar fej alapján igen
haller! kawa z1000 gyujtashoz (kulcs) sima torx-al tudok hozzaferni?! :)
(telorol vagyok, bocs a kullemert)
persze raktak már fel,
annak anno semmi más értelme nem volt, csak annyi,
hogy a ZX9R 530-as lánc szett fogaskerekekkel
olcsóbb volt mint a Z-jé vagy 8 ropival,
szerintem nincs nagy jelentősége a vitának a gyári lánc is bír vagy 25ezret, és extrém dolgokat is elbír,
de ha valaki kerekezik, fogaskerekekkel variál, pályázik akkor van értelme
szerintem is
Köszönöm!
Fenntartva, hogy a te motorod és azt csinálsz vele amit akarsz... van egy kis beszélgetés erről http://www.riderforums.com/gen... illetve http://www.riderforums.com/3rd...
Néhány kiragadott hozzászólás "ha csak nem abban gondolkozol, hogy 200 LE feletti géppel akarsz dragozni, nem értem miért akarnál 'FEL' lépni 530-ra"
"Miért akarnál 530-ra váltani? Az 525 több mint megfelelő, és basszus az 520 is megfelelő, ráadásul kisebb a tömege" és végül
"A legtöbb 600 és 750 cm3-s gépet hajtó motoros teljesen nyugodtan átalakíthatja a gépét és tehet fel 520-as láncot. Ezek a motorok egyszerűen nem adnak le akkora teljesítményt, hogy azt nem bírná el egy jó minőségű 520-as lánc. Még sok literes motort hajtó srác is 520-as láncot tesz fel (ami több mint megnyugtató érv a 600 és 750-es motorok tulajdonosainak). Csak akkor érzem elfogadhatónak az 530-as lánc használatát, ha stuntolsz, sokat egykerekezel, turbós, vagy nitrós a motorod"
majd a lánckerékcsavarral fogsz megszenvedni,az nagyon meg tud szorulni ,készítheted a Gedore-t:)))
8-as csavarok tartjak legjobb emlekeim szerint.
Sziasztok!

'04-es z750-en hányas csavarok fogják az első lánckerék takaró fedelét? 10-es? 9-es?
rakott már fel valaki 530-as láncot az 520-as helyett z750-re? ha jól nézem a láncszemek méretét, akkor itt nem kell 112 láncszem, de akkor mennyi a tapasztalat szerint (kiszámolni kitudom, de kíváncsi vagyok a tapasztalatra)
jobban hiszek a tényeknek. A DID szerintem a saját láncainak terhelési adatait jobban tudhatja, ráadásul ezeket publikálja is a neten...
A lánc általában az elején nyúlik (amikor újonnan felrakod), majd utána sokáig semmi, majd az élettartama végén ismét többet.
Sziasztok,van néhány gumim,ha esetleg valakinek kellene:
180/55 r17 Pirelli Dragon Supercorsa Pro -ÚJ--29900.-
180/55 r17 Conti Race Attak Medium-70%-----8500.-
120/70 r17 Bridgestone BT014--------80%-----7900.-
fehervariablak@gmail.com 30-kilenc51-huszon6-81
nekem van egy zöldben
Sziasztok!
Az iment talalkoztam Fark Tibivel, itt motoroznak a hargita es gorgenyi hegyek kozt :)

A baratom 07 z750 tank utan erdeklodik, nincs valakinek?
hi
tudod hogy van, kis pénz kis foci
valakire nem tudsz keresni
csak tartalomra amire kíváncsi vagy
és célszerű minél rövidebb és célra fókuszáló szavakat keresni
Hát ez tényleg szép sok boldog km-t hozzá
Mondjuk az itteni kereső nem tökéletes, mert pl. próbálj rákeresni egy adott felhasználó hozzaszolasaira.
Köszi
szeva
ennyi semmi nagy dologra nem gondoltam,

jó a meccs
A bemutatkozás elmaradt bár nem tudom mit mondhatnék, adatlapot pótoltam...
szeva
gratulálok , szép szín a naranya
eladó 2500 a kettő
Gratula! A legszebb szin.
nem, gyári az egész motor nem lett rajta semmi csinálva