Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nagyon jól sikerült videó!
Profi munka!
Bocs véletlen volt
Hello!

Nincs valakinek eladó z750(2005) összekötőcsöve eladó?
3 hozzászólással ezelőtt is írtad.

Ne itt hirdess!
Hali srácok! Volna nekem 1 pár michelin pilot road 2ct használt gumim.
Első: közép 2-2,5 szélei 3-3,5
Hátsó: közép 4 szélei 4,5
20e a pár postázom is ha kell
Ha valakit érdekel akkor szoljon bátran.
Plussz még egy hasonló méretekkel rendelkező Michelin pilot power 2ct is van de annak a pontos méreteit nem tudom most de lemérem ha kell.
Gratula!Király lett!
ÓÓÓÓÓÓ igen
nagyon tetszik sőt Cimbi meg kell mondjam sokkal jobban tetszik mint az előző, pedig az is ütős volt,
és nem csak az icon felirat miatt
Hali srácok! Volna nekem 1 pár michelin pilot road 2ct használt gumim.
Első: közép 2-2,5 szélei 3-3,5
Hátsó: közép 4 szélei 4,5
20e a pár postázom is ha kell
Ha valakit érdekel akkor szoljon bátran.
Plussz még egy hasonló méretekkel rendelkező Michelin pilot power 2ct is van de annak a pontos méreteit nem tudom most de lemérem ha kell.
Szia! Tudok segiteni!
ELkészültünk. Íme a végeredmény.
hát szerintem a leg több motorosboltban tuti ,
ha jól emlékszem Tatabányán a Pinknél volt, de talán Törökb. RMC.-ben is.
Szevasztok kawások!
Érdeklödnék nem tud valaki véletlenül hogy hol lehet venni kawasaki-s felnicsíkot pirosba? elöre is kösz mindenkinek!
Lehet vegul en is tole fogok venni.

Egyelore az a szivfajdalmam, hogy mivel az elso fekcsovek cserelve lettek es a kulso atmerojuk kisebb, mint a gyari, ezert ezek a patentok lotyognek rajtuk. Valami olyat kellene keritenem, aminek kisebb a belso atmeroje.
Hello giszo

Nekem is Kawazsolti küldött 1-2 nap alatt postán
Van egy eladó gyári dobon 2005 Z750-é , ha valakit érdekel jelezze palotasi.zxr.tamas@gmail.com
Ár:10000ft

Üdv
az király, még jó, hogy nem állította be a villaszöget újra :)

Ismerem ezt a fajtát egyébként. Gyalogosként csak röhögök rajtuk.
De mögötte kocsival meg ajjjaja. motorral meg halál lehet.

Ilyenkor dudálni se mert az ember.

És akkor swift eladó, idős, hölgy tulajdonostól, nincs széthajtva... na persze
Koszi a tippet. Nekem is eszembe jutott mar ez a hely, de elegge kiesik. Megprobalok majd elnezni oda valamikor.
Úgy otthagyott, mint a sz...t! Sanszos, hogy fel sem tűnt neki az egész!
és a mami kilőtt? meg se állt?
Ha más sztorizunk...kísértetiesen hasonló szitum volt. Anyáméknál a körforgóba bevezető út egész picit meredek. Előttem a mami egy switf-tel üveghangig húzza, de persze a kupplungot nem engedi mellé. Szépen csorog felém vissza. Na mondom ebből csatt lessz, elfutni nem tudok, kikerülni nincs időm. Jobb hiján kitaláltam, hogy megfogom őt is. Viszont aggódtam hogy mi lesz ha hátralök, aztán borulunk, meg tovább csorog. A köztünk lévő két méter gyorsan elfogyott. Csak arra volt időm, hogy a tükörbe belenézzek, szerencsére nem voltak mögöttem. Elérte az első kerekemet, én meg pont akkor felengedtem a fékeket, hogy nehogy elborítson. Aztán rögtön el is kezdtem visszahúzni. Kb 40 centin belül megálltunk együtt. Aztán a kis mami hirtelen megtalálta a kuplungot, és lelépett, mintha misem történt volna. Utólag csak nevettem, de azért élőben bent volt a zabszem rendesen!
Szia!

Nézd meg itt: http://www.patentdepo.hu/

Üdv!
Szia! Tudok segiteni! Adatlap!
Az alabbi kepen lathato patentot, ami az elso/hatso sarvedohoz tartja a fekcsoveket merre lehet kapni? Termeszetesen olyan erdekelne, ami nincsen eltorve.

Ha meg lehetnek extra kivansagaim is, akkor olyan is erdekelne, aminek a belso atmeroje az kisebb, mint ami gyarilag van a Z-n.