Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

:)
Biztos a sok vad lo' nagyon eszi a kisebb lancot.
Ha nem titok megkérdezhetem, hogy miért akarsz rá ennyivel nagyobb láncot? Csak érdeklődésképpen :)
hali
én nem, de volt itt fórumtárs régebben aki igen,
sima ügy csak első hátsó lánckerék cserével is jár,
és ha jól emlékszem 2000 vagy 2003 körüli ZX9-nek a fogaskerekei kellenek, és talán az áttétel választék is nagyobb,
Sziasztok!

Rakott már fel valaki 530-as láncot Z750-re?

Üdv,
Csuszka
nyomod a gombot
a kis kart húzod
és ha nem megy szívod
sziasztok! Érdeklődné! Nem tud valaki véletlenül z750-re 2005 mocira tankbőrt és hozzá táskát!?(fekete) motorra kellene emberi áron! előre is köszi mindenkinek!
a szivató hogy működik? láttam gombot meg egy kis kart azokkal mitkell csinálni?
Lesz valaki a Balaton déli partján aug 6-13 ig?Persze motorral
A szinkòdot nem sikerült kiderítenem,de elvittem egy festöhöz aki nagyon szépen lefújta nekem:)nem lett 100%os,de mind a két deknit fújtuk,ugyhogy ez nem látszik:)
oké Köszi
Nagyon szépen köszönöm a Segítséget ki fogom Próbálni ha nem Jártam sikerrel akkor meg Írom Neked Köszi Joli
Ok, csak gondoltam hátha ismersz magyar címet is ahol ilyen jól ki lehet választani a motortípushoz a szint. Köszönet!
nekem anno festekboltban megcsinaltak, szerintem mostis barhol meg tudjak ha bemesz az alkatresszel.
Kis hazánkban nincs ember aki foglalkozik ezzel?
ha azota nem oldodott meg a problema akkor innen tudsz rendelni
£15 a 400ml es spray, es £10 a hozza valo matt lakk 400ml spray.

Ez tuti :)

RS motorbike paint
Sikerült találni valami megoldást?
Hi!
Valószínű ujra kell programozni,ha pesten jársz megcsinálom neked nem egy nagy mutatvány.
Vagy elmész a Prop Tech-be (Esztergom kertváros)és megcsinálják.
A programozást te is megtudnád csinálni, de nem tudom már látatlanban, hogy mi következik mi után.
De,ha emlékeim nem csalnak 6 szor gyujtásra teszed egymás után elkezd visszafelé számolni a fokozatkijelző ekkor készen áll a programozásra valami villog talán L beindítod megjelenik 1 ekkor elindulsz egyesbe 3000 fordulaton tartod egy kis idő után 2 világít vagy villog ekkor 2 esbe teszed 3000 fordulatot tartod utánna 3 as villog beteszed 3.ba 3000 fordulatot tartod 4 villog és így tovább...
Ha emékeim nem csalnak akkor így tudod programozni.
Én a helyedbe lehúznám a szervízcsatirol lehet hogy nedves lett a nagy fürdésbe és még az is lehet hogy áram nélkül vissza áll alapértelmezésbe.
nem bántani akarlak mert nagyon furcsán írsz


szerintem az F = fault. valami szar. Lehet újra kell programozni?

nem értek hozzá...
a vicc az, hogy rutinvizsga előtt van olyan, hogy ellenőrizd az olajszintet. Szóval ezt megtanítják és mégis...
Motorba BE Lett Szerelve Egy vadonat új Prop Tech fokozat ki jelző még Március környékén Kawasaki Z1000-be tökéletesen működött Nem is ez a Lényeg! Ma sokadszorra Lemostam a Motorom és utána nem szuperált a szerkezet! Olyat csinál hogy mikor gyújtást adok el kezdi a számokat ki írni számlálni minden ahogy olyankor kell fel áll nullára és egy két három másodperc Múlva pedig el kezd villogni egy "F" mikor megyek a motorral akkor sem mutatja a fokozatokat hogy épp melyik fokozatban vagyok hanem folyamatosan villog nem tudom hogy mi lehet a Gond Mert be ázni biztos nem ázhatott be mert akkor nem is számolna Szeretném ha Segítene Nekem Valaki hogy mit csináljak vagy mit ne csináljak! Auto villamoság mérjék ki vagy mi a Teendő ilyenkor? Segítségét előre is nagyon szépen köszönöm Üdv Joker
Ez jó :D
Viszont volt ismerősöm oldalszenderen töltötte fel a motort olajjal a A blokk oldalán levő nézőke alapján... Egy kicsit sem volt több olaj a motorban a kelleténél...
Most jött vissza amcsiból a haverom, augusztusban megy vissza, akkor tudok hozatni. 1-es vagy 2-es kell? Árat mail-ben adok:)
Sziasztok! Eladó gyári sérülésmentes lábtartó Z750, Z750 S- hez 2004-2006 között gyártottakhoz.
Ár: 12000 Ft/darab a kettő egybe 22000 Ft
Érd. csak telefonon: 30/9068005