Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nálunk kocsikulcsnál volt már ilyen. Egyszer nem a szokásos módon érhetett földet mikor elejtettük és onnantól az a kulcs kuka volt. Persze azóta több kulcs is leesett, de mind müködött. ez csak egy ötlet. nem ejtetted el?
nem, nem jellemzo hogy elromlik egy immos kulcs.
de teszteld le a masikkal es akkor kiderul :)
A kerdes, hogy vajon cseszodhet-e el a kulcs vagy nem. Marmint gondolom igen, ha mondjuk egy ipari magnes kozelebe rakod. :) De nekem semmi olyan helyen nem volt, most nem vagyok otton szoval nem tudok tesztelni, de az is lehet, hogy a potkulccsal csak veletlenul indult be. :S
Jovoheten meg probalkozom.
az a kis gyuru ami van a gyujtaskapcsolon az az immobod antennaja.
radio frekin mukodik es az olvassa le a kozeleben levo kulcs kodjat.
ha az a kod ugy van neki elmentve hogy elfogadja akkor elindul a verda, ha nem akkor nem. kb ennyi. a kulcsoknak nem kell "sajat" aramforras, a motor csekkolja a kulcsot, nem forditva.

ha szeretsz olvasgatni (angolul) link
Akkor légyszi magyarázd már el nekem, hogy hogyan működik?!
elem? ez nem taviranyito bazzz
valóban!speed ikon probléma megvan!MOTOR CSEHK lehet szerviz még nemtudom!köszi
A 3-1-ig tartó képen egyértelműek az ikonok.

link
kössz rendes vagy! de sajnos erröl az oldalról nemtudtam meg hogy mik azok az ikonok amik nekem villognak a müszeren!
Talán itt.

Kigugliztam 3 perc alatt.
sziasztok! segitséget szeretnék kérni!kis z-ém van koso rx 1n gp tuning km órával sajnos nemismerem a kezelését a müszernek valaki nemtud felvilágositani ?
Ha a pótkulccsal tökéletesen működött akkor az immobiliser a felelős, mert a kulcsban lemerült az elem...
Háát elkeltek a kipuffok, de maradt pár típus specifkus bekötőcső, ha valakit érdekel bagóért . Ha valaki szeret barkácsolni, vagy már van neki dob, csak a bekötőcső hiányzik stb. A cucc vadonat új, nem volt még mocin és a dob felőli cső átmérője 49mm/52mm ( külső/belső)

Z750(S) , nem tudom melyik típushoz, gondolom 2005 és környéke ( lefelé/felfelé pár év ), aki ránéz, szerintem tudja.

5 pénz, és ebbe már a posta is benne van .

jedis@freemail.hu
jatenyleg, emlekszem en sem ertettem az immo miert villog :)
Szerencsere csak 1szer lattam mukodes kozben a borulaserzekelot, de emlekeim szerint akkor nem sotetult el a muszerfal, az urest jelzo lampa is vilagitott, es az immobiliser mukodeset jelzo piros led is hevesen villogott.
van egy borulas erzekelo a hatso kerek elott, azt nezd meg, ha jol emlekszem ha az bejelez akkor is sotet marad/megall
Sracok,

Az inditokulcs bekrepalhat? :)
A tortenet ott indul, hogy kb 2 honapja, elakartam indulni a geppel de egyszercsak eltunt belole a szikra, ugyertem total sotetseg, gyujtas eseten is total sotet volt a kijelzo. Ekkor megneztem a "fo csalakozot"(ahol a 30A-s biztositek is van), szethuztam, biztositek rendben, osszedugtam, elindult a gep. Ekkor ugy gondoltam lehet csak szetrazodott, kontakt hiba, barmi... Azota eltelt ket honap mentem is vele 3-3500 km-et. Aztan most hetvegen megint eljatszotta ugyanezt. Tortenet hasonlo, fo csatlakozo szethuz , osszedug, gep elindul.
Tegnap melobol hazfele jovet megallt menet kozben a gep alattam, eddig mindig indulaskor volt a gond, hasonloan cselekedtem, fo csatlakozo szethuz, osszedug, elindul a gep, aztan fel perc mulva megint lehal. Fo csatlakozo szethuz, osszedug, megint elindul a gep... ket perc mulva lehal. Na itt mar gondoltam, hogy ez nem csatlakozasi hiba lehet, ma hazahozattam a gepet trelerrel.
Mi okozhat ilyen hibat, ha jolsejtem az immobiliser ilyesmit csinal, total elveszi a kraftot a gepol(remelem nem mondokhulyseget). Ha szethuzom a focsatlakozot akkor meg gondolom resetelodik az elektronika?!
Na ezen toprengven lementem ma a garazsba a potkolcsal meg a master kulccsal. Ne feledjuk hogy a gep ott allt "tok sotet" allapotban, delutan is forgattam benne a kulcost de semmi. Na most este belerektam a potkulcsot, elfordiotttam s lon vilagossag, elindul a gep.

Szoval mi a bubanat van? Elromlott a kulcs amit eddig hasznaltam? Bekrepalt a kulcsfelismero cucc vagy az immobiliser? Hogy lehetne ezt kideriteni?
Igy most nem nagyon merek elindulni sehova, max Bp-n belul. :S

Otlet?
Sziasztok!
Esetleg valakinek van 2006os Z750-eshez egy ilyen szettje eladó?
- vezérlőegység
- gyújtáskapcsoló
- immob. gyűrű
- kulcsok

Sürgősen érdekelne :)
Köszönöm!
Akrapovic Slip-on.
Gyári légszűrő van benne, commander nélkül.
Commanderrel gyári programmal rosszabbat ment.

Elvileg 5.-ben óra szerint 228-230 km.-et ment.
4.-ben 208-210, de 200 felett csak lépésben éri el, 2-3 km kell még letilt.

Ez 2. fokozatban is érezhető, hogy hiába forgatom 6000-nél a legerősebb, és utána gyengül. (Z 750 simán megelőz)

Köszönöm a segítséget.
Kipufogó milyen van rajta?
Milyen új légszűrőt tettél bele?
Először próbáld ki a gyári szűrőt visszarakva.

Tapasztaltam én is hasonlót, mikor a térképeket próbálgattam a PC-n.
Próbáltam én is "economy mód"-ot, nem is fogyasztott annyit, de nagyon nem is ment. (És leginkább magasabb fordulaton lehetett érezni, hogy nincs ereje.)

Ha a gyári felszerelésekkel sem megy jól, akkor szerintem a Map, vagy az Air sensor lesz a bűnös.
Ha a gyárival jól megy, akkor PC-t neki. (szerintem sok levegőt, kevés benzint kap)

Z.

Ui. Amúgy mennyit kellene mennie 5.-ben? (Én sosem próbáltam még - és nem is vágyok rá - hogy elforog-e tiltásig)
Köszönöm a segítséget, ha van még ötleted már ha nem ez lesz,
szívesen veszem.
Nagyon el van dugva és a külső levegőnyomást
Benzincső rendben.
Nem találtam benne szenzort....
Mit csinál az a szenzor?
Az ferokidom végében úgyemléxem jobb oldalán van egy szenzor jön ki belőle egy kis gumi cső nézd meg nem raktál-e egy rongyot a környékére vagy eldugult a csöve.
Még nézd meg a pillangószelep szenzort!A legegyszerűbb ha kölcsön kérsz.Meg a légszűrőt nézd meg rendesen kap-e levegőt.