Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Valaki kért fényképet a hűtőtakaróról,de nem tudom ki.Ha jelentkezne megköszönném.
Sziasztok.
Z750S-re keresnék kormányt (lehetőleg feketét).
Néhány tippet tudnátok adni, hogy milyet nézzek rá (gyári, ALU, túra)?
Én gyárira gondoltam, az biztosan jó, meg elfér az idomnál.
Ha van valakinek konkrét ajánlata, dobjon már egy e-mailt nekem.
De bármilyen tanácsot vagy tapasztalatot szívesen fogadnék.
Köszi!
Üdv!
Felfogatás gyári, nincs válltoztatva semmi.
Soha, pedig többször is állított meg rendőr, de a dobbal sohasem volt gondjuk, inkább a sebesség és a nem megfelelő helyen történő motorozás miatt "szóltak"
Hali!
Na hogy összeérnek itt a szálak!Igen dobbal együtt vettem tőle.Jó a hangja!:)Nem szóltak neked miatta sose?
Meg egy kerdes: a felfdatason vane valtoztatva, hogy a plexi dolesszoge maskent alljon?
Kosz!
:) en nem! Basi csinal...
Hali. Birkától dobbal együtt vetted meg a motort? Ha jól látom ez a dob még az enyém volt imádtam
Üdv!
A plexi 43cm magas, 35cm a felülete a tetején, és 29cm a tetejénél átlóban mérve a két csúcsa közt. Én 180cm magas vagyok, és nekem 170-180km/h-ig nagyon kényelmes vele. Nem zavaró a szél, és nincsenek örvények, nem tereli a sisakra, és a vállamat sem terheli a szél. Üléspúpot nem csinálsz?
Ilyenem van!
Valakinek esetleg elado turaplexije regi ezredesre?
Szia!
Legyszi merd meg nekem a plexid hosszat es szelesseget, es ird meg, hogy milyen helyt kap a szel (pl. valladnal), eddigi tapasztalat a plexivel kapcsolatban. En is keszitettem magamnak, de orvenyeket csinal a sisakomra(a tiednel zavaro orveny?). Tudok olyat kesziteni mint a tied es ha azt mondod, hogy jo akkor keszitek is.
Valaszod elore is kosz!
Üdv mindenkinek!
Én Suzuki gsxr 600 után válltottam Z1000-re. Sajnos a csuklóm nem bírta. Persze 120km/h felett az is kényelmes volt, csak nem lehet mindíg száguldani sajnos. Viszont ott is feküdni kell nagy tempónál a tankra, mert levesz a menetszél. Sokat nem tudtam menni a Z-vel mert szezon végén vettem, de már a hazavezető úton ,ami 120km volt, éreztem a külömbséget. Úgy szálltam le róla, hogy meg sem kottyant. Bezzeg a gixeren! Nekem a Z-n Puig túraplexi van, ami 180km/h-ig kényelmesen ülök. Csupasz létére 265-ig húztam, de itt már tényleg letép a szél, itt már feküdni kell a tankon. Én nagyon szeretem, és soha többé csutkakormány!
Ezt en is alairom.
Nekem van mindketto es tenyleg eg es fold :)
Hááát... Ég és föld...! Kanyarba ez nagyon kéri a gázt a kawa azért inkább túra jelleg! mondjuk a kawát is lehet dönteni tapasztaltam kecsó ringen 1feszt levegőbe volt a lábam mert leért a csizmám orra! Na meg a nincs az a lomhaság ami miatt eladtam! az bosszantott a legjobban! A másik hogy nincs szél ennek örülök a legjobban! A z-n 220 nál úgy vicsorogtam mint egy kutya! Gixerrel 220nál ülve vigyorgok símán! Már csak egy túra kéne hogy mennyire birom rajta, kényelmes-e.... de ez sajnos majd jövőre!
Mentél már vele komolyabban? Felétek legalább van izgalmas út én jártam vele egy párszor arra! Bátaszék-Bonyhád szakaszra gondolok! Ide az alföldre nem sok kanyar jutott sajnos!
Én is úgy vagyok vele,hogy bosszant.Szétszedem, megkenem,és hátha jó lesz!Amúgy 14ezer körül van a tömités.... :S És, milyen a Gsx r?:)
6600km-el vettem akkor volt olaj+gyári olajszűrő, a levegőszűrőt mielött vetted kb 1 héttel elötte takarítottam! gyertya passz én azzal vettem ami benne van! kicsit szivárgott nekem is de én nem törődtem vele! Sose volt bajom miatta csak bosszantó volt!
Tőled!:D Vettem hozzá hasidomot, olaj,olajszűrő,meg most várok a gumira.Brigstone BT023 melet döntöttem, remélem beválik!A "szelepfedélnél"kicsit folyik az olaj, a bal felénél, azt még kicserélem elötte, így télen.Gyertya vagy ilyenek?Vagy te se tudsz róla semmit?
Aha!Nagyon szépen köszi, na valahogy így gondoltam, hogy egyáltalán lásak ilyet!Nekem boodystyle van, csak küzdök a felrakásával!Köszi még1*!
Jó a mocid kitől vetted?
Látom neked újabb Z-d van. Nekem a régebbin volt ez a hasidom, de ez meg a 07eshez való ám. Szóval ez neked nem lesz jó csak mutattam hogy legyen elképzelésed.
Üdv! Mutatok képet az enyémről...
Jó, jó laposvas, de egyáltalán melyik csavar alá?Hogy formája is legyen..Az se lenne hátrány!:)Hajtogassam meg én?Nem ám elhagyom..
Hi!
Ricsibontót hívtad?