Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem a reklám(semmi közöm az üzlethez), hanem csak az ár miatt:

http://www.kauffer.hu/index.ph...

Ez csak 1 példa...
Volt vele rossz tapasztalatod?
nem azt kifogásolom, hogy ennyiért meg lehet venni. Ha nem magát az olajat.
Én nehezen hiszem el, hogy eladási láncban 3-4. helyen lévő üzlet ennyiért tudja adni. Megkérdeztem a nagykereskedőt akitől veszem. Ők heti több kamionnyi áruval dolgoznak. Én Ő sem kapja meg 2000ft alatt. 2680Ft-ért adják számlával nagy mennyiségnél. 3500 a listaár.

na jól van mind1... nem húzom fel magam. Én maradok inkább a motulnál.
nézz utána, ha érdekel... üzletbe számlával megkapod 2600-2700/l...
nem biztos, hogy lopott... én is 2500/l áron szoktam venni a castrol 10w-50 power1 racinget
az lopott. igazából nem gond vagy franc tudja. túl szép, hogy igaz legyen
Sziasztok Ismét 1 kérdéssel szeretnék hozzátok fordulni. Két napja keresek a vasamhoz fékcső rögzítőket /ami az első sárvédőbe van/ de sajnos nem találok sehol.Ha valaki tudna nekem ötletet adni hol tudnék ilyet szerezni megköszönném. Vagy Kawasaki bontó címet.Előre is köszönöm
AKi motorgumin töri a fejét akkor ne keressen tovább. lista: http://db.tt/pKxC8Sjw
Hi!
Gyapi mester csinál
De csak baloldalit
Amiröl írsz az a Castrol 10W50 Power 1 Racing ? Mi a tapasztalat róla ? Most ajánlottak 2000/L ért!
Sziasztok!

Akár hogy is keresem nem találom hogy ki az aki gyártott vagy gyárt 2007-utáni Z750-hez "deklivédőt", ha esetleg valaki emlékszik rá vagy tudja, az ne fogja vissza magát!

Kösz előre is.
Húúú az de király volt :) Élveztem. Reggel 7-től este 9-ig :D :D Kicsit elzsibbadt a seggem 900 km után.. :)
Lájk. Remélem épp nem vizsgára készülök, és idén el tudok majd menni :D
Már akkor jó előre szólok itt mindenkinek, hogy idén tavasszal is lesz egy Balaton körbemotorozós túra!
Teljesen igazad van a Kawasok meglepően barátságosak és összetartóak,én is rengeteg segítséget kaptam itt a fórumon ismeretlenül is.Remélem ha már végre kitavaszodik személyesen is megismerhetek mindenkit.
Velem is történt már, hogy lengyel csajok kérték, hogy készíthessenek fényképet a gépemmel.
A közösség tényleg jó. szeretek ide jönni olvasgatni. mikor valahol megjelenünk. sv1000 fasza. jó a hangja. cbr 954 durván meg. Z750. huuu kawasaki mutasd csak. hogy megy. Mennyiért vetted. fényképezz már le vele. akkor azért vigyorgok.
Minden motor jó nekünk. Nincs már rossz motor, sem japánban, sem olaszban, sem angolhonban. Kínait-amcsit hagyjuk. Suzi egy motor, Kawa egy motor. ami biztosan hiányozni fog a csere után: a közösség, mert az elmúlt 3 évben rájöttem a kawások a legösszetartóbb közösség.
Fiúk,valaki nem tudna 2007 es z750 re fejidomot?Most hívott egy srác telefonon, hogy segítsek neki, ha tudok.Köszi előre is!
a "talpbetét része" mámrint bélés vagy minek hívjam.
Ha hiszed ha nem, lemértük.Pontosan 30 cm a belseje!
Hát próbáld meg, én az enyémet lemértem, vagyis a talpbetétem ami 30cm. Az utóbbi már elég necces lenne.
Ha gondolod lemérek valami talp hosszat belülről, ha érdekel, ha nem akkor várunk amíg megnő a lábad!