Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ha mesz vele akkor meg attol fugg milyen meleg van, volt amikor nem tudtam 60 fok fole menni olyen hideg volt. Nyaron dog melegben meg siman 80 menet kozben is es ahogy megallok egy piros lampanal mondjuk mar megy is fel....
palyan meg 100 folyamatosan :D
ok, de ha már bemelegedett mennyinek kéne lennie? 60-70 vagy 70-80, vagy 80-90?
az uzemi hofok 40-105ig kb, ha jol emlekszem olyan 103-104 nel kapcsol be a venti
Azert ez nem lett annyira szar, mint egyik-masik ilyen atepites.

En szemely szerint elfogadnam, ha hozzam vagnak.
Hello!
Valaki megtudja mondani mennyinek kéne lennie z750(2005) motornak az üzemi hőfokának?
Illetve alapjáraton mennyi töltésnek kéne lennie?
Háj!

Az enyém is így állt...itt zalában nem baszogattak érte, de ausztriában egyből.
egy havernak a zx6 egy verebet kapott be...viccen kívül. lehörgött tőle a gép.
De csak egy kicsit... :D
Ezt joesetben a helikopteres egysegek tudjak csakmegnézni :D

Viszont a M3 bevezetőn a városon belüli lámpás kereszteződésnél a palánk mögé vannak bebújva a mocskok majdnem minden nap... Mondjuk téged ez nem érint. :D
Szia!
Én úgy tudom, hogy a rendszám 25 foknál jobban nem lehet megdöntve.Ezt vizsgabiztos mondta nekem, mikor vittem a motoromat műszakira.Nekem is meg van döntve, de alu. tartó van hozzá és így gyorsan hajtottam vissza rajta egy kicsit.Miután levizsgázott visszahajtottam.Na de azért nem olyan durva mint a tied, nekem még nem szóltak érte a rend őrei.
Arra pedig vigyázzatok hogy magát a rendszámtáblát ne hajtsátok meg, mert a rendőr ezt a helyszínen leveteti a motorról és lehet újra vizsgáztatni.Mivel a rendszám a Magyar Állam tulajdona és rongálásnak minősül.(szoktam szolgálatot adni rendőrökkel és ezt ők mondták)
Hát ha így állt a rendszám, akkor ne csodálkozz. A jogszabály szerint a rendszámnak a hátsó villával 90 fokos szöget kell bezárnia. Ha jól tudom. Minket is büntettek meg ilyenért. Nem veszik szigorúan, de a tiéd az durva.
Hy srácok!
Story a köv állok egy főút melletti parkolóban,mert a havert vártam a motoron ülve bukó a kormányon és erre jön egy sünis autó megáll és kaptam egy laza 5ropis csekket de korrektek voltak hála istennek mert tudtak volna mibe belekötni, de most csak a rendszámom nem volt megfelelő helyzetben szerintük kicsit de tényleg csak kicsit volt feljebb állítva sztem nem volt ilyen vészes vagy igen na de mind1 e van úgy tűnik kell a píízzzz üdv mindenkinek és vigyázzatok magatokra
Nézd meg, hogy a légszűrőházba nem szívott e be valamit. Pl. elsősegélycsomag, rongy, stb. Az ülés alól. Volt már ilyen.
Motor letámaszt, autótükör elhajlít és közlöd vele, hogy legközelebb letöröd ha még egyszer meglátod a környéken.
Ha már sztorizgatunk:
Tegnap hazafele az utcánkban mar csak kb 200 m a házig... Előttem egy szőke no egy Opelban. Autó megáll az út közepén én utána vagy öt méterrel. Nezem, hogy ez vajon mit akar. Aztán, amikor láttam, hogy a tolató lámpa felgyullad mar tudtam baj lesz. Dudáltam, adtam néhány gázfröccsöt a hanghatás miatt, de hiába. Ha legalább belenézett volna a tükörbe, vagy tekert volna egy kicsit a nyakán (mondjuk ezen szívesen segítettem volna)...
A hölgyemény legyorsult ezen a öt méteren, hiába próbáltam tolni magam hátra motorostól. Egyetlen szerencsém az volt, hogy balra befordult, és csak az autó első kerekének a gumija, és a motor gumija találkozott, de így is majdnem elnyaltam.
Sziasztok!

Van valami ötletetek hogy miért dadog le a motorom kereken 9000 f/min fordulaton? 2004-es z750-ről van szó!(nem is tudom tovább pörgetni,csak ha nagyon eröltetem =benzinnel nem lehet gond ,mert több kúton is tankoltam már bele..)

előre is köszi!
Heló! jó lett a hűtőtakaró! épp illik a géphez! Le kell majd festeni mert kicsit elüt a szín, de passzol rendesen!
Köszi és nézd meg!
Köszi mindenkinek az együttérzést meg az alkatrész tippeket amint jobban leszek elkezdek érdeklődni.Most ugy is időmilliomos vagyok
thnx, egyáltalán nem veszem leszólásnak, pont az a cél, hogy minél több véleményt meghallgassak, hogy tanuljak belőle :D
az effekt az valójában nem régies effek, csak színelés, meg ez-az, és lehet, hogy emiatt tűnik kicsit tényleg elmosottabbnak a képe, próbáltam kicsit sötétebb, mozisabb hatást elérni.
köszi szépen
csaapi
Szia!

Nem leszólni akarom. Úgy olvasd :)

Az ötlet nem rossz, a szerkesztés minősége is jó.

Viszont szerintem reklám vagy teszt videónak rossz.
Régi film vagy milyen effekt miatt nem éles a gép.
Nem írtad volna akkor ki se találtam volna, hogy milyen moci.
Több kép kellett volna álló helyzetből. Körbe körbe stb.
kb enniy.
Sziasztok,
csináltunk egy tesztet, meg egy videót is a Z1000SX-ről, szeretnénk kérni a véleményeteket, főleg a videóról:
http://menetszel.hu/tesztek/ka...

köszi
csaapi
köszi szépen!
Jól látod ZX-10 R teló van benne Tokico négydugattyús fékekkel.
Most olvastam vissza a fórumot.....Roys, Night jobbulást nektek
jobbulást! átérzem a helyzetedet, mert van egy 3 helyen törött, összerakott alkarom a múltból.