Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

HJC-AC11SHIVA amit hosszabb utakon hasznalok, de a regebbi modelu SHARK amit futkosasra szanok jobb...a HJC maszik bele a kepembe annak ellenere, hogy xs-es
AGV-t hasznalnak a barataim, es mondtak, hogy zajos..
Azt biztosan nem. Hogy eladjam, az csak akkor következhet be ha elhagyom az országot.
láthattam a te motorodat, hogy eladó?
Így van, én is ezt nyúzom.
nekem ilyen van: AGV STEALTH SV track
http://www.motopointchapeco.co...

ez sportosabb bukó és így zajosabb. Ha hosszú távra megyek akkor füldugót rakok. 120felett már susog rendesen. Alatta nincs gond.

Van a hátulján az a kis "szárny" ami miatt vagy a forma miatt nagy sebességnél se rázza a fejedet. Kényelmes, karbon kompozit héjszerkezet, beépített napszemüveg.

90ezer. Ami soknak hangzik, de hasonló paraméterekkel bíró sisakok is ennyibe kerülnek.
Hello

Nekem HJC FG15 van és ez szélcsatornába fejlesztették és sztem nagyon jó minden szempontból kényelem, zaj, ár, biztonság stb.......
Robisnak is ilyen van és ahogy olvastam ő is meg van elégedve vele!
kínálat van már belőle bőven!

http://www.hjc.hu/index.php?cP...

remélem tudtam segíteni!
Sziasztok!
A kerdesem az lenne, hogy vane olyan sisak amelyiket kimondottan csupasz gepekre keszittenek? Ledobja a szelet, hogy ne tolja a fejet hatra, es tart a pofacsontnal, hogy ne erje az embe rooa a plexit tartos nagy sebessegnel, es meg a vedelem is atlagon felulli... ugyebar azt mondjak, hogy olyan siskat vegy amennyit er a fejed.
Koszi!
a 636-on kb. 50-52 ezer után hajlamosak beszarni a gyertyapipák. nem egyedi eset, a Z is szenvedhet ettől...
csak szerencse és türelem kérdése... a 636-ra egyszer vicces áron tudtam volna Evo rendszert venni használtan... de ha nem is Akra, akkor más márkát találsz olcsón... nekötöszködjééééééél ;)
Hali.
Mielőtt kicseréled a gyertyát nézd meg a gyertyapipát amikor kiszerelted dugd rá a gyertyára és ha könnyen letudod húzni akkor azzal van a baj, nincs kontakt, én ugyan így jártam.Elkezdett dadogni hidegen nem ment 1 henger ilyenek, a pipában lévő kis rugó már elrozsdásodott és nem fogta a gyertyát ezáltal nem volt szikra csak melegen.De én megbütyköltem mivel darabja 4000ft.
azt lesheted hogy ilyen akra rendszert kapsz olcson ebayen :D
Akkor kezd a gyertyával!Nekem is ez volt csak már 22 000-nél! NGK CR9Ek jár bele!Kicsit szopós(de nem nagyon) kicserélni!Sok sikert!
hy! nekem egy 04-es 750-esem van, kb fél éve vettem és most már igencsak szembetűnő, hogy nagyjábol egy hét állás után(garázsban) úgy indul mintha nem kapna szikrát az összes heger, tehát csak kép három henger müxik és ugy remeg mint egy SV(nem szeretem a kéthengereseket...), az lenne a kérdezni valom, hogy mi okozhatja ezt, esetleg vmi tipushiba. most lépte át az 50e-t még nem volt elvileg gyertya csere(elvileg).

Eddig injektor tisztitot probáltam ez átmenetileg megoldja a problémát, de az egy hét állás ennek is betesz.
Kategóriatárs,konkurencia satöbb.Street triple. Csak nem R-es.................sima.Majd lesz.Ha az ebay istenei kegyesek.
melyik gépre gondolsz pontosan? a Z-nek nincs is ellenlábasa :)
Szia!
Egy alig használt tomaselli van bordóba ha érdekel.5eft az ára.
Bocs a beleszolasert de most tesztelem a mit kapok 200 dollar ert ebayen tekeszkoppar gyanant.Remenyeim szerint be fog igazolodni hogy kus penzel es nemi kezi munkaval utos jargany faraghato.Igaz nem Z hanem az ellenlabasa.
ebayről simán összevásárolod az alkatrészeket használtan annyiból... ki lehet fogni brutál jó vételeket, csak résen kell lenni. Nyilván nem 250 Ft-os dollár mellett, de megoldható.
miért, nem logikus a régi motorokat összetenni az újjal? Pont az a lényeg, hogy indokolatlanul drágák az újak a használtakhoz képest. 2 milla is lehet a difi, ami elég durva, és annyit egyik sem tud pluszban...
Hátigen ezen nagyot néztem én is. Nekem sem 20 000 Ft volt az eleje,pedig bontott.
ott az igazsag a vegen :)
ha jot akarsz csinald magad :D

mondjuk azt megneznem hogy 2-300 bol hogy kerul ra a full akra rendszer meg a zx6 futomu elol-hatul de tenyleg, mas nem is kell
Ez az összehasonlítás nekem csak arra ad következtetést, hogy 2004 óta talán most tudtak egy olyan motort összedobni mint a Z.
Nekem mondjuk rogton megakadt a szemem rajta, hogy a szegeny 2004-es Z-t hasonlitjak olyan motorokhoz, amit 2010/2011 ota gyartanak csak egyaltalan.
Köszi-köszi
Ezt olvastátok már? Szerintünk jó lett ;)
Nagyteszt › Yamaha FZ8 vs. Suzuki GSR750 vs. Kawasaki Z750 2004

http://fastride.hu/index.php/h...