Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ha jól látom akkor tőled elég messze vagyok(Törökszentmiklós) személyes találkozó elég necces
Helyileg merre vagy?Mert az igazság az, hogy haverom 45-46 lábára (cipőmárka függő)kicsi volt, a másik állítólag 44 esére egy kicsit nagy,De elvileg európai számozás, meg hát itt let véve shoxba, Szóval Ha ösze lehet hozni, felőlem próbáld fel, legalább megúszod a postát!:)
Kellene nekem z1000 2005 hasidom!
Segítségeteket köszönöm!
Üdv
Szia!
Mire való és mennyiért szeretnéd adni ha még megvan?
Ha 44-es lenne már vinném is!
ajjajjj.... :D már félek előre... Sajnos volt egy elég nevetséges váltásom.. Vettem egy KX250-t elkezdtem pályázni. bedöglött a gép. Ráköltöttem 110-et majd eladtam 220-ért... csak hogy menjen ::( hibákból tanul az ember.. de elég drága hiba lett.
az, hogy sok van belőle ne zavarjon. ahogy írtad legalább olcsó az alkatrész. meg, hogy suzuki ezért elzárkózni tőle hülyeség. jó motor az.
Sziasztok!Eladó 1 pár trace márkályú motoros csizma.45 méret keveset használt!
Hát igen, ebben igazad van, de van előnye is: alkatrész olcsó, sok van bontóba. Én meg elsősorban pályázni veszem. Ha tehetném fenntartanék egy király utcai motort, és egy pályagépet, de sajnos ne lehet. Sokat gondolkoztam én is rajta. De ne aggódjatok jövök én még vissza ugatni :)
Ha nem Kawa, akkor inkább Honda, de semmiképpen nem idomos. Csakis csupasz.
Suzuki? Broahhhhh. Tucatmotor.
jaj pont veled akartam valamit példálózni de elfelejtettem :)
Ez esetben biztos visszasírja a Zéjét...
Semmi pénzért nem ülnék sportgépre!
Mindenki z-n kezdi, majd sportgépen folytatja :d
Pár maradék cucc még eladó Z 750 S-hez:
:) z750 után gixi? Am én is ezen filózok. Meg is lenne az áldozat :) csak nekem k2-es 750-es :) :P
Pontosan :) Így gondoltam én is. Pályaidom fel, szép race-replika madeinchina :) És küldöm neki amíg csak tudom ű:)
Szép gép! Aztán a házunk előtt csak finoman, Atyafi!
Fz8? bár ez is drága. 750es gsxr. idomok szögre. pályaidom fel.
Hát mire? 600 kicsi 1000 nagy. 848.ra meg nincs lé :D Marad a 750, amúgyis nagy álmom volt mindig. Veled mia helyzet, ezer éve nem hallottam rólad !
Köszönöm, köszönöm
Menj már h tucatmotorra cseréled
Nagyon penge lett ...
Végre végre végre,bent van képeim között