Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ma reggelre olyan mintha leult volna a motor eleje. Az elso teleszkopokon kb 12-13 max rugout maradt. Olajfolyast nem erzekeltem. Valamelyik rugo adta volna meg magat?
Pesten valaki gyorsszervizben tud segiteni?
Kosz!
Bela
Holnap beszéljünk telefonon, ha gondolod írd meg a számod, vagy hívj fel! Jó éjt!
Turai vagyok ( Hatvan mellett ) !
Így is érdekel, a Givi trepni valószínűleg nem kell hozzá. Hová valósi vagy?
Na igen, a nagy bumszli eredeti iranyjelzok nekem is gondot okoztak. De azota mar lecsereltem oket, es tok jol elfer a taska. :)
Hi!

Ezek csak a tartó karok, más nincs hozzájuk. Elméletileg nekem van még itthon egy régebbi Givi trepnim, nem tudom hogy az jó e hozzá.
Szia Jedibaa!

Most néztem csak végig a topicot, hogy a 444FZ-t 12e Ft-ért adod monorack nélkül. Ha a 443FZ-nek is ez az ára, akkor én megveszem. A telefonszámom 0670-22-333-44, hívj fel és megegyezünk! Mégegyszer köszi!
Szia!

A Givi 443FZ-t mennyiért adnád? Van hozzá monorack-ed is, vagy ezek csak a karok?
üdv Solt
Tudnál esetleg feltenni képet róla?
Mondjuk azért praktikus hozzá egy eltartó szerkezet, mint ami nekem is van Panyó jóvoltából. Így nem billeg a kanyarban és stabilan áll.
Beszéltem a fickóval, mehet 10-ért ha még érdekel.
Én is nyeregtáskát vettem, de hozzáér az irányjelzőhöz és valami távtartó kellene...
Szia,

En nyeregtaskat hasznalok. ahhoz nem kell semmi fele tarto.
Nekem ilyen van: http://shox.hu/termekfoto/651g...
instant get!
Sziasztok! Használ valaki oldaltáskát? Engem a táskatartó érdekelne...milyen lehetőségek vannak?
Szeva Gyapi koma
remélem minden ok, sajna már nem járok felétek
de remélem valamikor találkozunk, van valami mocid
Irtam:)
Van hasidom.
basi2(kukac)citromail.hu
Sziasztok. Kawasaki z750 2010-es modellre keresnék hasidomot:) Ha valaki tud irjon lécives:) Köszi sziasztok.
Z 750 2004-esre való Givi csomagtartó konzol ! :)
Koszi az infot Zoli
A bukogomba megnyomta a camshaft szenzort, es a butykos tengely kiszedte a belet.
Tisztogatas es csere utan rogton indult az ezredes.
Koszonom meg1x
De minek is a csomagja bocsi?


Akkor irom meg annak, akit erdekel: 06-90-...
Az titkos :)