Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

elvileg stimmel de azert nem art elotte megmerni a telo/ tengely atmerojet ill. a fekek is masok
Köszi!
Amúgy az totál stimmel bele, vagy azért valamit faragni kell rajta?
szia,

ez rendben hogy te is leírod hogy 52-ért rendelted,de még mindig nem derült ki hol is van ez a titokzatos eredeti új hűtő.

üdv,P.
ja, bontoban vagy ebayen siman kapsz bele olcson ket telot egy zx6 bol es sokkal jobb mint a gyari :)
Kawasaki Er6n-re ( 2009-es modellről beszélek) új hűtő valami 160 körül mozog szal annyi biztos megvan.
Szarügy koma
Sziasztok. Nos,én is épp a hűtőt fogom lecserélni, mivel sikeresen kilyukadt,egy kis kavics került a bordák,és a ventilátor közé... Kellemetlen helyzet volt,főleg mivel kiránduláson ért,de megoldottam,hogy hazajöhessek.Most rendeltem a neten,kb 52 ezer Ft-be jön ki postával együtt. A boltban azt mondták,újat küldenek. De voltam egy márkaboltban ,ahol kb 150 ezerbe jönne ki...
Tiszteletem!

Segítségre lenne szükségem.
Arról lenne szó, hogy van nekem egy '08-as Z750-em és egy előző balesetből adódóan a bal első villám nem az igazi, mondhatni hogy cserére érett.
Az lenne a kérdés, hogy szerezzek bele egy gyárit, vagy milyen megoldások jöhetnek még szóba, mert itt olvasgattam már hogy a zx6-é jobb.
Ha valaki tudna ebben segíteni, azt megköszönném!
Igen gyárinak néz ki bele van írva hogy Japán. Közbe rá jöttem hogy gumi bakok is vannak benne,nekem az is hiányzik. Csak a műanyagot kaptam. Holnap fel hívlak ha zavarhatok. Köszi
Szia!

Újban tudok segiteni! ha gyári a pupod!
Azt persze elfelejtettem írni hogy 2005-ös Z1000-ről van szó
Sziasztok

Ismét a segítségeteket szeretném kérni,végre megjött az üléspúpom csak elfelejtették írni hogy a zár és a tartó fülek nélkül küldik.Ha valakinek heverne otthon egy hátsó ülés lehet balesetes is, vagy akár mi más ötlete van kérem írjon.előre is köszi.Szép hétvégét mindenkinek
szia,
Szia

látom azt írod, hogy 52e az új hűtő ára,elárulnád hogy hol,mert nekem a gyári hűtőre nem ilyen árat mondtak.S mivel nem ilyet árat mondtak,így érthető hogy az ép, jó állapotú bontott gyári hűtők ára 55-nél kezdődik.

üdv,P.
Amúgy poló meg pulcsi érdekelne női méretben is !Csak ne nindzsás mert ez nem megy a Zé hö
Akkor ez nem kínai hamisítvány!Hanem magyar!
Ha megvan ne tartsd magadban :D
Kawa-Szakik!
Személy szerint már régóta akartam magamnak Kawás ruhákat csinálni, de most jött el az ideje...
Lesz kapucnis pulcsim, galléros pólóm és sima vagy hosszú ujjú póló.
Érdekelne valakit még ilyen?
A pólók 4-5000 Ft, a pulcsi 7-9000 Ft körül lesz talán. A hátára még nem tudom mi megy... Valószínűleg egy nagy Ninja felirat és semmi más...
Minden cumó szuper minőségű alapanyagra menne...
akit érdekel dobjon mailt!
hegedus.gabor - kukac - fastride.hu
Üdv. freon
Sziasztok!

Valaki színkód ügyben tudna nekem segíteni?Van egy Z750 2006 évjáratú motorom.A kuplung fedelet akarom újra festeni,de nem találok hozzá színkódot:(
A szín nevét megtaláltam.
Hazel Brown Metallic Paint for Engine colour

Előre is köszi,ha tud valaki segíteni
Laci
Hello!
Tudnál egy árat mondani?
email: palotasi.zxr.tamas@gmail.com

Üdv

Tamás
Ertem.En is akkor jottem ki a motorral.Vigyazz a zsarukkal,kipufogo,gumi,rendszamtablara gondolok.majd dumalunk es mehetnenk egyet ha lesz kedved.Bar idom nekem sincs sok,sajnos.
igen, 24-én kihoztam már szerpentinezgettem kicsit de még sok időm nem volt motorozni
hello

írtam neked emailt.
Sziasztok!
Ha valakit érdekel Z750-re/2004-2006/ Kappa csomagtartó+doboz,oldalkonzol+dobozok hívjon! Motorcsere miatt megválnék tőle. Képek az adatlapomon.
A narancs Ze mindent visz .
Sorry.
GA kint van mar a motorod?
Köszi holnap felhivom, remélem lesz !
Ricsi Bontóban tuti van!