Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Jobbulast!

A motor elejehez milyen alkatreszekre lenne szukseged?
üdv emberek!

igaz most értem haza a kórházból,mivel összerongyoltam a motort meg persze magamat is, de akinek vannak alkatrészei az megoszthatja velem.a motor eleje tört + a farokidom majd teszek fel képet.na meg a jobb vállam lapockám és bordám ami már kész van köszi előre is annak aki tud segíteni
Szia!
Kell az a plexi... A z750-re.Ami 2006-os...ermax plexi... Hol vagy helyrajzilag? Egyeztessünk, miként kerülhet hozzám... nagyszila01@gmail.com vagy +3630-207-0546 telefon...Előre is köszönöm!
hali
a népegészségügyi statisztikák alapján átlagosan motorosbaleset évi 583, az eladási statisztikák alapján a motorok 24% a Kawasaki, ebből a legnépszerűbb eladott motor a Z típus évi 116db, és mivel a Kawa tulajok felelősségteljesen vezetnek a biztosítok jelentése alapján 0.65-ös szorzóval kapnánk meg a végeredményt, de sajnos a bontósok basznak a magyar statisztikákra és nem átalkodnak külföldön törött motort venni, sőőőőőőőőőt pofátlanul haza is hozzák, ezért aztán sose lehet tudni hány törött Z-t bontanak de a kérdés jó
Köszönöm, mindent sikerült megtalálnom kb. 10 perce, mégegyszer köszi! :)
Írj egy mailt.
sziasztok érdeklődnék , milyen alkatrész utánpotlása van a z750 bontott alkatrészre gondolok.
Meg tudnátok mondani milyen típusú légszűrő kell 2007-es modellévű kawa z 1000-be? Illetve gyújtógyertya típus, ami ngk cr9eia-9 gyárival ekvivalens, lehet spéci is :)
Ez az... Nagyon komoly a leírás!
Mert ugyebár a 'spring'=tavasz
nekem is így van 5 éve és fasza
hibátlanul teszi a dolgát és tart
Köszi a tippet!
Szeva
ne foglalkozz a menettel használj hozzá egyel kisebb csavart és kontrázd le a túloldalról, tökéletes lesz
Sziasztok!
Volna egy kérdésem, hogy mi lehet az oka annak kb. 180-ról visszaengedtem a gázt és egyszer csak kiesett a sebességből (6-ból) a gép? Miért lehetett ez?
Progressziv rugokat nezegettem ezzel kapcsolatban.
Ez csak nekem tunik google forditonak? "Puha első tavaszi aránya egy plüss utazás"
http://motostyling.hu/webshop/...
Nekem is puha az eleje nagyon, plane miota bekerult a 636-os gatlo hatulra. Ezert is kerult bele 20W elore a gyari 10W helyett, hogy picit talan jobb legyen az eleje.

En inkabb a kemeny futomu mellett teszem le a voksom, a Pesti utakon szerencsere ritkabban jarok, inkabb a varostol minel messzebb megyek.
Nekem az a bajom, hogy általánosságban jobb lenne ha keményebb lenne az eleje, de remek pesti utakon időnként kiszakad a futómű alólam. Nem tudom mi lenne a jó megoldás...
Szezon elott lett cserelve az olaj a villakban pont. Motul Expert 20W kerult bele.

Bar ha minden jol alakul, akkor a gyari teleszkopok napjai mar meg vannak szamlalva.
Ez alapjan az enyem is rendben lehet.
Milyen olaj van az elso villaban? (persze csak ha cserélted :D)
Köszönöm!
Nalam 2006-os Z750-en a porvedo felso pereme es az also villahid kozott 9,8cm van.
Megmertem csak 9 centi van a szimering felső pereme, illetve a kifli alsó szele között. Valaki, akinek z750s-e, vagy 2005 koruli z750-e van tudna mondani egy tavolsag erteket a sajat motorjara?
Kosz!
A 10 mm-es átmérővel nem volt gond, az látszott, hogy az való bele, igazából csak megerősítésre várok valakitől, akinek van, hogy a menetemelkedés tényleg 1.25-e. De köszi!
Ez alapjan (7482) esetleg M12*1,25
http://www.sportmotor.hu/motor...
Sziasztok! Valaki légyszi mondja meg milyen menetű emelőszem kell 2005-ös Z750-be? Ha jól tudom M10x1.25, de az nem volt a csavarboltban, ahol voltam, csak M10x1 meg M10x1.5. Egyiket sem tudtam beletekerni, pedig kitakarítottam előtte az anyát. Előre is köszi!
Esetleg aki tud valakit az dobjon egy sms-t erre a számra:
nullahatharminc35399hatvan1
Köszönöm!
Amúgy Gödöllőn dolgozom, oda is el tudom vinni. Ha netán Pesti vagy oda közelebb . 06-20-2268967 .Üdv Jedi