Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A használatiba nem írja sajnos.
Szia!

Milyen teleszkóp olaj kell a 2008-as Z1000-be? 5let?

Üdv!

Bivaly
Pontosan .
300v Szép zöld színe van az biztos. De csak pénzkidobás ha nem versenyzik.
Én úgy szoktam mondani, hogy:

5100 10w-40: átlagembernek
5100 10w-50: nagyvárosi átlagember, sok közlekedési lámpával
7100 10w-40: tehetősebb átlagember.
7100 10w-60: pályanapokon felbukkanó
300v : pályagépekbe vagy tuningolt szériagépbe, mint fektitibi, hogy csak egyet emeljek ki.
Nem vagyok nyitva.Ma?
A semmiről irkáltok olaj ügyben.300V Motul 15/50W bele a kawába!Ha másért nem az olaj zöld színe miatt ezt töltsd bele.6000km a csere intervallum,szűrővel.Drága,de jó
furcsa, hogy a nem-ből kihagyod az e betűt. Én nem tudok segíteni sajnos. talán kawazsolti
syastok...
szeretném a segítségeteket kérni, ha esetleg tudtok azt szeretném megtudni hogy zzr 400-as benzinpumpumpa milyen bar nyomással dolgozik és hogy mi akadályozza meg a túltöltését a sorkarbinak?... laikus vagyok hozzá tudom nektek ez valószínűleg könyökböl megy, csak én nm igazán vagyok otthon a motorok világában. de ami a valós ok az az hogy jelenleg egy egyedi rendelésre készülő autóra ez volt a kívánság sikerült is felépíteni egy KEIHIN karbit már csak az üzemanyag pontos ellátására és néhány apróságra lenne szükségem... és még egy kérdés lenne mi a célja az úszóház nyomás kiegyenlítő csőnek és ezt mire köthetném? és mi történt ha ezen a csövön megjelenik az üzemanyag mert jelenleg ez lefelé van fordítva?és ez történt... a segítségeteket nagyon szépen megköszönném mert nm igazán tudom kihez fordulhatok ilyesmivel Köszi előre is
Ki szokták írni, hogy milyen általában.
5100 félszintetikus én ezt használom
7100 a szintetikus.
Act evo X-tra félszintetikus. Ha van raktáron akkor az jó ár. Héten másodszor futok bele olyanba, hogy tök jó az ár, de nincs raktáron vagy az már régi de drágábban van.
1950ért árulom az actevo-t nálam van raktáron mindig :) (reklám helye)
Solti vagyok, de szinte minden nap Dunaújvárosban is elérhető vagyok.
Honnan tudom, hogy szintetikus, vagy félszintetikus az olaj? Motul 5100 10W-40 milyen? Te melyik Motul olajat ajánlod? Dunaújvárosi vagy?
Mindenkinek köszönöm a segítséget. A gépkönyv szerint: API SE, SF or SG, API SH or SJ with Jaso Ma, SAE 10W-40 3,8L olaj kell bele. Nem tudom mit jelentenek pontosan, de szinte minden 10W-40-es olajnál megvannak ezek a minősítések. Castrol Act EVO X-tra olajat akciósan találtam 2743ft/l helyett 1625ft/l áron. http://www.kauffer.hu/index.ph...
A minősítések ennél is megeggyeznek. Mennyi km után szoktátok cserélni?
Szombaton nyitva vagy?
Vinnék egy defektes elsőt(KTM)
Hellosztok!

Jelenleg elérhető új szolgáltatásunk!

Magnézium és alumínium, generátor és kuplung dekli szakszerű javítása. Kérlek érdeklődj az alábbi telefonszámon:

0620/931-10-94
Korongos
Hi all!
2007-Z750 en a szelepállítás korongos vagy milyen?
Valakinek van róla infója?
Kawazsolti?
Mind jó. Gyakran cseréld és nem lesz bajod vele. AZ okosak azt mondják, hogy ki kell tapasztalni, hogy melyikkel simább, melyikkel nem kattog a váltó, satöbbi. A legokosabbak azt mondják, hogy ami a gépkönyvben van, az kell bele.
Én Motult használok, de amit felsoroltál 4 típus az mind jó.
Talán nem meglepő én motul párti vagyok így azokat tudom ajánlani. ActEvo x-trát is meglepően sokan viszik bár nem tudom mibe. Fusch-t nem ismerem.

Szerintem a márkánál fontosabb, hogy szintetikus vagy félszintetikus.
Sziasztok!
Ha már úgy is az olajról szól a forum, lenne egy kérdésem. Régi Z1000-hez melyik olajat ájánljátok? Most lesz az első cserém vele, és ebben még nincs tapasztalatom. Motul 5100 10W-40, Repsol Moto Racing 10W-40, Castrol Act Evo X-tra 10W-40, Fuch Silkolene Super4 10W-40. Ha valakinek van tapasztalata, esetleg mást ajánl, az ne tartsa vissza.
Szerintem nem harapják le a fejed, de írtam email-t. Inkább ott beszéljünk.
bocs hogy idepofátlankodtasm már megyek is csáó
heló dt 125 be kell a 2T olaj
én sem, de azért ma beindítottam a gépet
ááááááááááááá! neeem !
Várjátok a tavaszt?