Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

bizony...másodperceken múlik. a stoppie nekem is megvolt.
szerencsére nagy mákker vagyok, mert nem tört semmim.
2 ujj ficam, jobb felkar, jobb comb feldagadva bevérezve, jobb alkar zúzódott, hát, nyak, bordáknál és nagyrészt mindenhol rándulás, meg a térdeim kaptak, ott inkább a jobb, mert már csak azzal küzdök... 2x leszívták, mert folyton felvizesedik. még a homlokamon volt véraláfutás, aztán ennyi. de nem szakadt le belül sem semmi.
Koszi az infot!

Milyen telo van a tied elejeben? Ha jol nezem a kepeket, akkor ez nem a gyari.
Helló giszo

Jól olvastad nekem 2005-ös ezredesem van és immos.
Ez jo otlet, kawazsoltinak dobok egy e-mailt. Koszi!
Kawazsolti, vagy Kingmidas tutira tudja a választ keresd őket,
esetleg Tutu is tudhatja kb. olyan idős ezredese volt
hát
akkor ezek az első motorozások igen veszélyesek,
én is majdnem rá baxtam az első pár száz méteren
majdnem elütöttem 1 biciklis kis csajt,
megállt a kereszteződésben, mert neki kellett elsőbbséget adni tábla szerint is, én lassítottam mert /indexelve/ szerettem volna balra kanyarodni, erre a hülye kis picsa azt hitte átengedem keresztbe a főúton, csináltam hirtelen egy stopit
talán 20cm ha volt köztünk
Pont ezert erdekes kerdes ez.

Googleban hirtelen rakerestem es ket kulfoldi forumon is olyan emlitest talaltam, hogy a 2005-os Z1000 mar immos volt.

Talalta itt is egy 2009-es hozzaszolast, ahol egy kolleganak a 2005-os Z1000-e nem indult es immo-ra gyanakodott.

A kisebbik Z-be valoban 2006-tol kerult az immo, de a fentiek alapjan ugy fest, hogy a nagyobbik testverbe mar egy evvel korabban kerult.

Ha valaki tud tuti infot, akkor vevo lennek ra.
szerintem nem,
az biztos hogy a Z 750-en csak 2006-tól volt az,
szerintem a nagy Z-is
szia!

én tőlem már vettem a 3 évvel ezelőtti perecemnél.

http://www.sugomotor.hu/alkawa...

meg tudok egy pesti számot, neki egy raktár fullon van bontott cuccal: 70/585-0436
itt vettem anno felnit.
Valaki nem tudja veletlen, hogy a 2005-os Z1000 immobiliser-es volt-e mar?
Én máj. 1. napsütéses délutánján, gondoltam 20 km-es körzetben meglátogatom a kedvenc kanyarjaimat. 2 blokk megvolt, a 3.ban rábasztam. 2 S-kanyar, amely között kb. 250 m majdnem egyenes van. én jöttem ki az egyik S balosából, a Transporteres szintén szembe a neki balosból...vágta le a kanyart az én sávomban. egyből bevillant itt vmi gáz lesz. volt is, mert maradt a sávomban, akár egy angol, telibe velem szemben. satu fék, de láttam frontál lesz, fék elenged menekülés balra...erre a gyökér még a felező felé húzta az autót. lekaptam a tükrét, majd meglökött, beszitált és irány az árok. padkán ledőltem úgy 100al, aztán több mint 100 méter freestyle akrobatika. (akár a Eurosporton) majd terpeszülésben megálltam, még érkezett a motor amit levettem fejjel és jobb alkarral.
nightclubber@lajt.hu

ha kell majd adok számot is.
A cucc Turán ( Hatvan mellett van). Amúgy Gödöllőn dolgozom, és néha megyek fel pestre is.

Üdv
Jedi
szeva Roys
jobbulást kívánok
alkatrészbe sajna nem tudok segíteni,
de ha szükséged van tanácsra, segítségre rehabilitációban, egészségügyi dolgokban jó vagyok segítek szívesen,
városon kívül mentem az ut jobb szélén egy lovas ment a bal szélen egy biciklis kettőjük között elakartam gurulni és elém fordult egy biciklis és nem tudtam megállni, de kikerülni sem így elkaptam a bicikli első kerekét.2 hét2 nap 2 műtét után ma engedtek végre haza.tört a jobb lapockám, kulcscsontom meg 3 bordám.
Hello! Tudnál dobni egy elérhetőséget?
Roys, Night
Mi tökömet csináltatok?

Én április 5-én hátulról "belegurultam" egy Audiba. Hüvelykujjtörés meg egy két apróság a motoron, szóval viszonylag olcsón megúsztam.
Veletek mi történt, ha szabad kérdezni?
hello

ELŐSZÖR IS JOBBULÁST KÍVÁNOK! gondolom kijöttek eléd ha ennyire lezúztad az elejét!

napokba láttam, a hirdetéshez semmilyen közöm sincs!

http://www.kepesmotor.hu/kawas...

remélem tudtam segíteni
Oke, irtam emailt.
ja...az ára: 8.000 Ft
Sziasztok!
Ha vkinek szüksége van kuplungbovdenre, kérem jelezze.
Kawasaki z750 2007-
Tartalékban volt itthon, de a vasam TK lett, tehát már nincs rá szükségem.
egyáltalán nem sürgős fél évre kivontam és az idén nem is igen ülök rá ha megtudunk egyezni akkor vevő vagyok néhány dologra.írj email-t ott majd részletesebben is megbeszéljük esetleg még telefonon is értekezünk!
En pont most tervezem a motor gyari elejet kicserelni ZX636-bol szarmazora.

Ha ezzel megvagyok, akkor nalam lenne elado villahid, telopar, felni, fektarcsak, feknyergek.

Mennyire lenne surgos neked ez az egesz?
komplett motornak az eleje kerék, telók ,fejidom,sárvédő,műszerfal,lámpa.az első kerekem az küllőstől mindenestől kiszakadt a telók behajlottak a kifufogóig nem szép látvány