Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Köszi! Leeresztő csavar gondolom valahol a blokk alján van.. Még nem néztem meg
hát nem igen,
meleg legyen az olaj amikor leengeded,
én otthagyom 30 percre legalább, oldal szendelen elég jól lefolyik,
szűrő csere, olaj vissza, 3,5 liternél beindítom picit,
amikor a szűrőben van olaj beállítom a nívóra ennyi
Köszi! Közben rátaláltam az infóra. Természetesen szűrővel cserélem. 2e...

Cserénél van valami extra amire figyelni kell?
attól függ olajszűrővel, vagy nélküle,
bár én mindig cserélem a szűrőt is,
nagy különbség nem lehet nekem a 2006-ba 4 lityit veszek és 3-4 deci marad, ha jól emlékszem,
sziasztok! Meg tudja valaki mondani, hogy a 2009-es z750-hány liter olaj kell? Köszi!
Igy legalabb nem jon csekk.
Nincsenek számok a magyar rendszámon :)
Király az a rendszám a miénknél is jóval kisebb
Sziasztok !
Jön valaki innen holnap "Kawa-Kanyar "gurulásra?
Sör-idő van!
Sajnos az Államokba nem érdemes magammal vinnem. Szállítás, vám, adók. Olcsóbb eladni és venni egy újat.
Én is 64ért vettem karácsonykor :)
Bukot, meg kb majdnem mindent motoros felszerelest szezonon kivul kell venni es mar is nem olyan draga. 90k-s bukot 60-ert megkapod. Baratnomnek februarban vettunk egy Shark RSI-t 55ert, most 85. :)

Amugy nekem egy Shark Vison-R van, szerintem eleg jo a zajvedelme, persze nagysebessegnel mar elkerulhetetlen hogy ne halld a menetszelet.
az a hivatalos...
ez kb ugy van mint magyarorszagon a rendszamtabla rogzitese, elvileg csak a gyari felfogatasi pontokon lehet ugye de ha rendesen lathato akkor nem csesztetnek erte. itt ugyanez a rendszammal. erdekesseg kepp itt a rendszam muanyag, es barmelyik szervizbe ahol muszakiztatnak tudnak nyomtatni kb 2 perc alatt. atszamitva kb 2000ft :)
óóóóóóó ez igen, faja
akkor a hülye turisták minek jönnek ide azokkal a vágódeszkákkal,
bár nagyon nem figyeltem de csak nagyokra emlékszem
csak csunya sarga...
van abbol is kicsi, szep kis 1 vagy 2soros....mint a gixeremen van
húú baszki most jut eszembe az angol rendszám akkora mint a gyúródeszka
na, és jobb kormányos lett
latod, en hoztam magammal, jovo heten kapja az angol rendszamot :D
Jó is az. Tudod, nekem is megvan még az űrhajós bukóm. Csak most már KawaZöld.
én nem vagyok finnyás, szeretem érezni amit csinálok
annak idején Kiskőrösivel kezdtem, aerodinamika meg csend, biztonság bazz hírből se ismerte és örültünk hogy van,
Köszi(tibboy, Roys, freon)!
A gyertya 2720 Ft / db a nagyvason, tehát 11e a négy, most volt 48ezres olajcsere, ugyhogy csere csak legvégső esetben

A másik amit nehezen értek, hogy üléspúpot miért olyan nehéz találni a kis Z-hez, hisz megeggyezuk az első ezressel és egyezik a 636-ossal is...eBay-en van de inkább kézből venném, ki tudja azok milyen minőségűek...
Ja, ez igaz, már csak az árával kéne valamit csinálni. Te is azért használod a HJC testvérét. :-) (Az Icon a HJC amerikai cége).
szeva
ha csendes túra sisakot szeretnél, vegyél 1 schuberthet
unalmasan csendes,