Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Az "E" betű is a megfelelőséget hivatott jelezni, tehát hogy megfelel a dob az EU által támasztott homologizációs követelményeknek.

Gyári kipufogókon mind rajta van, kötelező feltüntetni, akárcsak a dB értéket.
... és ha dBkiller van "e" bötü, papír nincs?
köszi az infót!
köszi: akkor nem kockáztatunk.
1470 a jegy. ezen nem érdemes spórni ha pályán akarsz menni.
egyszer kamionra nem vettünk. nem csak autópályán kell rà! 3000 valamennyi a jegy. büntetés meg 70valamennyi volt ha 3napon belül fizetjük. ha nem akkor mégtöbb
szerintem ne kockáztass, ma voltam Kecskeméten, mobil matrica kontroll legalább 2 volt, 1 trafi, és telepített matrica ellenőrző is van
Hali: Van e valakinek tudomása azM5 ótopáján menyi kameravan mennék Dunakeszire meg érie kockáztatni
Hát köszi a segítséget srácok, akkor marad egyelőre a gyári felállás
Hi!
Kawaskiban nem modosítható a gyári térkép csak Commanderrel sajnos.
Köszi!
Szerintem a gyári ECU és a befecskendezés biztos nem állítható,
az első ülés alatt kéne, hogy legyen 2 db doboz.
Arra gondolsz?
Nem.

A gyari ECU-t szerintem nem lehet ezekben irni.
Aham . A második fele picit kétértelmű nekem, tehát a gyári is átírható ?
Igen. Nem.
Sziasztok!

Lenne egy olyan kérdésem, hogy van egy 2007-es z750-m.
Jelenleg van rajta egy Leo Vince GP style slip-on és gondolkodok egy sportlégszűrőn is. Szerintetek ilyenkor hozzá kell igazítani befecskendezést? Ha igen, akkor ez csak Power Commander és társaival lehet megtenni, vagy valahogy a gyári is átírható?
szeva
én úgy jártam pár éve, pihenőbe be, papírokat elkérte de csak átfutotta, előkapott valami antenna félét amit kihúzott, oszt nemes egyszerűséggel betolta a csűbe /nekem a gyári volt, havernak nem/
ha belement págáre , ha nem mehetsz
szóval szerintem is jobb ha feldobod a gyárit, vagy a killert
Sziasztok! Z750 S-hez (2006-os) keresek hátsó sárvédőt. Nincs véletlenül valakinek feleslegben?
Kollégám és pár barátja volt 2 hete kint. Martin dobja van a ZR-7-esén. Egy másikon Boss volt.
Kiterelték őket egy szerpentin előtt. Volt egy kis peron, azon már sorban ültek a delikvensek.
A rendőr beindíttatta a gépeket, elővették a decibel mérőt, majd lenyelezte a gépeket. Akik a peronon ültek azok már röhögtek meg ujjongtak, hogy milyen jól szólnak a gépek, tuti befutók egy kis bírságra.
300 juró / koponyára akarta őket büntetni, de sikerült 100/ főre lealkudni.

Ajánlott a dobhoz kapott tanúsítványt magaddal vinni, valamint a dbkiller-t betenni...

Ja igen, Horvátországban is harapnak érte...
sziasztok srácok! Kérdésem lenne! Nem tudjátok véletlenül,hogy ausztriába büntetik a sportdobot avagy sem? Mert a napokban megyünk ki túrázni és mindenki mást mond!
Sajnálnék megszakadni attól a jó kis hangtól! Ja a dob nem házibarkács, teljesen elfogadott dob!
Válaszokat előre is köszi!
Original Ferodo FDB2158ST ( Szinter ) fékbetét garnitúra, a két pár majd egy áráért 10000Ft-ért !

Kawasaki Z 1000 2003 (ZRT00AA)
Kawasaki Z 1000 2004 (ZRT00AA)
Kawasaki Z 1000 2005 (ZRT00AA)
Kawasaki Z 1000 2006 (ZRT00AA)

jedis@freemail.hu
Nekem van. Adatlapon elérsz.
Hi!

A cucc Turán ( Hatvan mellett ) van . A cső átmérő 54/51 ( külső/belső) mm . Dobok egy közelebbi képet, hogy jobban lásd a kicsikét :)
Helo.Hol tudnám a kipufogót megnézni?összekötő cső végén mekkora a belső/külső átmérő?

köszi!
sziasztok,
pajtimnak hatso sarvedo kell z750 2010es-hez. van valakinek elado vagy ismer valakit aki ilyesmit gyart?
a valaszokat elore is koszonom
Jahh, és a cucc vadonat új ! :)