Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

kb mennyibe fájna ezt nekem ha rászánnám magam!?
Hat elég budos az mar szent...

Par éve voltam úgy (kawa er-5), hogy átmentem egy repülő zacskón, ami pont előttem landolt. Nem néztem tükörbe, hogy elhagytam-e csak a következő lámpánál néztem nagyot, mert a zacskó mint kiderült feltapadt a kipufogóra, és amikor megálltam nem kis füstöt kezdett el engedni.
CR9EK a belevaló. Én 20ezernél cseréltem ki őket, de még az is ment volna.
Nem kicsit besz...tam. Még az is eszembe jutott, hogy valami állat beköltözött, és épp égetem. Embertelen dögszag volt.
Hehe, ezzel en is igy voltam elso alkalommal. :)
Raadasul varosban ahol is kevesbe van hutes, piros lampanal gozologtem, azt hittem kigyuladtam.
Sziasztok.
Z750S gyertya cserével kapcsolatban lenne kérdésem.
A kézikönyv azt írja hogy 12ezrenként gyertya csere.
Itt a fórumon viszont olvastam, hogy akár 24-30 ezerig is használható.
Túlzás a sűrű csere?
Illetve milyen gyertya kell bele, mert az NGK szerint BR6ES
http://www.ngk.de/en/product-f...
Máshol meg NGK CR9EK gyertyát írnak?
Köszi!
OK, köszi. Benne vagyok!
Ja, amúgy ha van kedved, vmikor összefuthatnánk, szívesen megnézném, hogy hogy néz ki a motor
Nopara. Minden motornál előfordul, és ahogy írod, por + víz + dzsuva elkezd égni és párologni a hűtőről és a kipufogó leömlőjéről.
Megosztanék veletek egy érdekes szitut. Kb másfél éve van nálam a moci, de még mindíg megúsztam az elázást vele. Ma reggel viszont belenéztem. Menet közben a megállásoknál, és a megérkezéskor is brutál büdös égett szag áradt a motorból. Idióta módjára körbeszaglásztam a gépet, és arra jutottam, hogy valahonnan a hűtő környékéről jött. Közben langyos víz folyt le belőle, bár az lehet, hogy az esővíz volt ami felmelegedett és éppen ott csorgott le...Van ötletetek? Fontos infó az is, hogy kb egy hónapot állt a motor, és jól beette a por, plusz ehhez jött az ázás (ami nyilván nem olyan igénybevétel mint amikor lemosom). Lehet hogy kilyukadt a hűtőm, vagy valami tömítés füstölt el anélkül hogy erről visszajelzés lenne?
Z750, 2007
szia,

Köszönöm az infót,bár ránézésre nehéz megállapítani,de tekintve,hogy honnan rendelted feltételezem ez cseh gyártmány.
Jelenleg a csehekről illetve az angolokról tudok hogy utángyártanak népszerű modellek hűtőit,nyilván innen a feltételezés.
Ez persze nem jelenti azt,hogy nem megfelelő a minősége, de nyilván nem eredeti.Persze meglepődnék ha eredeti lenne.Használd egészséggel.

üdv,P.
2006, 636 telók, féknyergek, sarvedo, kerek, fektarcsak,
z1000 alsó+felső villahíd, fejidom
kérdezénk! a te z-be milyen telok vannak? z1000-é? gondolom a komplett eleje! (kerék, tárcsa, fékek, sárvédő, villa,)
nagyon korrektnek tunik
Oki, én speciel erről az oldalról rendeltem:
http://www.abmoto.cz/cz/e-shop...
1-2 hét mire lejön.A képen nem éppen valami elragadtatóan újnak tűnik,de majd ha megjön,okosabb leszek.Beszéltem is velük,megnyugtattak,hogy új. Hát remélem is... Meg visszaküldhető 2 héten belül...
Ha érdekel valakit keressen!
Z 750 S-hez valók!
Már vettem egy ilyet: http://www.superzone.hu/php/up...

Nekem bejön. Ez a stílus tetszik.

bukót meg shoxban vettem barátnőmnek.
Hi én is kesztyűkeresőben vagyok, szerintem körbe kell nézned a boltokat. A shoxban az van, amit a honlapukon is megtalálsz a többi helyen vannak jó lehetőségek, de egyik sem volt a méretem. Amúgy szerintem én webshopról fogok rendelni.

üdv
A plexi, mennyire, es meddig(km) vedett a szeltol
most ertunk haza a MAN TT rol, itt van par kep :)

Z tura modban :P
Ne is mond
Nincs időm semmire
Neked mi lessz a következő paripa?
Köszönöm a válaszokat, akkor ráindulok a témára!
Köszi!
Mikor hajtottad Te ezt a gepezetet meg utoljara?

A kepekrol is latszik, hogy vastagon all a por rajta.
Nem kell faragni a telószáron , de a fékék radiálisak,elsőkerék tengely átmérője vastagabb(ezt másik csapággyal vagy kerékcserével orvosolhatod) elsősárvédő cserés.
Ha cseréled akkor sokkal jobb motorod lessz futóművileg!
Én nem bántam meg az biztos