Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Helló! Van még néhány új Bering női dzsekim fórumosoknak 10e Ft-ért, ha valakit érdekel!
Csak nem engem emlegettek?
Most olvasom az utóbbi napokat vissza.
Nekem nem volt hozzáállítva a vezérlés, sem PowerCommander, így a teljesítmény, mint utóbb kiderült nem hozta azt, amit kellett volna, nem harapott úgy ahogy kellett...
Ennek ellenére az alsó fordulatszámtartomány kifejezetten jó volt.
Igaz az enyémen a rendszer konkrétan a Z1000-hez volt s nem zx9-eshez, amiből a blokk ered.
Kisfranky egyébként ismer engem, egyelőre távolról...
Megvan még a két gyári kipufogóvégem szinte használatlan állapotban, ha kell meg tudunk egyezni...
Sziasztok!

Szinkód ügyben szeretnék segítséget kérni.
2004-es z750 piros.
A Szám :D 06 30 5073027
Helló! Eladásra került 2004-es Kawasaki z750-em. Egy első fékpofa szett megmaradt. Ha esetleg valakit érdekelne hívjon! Zsír új, bontatlan csomagban!
Braking 782CM55
Ap racingben tudok segíteni.

Tudom nem ezt keresed, de hátha érdekel.
Sziasztok! Ferodo FDB2048P és 2049P (ha jól néztem ezek kellenek 2004-es Z750-hez) fékbetéteket tud valaki jó áron szerezni? Ha igen, akkor mennyibe kerülne? E-mail címem az adatlapomon. Köszönöm előre is!
nem azért írtam mert az volt, hanem mert 4 az 1-ben Z1000-ren és hátha hasonló a cső elrendezés,
mivel más csövek és áramlás miatt aggódik kisfranky,
szerintem feleslegesen, én feltenném utána próba ha nem tetszik,
ráér 1 motordiagnosztika,
orvendek, hogy szerencsesen megerkeztetek, es a mielobbi viszont latasra
az zx9 rendszer volt?
Ismerem, köszi! :)
jaj lemaradt TomLamb, de talán ismered is,
nézd vissza az adatlapját talán még fenn van a kép,
van 1 cimbim, neki komplett muzzy rendszere volt a Z1000-sén,
de ő annó úgy vette, és időközben már eladta a motort
Azért irtam ide, mert úgy emlékszem valakinek van ilyen megoldással fent kipufogó. Illetve külföldi fórumon tuti van!
na látod ezt nem tudom
ez elég necces téma ha lehet próbáld ki és kiderül,
vagy kérdezz a kipufogós fórumon, hátha ott van szaki,
Hi!

Az tuti, hogy fel lehet rakni, csak a gázlengést nem változtatja meg?! Mivel teljesen más a 2 leömlő.
hali
évjáratot nem írtál, de a régi 2003-2006-os Z 1000 és 750 blokk is a ZX9R-nek a blokkja csak alá és fölé fúrva,
amennyire én tudom 1 az 1-ben,
tehát elvileg felszerelhető ha csak nincs valami szar útban
Sziaszok!

Volna egy olyan kérdésem,hogy egy Z1000re tudtommal fel lehet tenni a zx9r leömlőit! Viszont ezután illendő volna hozzá is állítani a motort a kipufogóhoz?! Vagy a teljesen máshogyan kinéző leömlő nem probléma? A válaszokat előre is köszi.
Helló Béla! Nem gondoltam volna, hogy egymásbabotlunk ott, tényleg csak egy kávéra és egy kis nézelődésre álltunk meg Farkaslakán. Nagyon szép környék és az út is hibbátlan arra. (igaz vannak helyek ahol képben kell lenni).
A munkáid előtt pedig tényleg le a kalappal, a turáni tölgy különösen jól sikerült...
Remélem mihamarabb visszatérhetek a Hargitára, nagyon megfogott a hely. Sajnálom, hogy nem tudtunk többet dumálni, nade majd legközelebb...
Azt akartad írni szerintem, hogy meleg (már ha van pöcse)...
az egy köcsög fajta csavar.
Illetve még annyi, hogy nem "sima" torx az! Hanem olyan aminek a közepén van egy pöcs!
halihó kawás szaktársak! kellene gpz 1100-hoz alkatrész nekem 83as hoz! ha valaki tud valakinek blokkot elfekvőben, kz-jét vagy gpz-jét, akkor irjon már rám mert mostmár nagyon elvonási tüneteim vannak! hengersor érdekelne komplett vagy csak perselyek is de jöhet komplett blokk is, nem baj ha be van álva!köszi fiúk előre is!
Nah, sziasztok!

Úgy gondoltam leírom,h mi volt a tünet és mit csináltunk.
A hiba abból fakadt,h nem akart elindulni a motor illetve csak akkor ha balra becsuktam a kormányt.Mivel mostanság "sokat" járok vezetés technikai tréningre és nem olyan régóta van fent fém fékcső a motoron ezért arra gyanakodtam, h valamit "elreszelt". Viszont miután levettem a fejidomot akkor nem látszott semmi. Miután forgattam a kormányt nézegettem h mi is lehet a hiba forrása. Ekkor rátaláltam :) a gyújtáskapcsolóra, és miután leszedtem a "fedelét" akkor látszott,h egy szürke vezeték a forrasztásnál elszakadt. Blankolás, forrasztás és indult pöccre! :)
Attol fugg, hogy mit szeretnel csinalni. Ha a gyujtaskapcsolot szeretned kiszedni a helyerol, akkor nem ez a ket csavar lesz a baratod.