Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

sziasztok! 2004es Z 750 -hez keresek HŰTŐT ! újonnan 52e ft ha valakinek van infoja olcsóbbról azt megköszönném. elsősorban bontott ép állapotú érdekel . köszii
Szerintem is kár ezen rágódni.

Mindenkinek más tetszik.

Én csak azt írtam, hogy enyémet mindig jobban megnézik mint egy feketét ha mellettem áll :)

Vasárnap láttam egy narancsot solton. Az is dögös :)
Felesleges ezen vitatkoznotok. Ha odaallok melletek a naranc Z-vel, ugyis azt nezik meg a legjobban.
Szia!


Tudok segiteni!
Hello!
2005 ös z750hez keresek genarátort ,akinek van jelezze.
Üdv
A Kawasakié meg Zöld!
Az ember színe fehér, a motoré meg fekete.
Orulok, hogy minden rendben van vele. Az adatlapomon levo e-mail cimre is irhatsz nyugodtan, ha barmi kerdes van.
évjárat:2007es
Hali:ha valakit érdekel elado z750s keves km sok esztrával érd 06306355969
köszi giszo,eddig nagyon fasza gép,és úgy gondolom ,hogy nagyon korekt srác vagy,ha valami kérdésem lesz akkor hivlak.
Ma Siófokon jártam az aranyparton, a FEKETE Z1000-rel. Mondhatom, hogy az én FEKETE motoromat sokan megcsodálták! Én mindíg feketére vágytam, mert szerintem durvább a megjelenése, és jobban passzol a fekete bőrcuccomhoz, bukómhoz, és az egyéniségemhez. Motoros találkozókon, és a baráti körben többen Ghost Rider-nek titulálnak mikor megjelenek. Szerintem te sem gondoltad komolyan ezt a "zöld"-ség kijelentésed! Egyébként nekem is zöld a vérem, de mindenki maga döntse el mi tetszik neki!
Biztos vagy te ebben?
Eladó vadiúj német JMT YTX9-BS zselés aksi Z750/1000-hez. Irányár: 9500 Ft. Info: jedis@freemail.hu
Megválni az arany tojó tyúktól? Pont ezért nem találsz sok eladót ezekből de ez is egy próbálkozás!

Adjatok neki egy 2008-as fekete z750-et mert ha nem a bandámmal gyűlik meg a bajotok
Sziasztok!

Érdeklődnék, hogy volt-e már valamelyikőtök Brno-ban motorral? Nem szeretnék pályán menni, és valami jó kis kanyargós, látványos útat keresnénk oda. Ha valakinek van valami jó tippe, vagy tud egy jó túra leírást, azt nagyon megköszönném!
szerintem feketében nem olyan szép.

állt már mellettem 3db fekete kb. mindig a zöld tetszett az embereknek. Feketét meg meg se nézték annyira.

Persze az a lényeg, hogy neked tetszen
aha, mert ugye a zarszerkezet az ugyanaz, csak a piros muanyag gyurunek kell par + milli :)
Sziasztok!
A mai nap eldőlt, hogy biztosan z750 tulaj szeretnék lenni.
2007 évi modellváltás utáni fekete példányt szeretnék venni, de sajnos nem túl sok eladó moci van. Ma megnéztem egyet, de a hirdetés szerinti sérülésmentes példány összes eleme újra volt fényezve. Ha volna köztetek aki megválna a fenti paraméterű kedvencétől, azt kérem jelezze.
Gondolkoztam rajta en is, hogy atalakittatni azt megfelelore, de vegul elvetettem az otletet.

Tieden hogy oldottatok meg? A gyujtaskapcsolo foglalatanak belso atmeroje lett nagyobbra esztergalva?
kb 10 perc egy esztergalyosnal megoldotta nekem ezt a problemat anno
Sajnos nem lesz. Azert is kerult elado sorba, mert az elso futomu projectem nem jott ossze.

Mivel 2006-os a motorom, ezert immos Z1000-rol kellett volna hozza felso villahid. Az egyik bontoban mondtak, hogy van nekik pont egy 2005-osrol, ami jo lenne nekem, de mire postan megerkezett hozzam sajnos mar 2003-2004esrol valo volt, igy pont nem jo.

Cserebe sehol mashol nem sikerult talalnom olyat, ami jo lenne, igy pedig kivitelezhetetlen volt a project.
Szo sincs ilyesmirol. Teljesen normalis eladas volt.

Valoszinuleg az eladasi statisztikakon is javitottam vele, mert hetfon raktam fel eladonak es tegnap mar vittek is.